Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ARSENAL MOD.png

Platforma: Czyste Niebo 1.5.10
Data premiery: 29.05.2012 r.
Autorzy: @kubekpop, @r_populik, @scigacz1975 i inni


OPIS:

Spoiler

Podstawowym założeniem modyfikacji jest poszerzenie istniejącego w grze arsenału. Dostępne są także nowe kombinezony oraz spawner. 

GALERIA:

Spoiler

ss_administrator_05-19-12_19-58-19_marsh.jpg

ui_icon_equipment.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Czyste Niebo 1.5.10


2. Zawartość pobranego archiwum moda (gamedata) umieszczamy w głównym katalogu gry.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Nasz serwer - [KLIK]


 

  • Dodatnia 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się logiczne, że na najnowszej. Zawsze tak mi się wydaje. I dla tego zapomniałem. 1.5.10 Mógłbym prosić o loga? I bardzo przepraszam za ten hosting, a rano zaspałem i nie zdążyłem upnąć. Teraz zaczynam wrzucać, ale chwilę to potrwa... A na razie spróbuj z ponownie wrzuconym katalogiem new http://speedy.sh/D6Msy/new.zip

Edytowane przez kubekpop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Ja pakuję wczesną alphę, bez niektórych detali, wysyłam ją do r_populik, on testuje (czyli patrzy, czy bronie działają, nic więcej), patrzy, zdaje pierwszą relację. Ja proszę go o dodanie nowych broni do spawnera. On dodaje je do skryptu. Dlatego nie ma go w tym archiwum. Potem przygotowuję patcha, udostępniam oba pliki (alpha i patch) i skrypt. Mogłem dodać go do patcha, ale zapomniałem. Patcha robiłem w trasie, gdzie często gubiłem zasięg, cieszyłem się, jak złapałem LTE lub chociaż HSPA+... I na małem netbooku ciężko się pracuje. Za niedługo będzie w sieci (już się wrzuca) archiwum z aktualnymi plikami - wszystkimi.

Edytowane przez kubekpop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i masz ci los oto twój log i po modzie :

FATAL ERROR

[error]Expression	: xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function	  : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File		  : E:priquelsourcesenginexrGameuiUIXmlInit.cpp
[error]Line		  : 171
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0	: hud_show_time
[error]Argument 1	: uiui_custom_msgs.xml

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Jaki dokładnie plik ode mnie? Wybacz, ale już się gubię... Tak dla pewności - instalowałeś w tej kolejności? 1. Wersja Alpha z downloadu 2. Patch z downloadu (tam są kolejne archiwa, zakładam, że się połapałeś) 3. Skrypt Bo u mnie ta kombinacja działa w 100% (a przynajmniej do momentu wyjścia na bagna i wyjęcia wszystkich broni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.