Jump to content

Dekoder


Recommended Posts

Te drzwi możesz otworzyć bez dekodera ...stary sposób ..Musisz stanąć na wprost zawiasów ...wrzucasz karabin w zawiasy i drzwi się uchylą.Wystarczy tylko je otworzyć do końca..Za drugim ,trzecim razem się uda. Najlepiej wykorzystać jakąś starą giwerę i zostawić ją w zawiasach.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Panowie Szlachta, nie chcę wiedzieć kto wpadł na tak cudownie abstrakcyjny pomysł jak rzucanie bronią w zawiasy aby otworzyć drzwi, moje uznanie i chylę czoła, niemniej może by naprawić ten błąd znikającego dekodera? Dekoder znika wraz z obrabowaniem GG przez Gawra. Odbierając swoją skrzynkę i załatwiając sprawę z Jakutem nie otrzymujemy z powortem wszystkich gratów, w tym właśnie dekodera. Póki co wykonuję manewr polecony przez malakasa, ale jak się znudzę niepowodzeniami, to poproszę o wskazówki jak wpisać ten dekoder u kogoś do sprzedania. :)

Link to comment
Share on other sites

... cudownie abstrakcyjny pomysł jak rzucanie bronią w zawiasy aby otworzyć drzwi,....Dekoder znika wraz z obrabowaniem GG przez Gawra.

Sposób z wrzuceniem broni w zawiasy uratował już nie jednego z tarapatów...jest to furtka która była dostępna jeszcze w podstawce SoC.. :). Nie jest trudno to zrobić trzeba tylko znaleźć właściwą pozycję i wrzucić tam starego kałasza...

Troszkę nie po drodze z Prypeci po zabraniu dekodera wracać do zadań na MW.. :)..ale to jest gra. Dekoder jest właściwie jednorazowy i po otworzeniu drzwi nie będzie więcej potrzebny. W późniejszym etapie gry należy korzystać z przejść X -10 - Sarkofag dalej Sarkofag- Czarnobyl 2...ponieważ na podejściu do elektrowni włącza się odliczanie czasu...dobrze więc jest zdobyć te przejścia bo będą kilkakrotnie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz gotowy spawner do narzucenia na NS spawner.rar Potrzebny ci dekoder jest wpisany pod spawn kiełbasy. Czyli jak pamiętam wychodzisz w czasie gry esc do panelu gry, spawner włączasz operując F1,F2,F3.F4, pod każdym z nich są inne elementy do spawnowania. ( nie jestem pewny czy F1) Znajdujesz pozycję odpowiedzialną za kiełbasę ( nie pamiętam czy to pisze :kolbasa" czy też "sausage" ) klikasz na nią i w plecaku powinien ci się pojawić dekoder. Więcej o spawnerze w temacie o nim w dodatkach do NS. Zalecane korzystanie z umiarem :)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Nie robiłam tego nigdy, poza tym boję się, że mi to grę znowu rozwali. I tak już mnie wywala na pulpit za często.

Jeżeli nie chce Pani używać spawnera proponuję usunąć go z gry i przywrócić oryginalne pliki. Były wypadki, że sama obecność spawnera w grze powodowała problemy. Jest to narzędzie, które można stosować gdy inne sposoby nie dają rezultatu i nie powinno być implantowane na stałe w Soljance.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.