Skocz do zawartości

Dekoder


Trampxd

Rekomendowane odpowiedzi

Te drzwi możesz otworzyć bez dekodera ...stary sposób ..Musisz stanąć na wprost zawiasów ...wrzucasz karabin w zawiasy i drzwi się uchylą.Wystarczy tylko je otworzyć do końca..Za drugim ,trzecim razem się uda. Najlepiej wykorzystać jakąś starą giwerę i zostawić ją w zawiasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie Szlachta, nie chcę wiedzieć kto wpadł na tak cudownie abstrakcyjny pomysł jak rzucanie bronią w zawiasy aby otworzyć drzwi, moje uznanie i chylę czoła, niemniej może by naprawić ten błąd znikającego dekodera? Dekoder znika wraz z obrabowaniem GG przez Gawra. Odbierając swoją skrzynkę i załatwiając sprawę z Jakutem nie otrzymujemy z powortem wszystkich gratów, w tym właśnie dekodera. Póki co wykonuję manewr polecony przez malakasa, ale jak się znudzę niepowodzeniami, to poproszę o wskazówki jak wpisać ten dekoder u kogoś do sprzedania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cudownie abstrakcyjny pomysł jak rzucanie bronią w zawiasy aby otworzyć drzwi,....Dekoder znika wraz z obrabowaniem GG przez Gawra.

Sposób z wrzuceniem broni w zawiasy uratował już nie jednego z tarapatów...jest to furtka która była dostępna jeszcze w podstawce SoC.. :). Nie jest trudno to zrobić trzeba tylko znaleźć właściwą pozycję i wrzucić tam starego kałasza...

Troszkę nie po drodze z Prypeci po zabraniu dekodera wracać do zadań na MW.. :)..ale to jest gra. Dekoder jest właściwie jednorazowy i po otworzeniu drzwi nie będzie więcej potrzebny. W późniejszym etapie gry należy korzystać z przejść X -10 - Sarkofag dalej Sarkofag- Czarnobyl 2...ponieważ na podejściu do elektrowni włącza się odliczanie czasu...dobrze więc jest zdobyć te przejścia bo będą kilkakrotnie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz gotowy spawner do narzucenia na NS spawner.rar Potrzebny ci dekoder jest wpisany pod spawn kiełbasy. Czyli jak pamiętam wychodzisz w czasie gry esc do panelu gry, spawner włączasz operując F1,F2,F3.F4, pod każdym z nich są inne elementy do spawnowania. ( nie jestem pewny czy F1) Znajdujesz pozycję odpowiedzialną za kiełbasę ( nie pamiętam czy to pisze :kolbasa" czy też "sausage" ) klikasz na nią i w plecaku powinien ci się pojawić dekoder. Więcej o spawnerze w temacie o nim w dodatkach do NS. Zalecane korzystanie z umiarem :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłam tego nigdy, poza tym boję się, że mi to grę znowu rozwali. I tak już mnie wywala na pulpit za często.

Jeżeli nie chce Pani używać spawnera proponuję usunąć go z gry i przywrócić oryginalne pliki. Były wypadki, że sama obecność spawnera w grze powodowała problemy. Jest to narzędzie, które można stosować gdy inne sposoby nie dają rezultatu i nie powinno być implantowane na stałe w Soljance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.