Jump to content

Fabularna kontynuacja Czystego Nieba

Recommended Posts

88bd55b056dc8ab0a33aa99e7a617459.png

Nazwa: Сюжетное продолжение Чистого Неба 1.9.3.8b
Autor: tankist
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10
Data premiery: 29.06.2012r.
Autor spolszczenia:

OPIS:

Spoiler

Mod dopełnia oryginalną fabularną linię.

Zmiany:

• Realistyczna broń
  • Transport
  • 3 nowe lokacje
  • Na niektórych lokacjach często pada deszcz
  • Nowa fabuła: mod łączy wydarzenia z 2011 i 2012 roku.
  • 1 - nowe poboczne zadanie.
  • Adaptowano Light Scopes 1.0 COP
  • Dodano poprawkę od Sky4CE, która poprawia niektóre błędy na kartach AMD.
  • Poprawiono brak tracerów od kul na DX10, wstawiono niektóre poprawki z ZP.
  • W większości przypadków wycięto egzoszkielety.
  • Dodano możliwość rozniesienia bazy bandytów, renegatów, wolności.
  • Jeśli się powiedzie, wojsko może wyczyścić Kordon i Wysypisko.
  • Wolność i Powinność ma zmienione kluczowe cele.
  • Naturalnie występuje freeplay.
  • Twórca źle przykleił część tekstur z AN3.
  • Zrobiono spawn anomalii na lokacjach.
  • Zaangażowano lokację CEA.

Podziękowania dla *Shoker* i Vano_Santuri, i innych.

SCREENY:

Spoiler

23686766.jpg69180122.jpg62025760.jpgs1200.jpgstalker-chistoe-nebo-prodolzhenie-2012rusrepack3.jpg1467045750_stalker-chistoe-nebo-syuzhetnoe-prodolzhenie2.jpg73517509.jpga7bed2e01696.jpg

VIDEO:

Spoiler

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

ŹRÓDŁO:

amk-team.ru

stalkermod.ru

ap-pro.ru

chernobyl-soul.com 

stalker-world.ru

• Dodatnia 6

Ciekawy mod, dodaje 3 nowe lokacje, nie wiesz jakie? Bo na jednym ze scrennów wydaje mi się, że widzę Prypeć. Czyżby pozostałe to Jupiter i Zaton? Niestety znów po rosyjsku, jak ktoś grał już to może uchylić rąbka tajemnicy jak tam z wymaganiami czy zżera zdecydowanie czy odrobinkę więcej zasobów niż czysty CoP?

Mod startuje bez żadnych zgrzytów czy długich logów. Tak jak sam CS. Nowe lokacje to Prypeć i wschodnia Prypeć, wygląda że CEA (wstyd się przyznać ale nie pamiętam czy w podstawce była CEA, chyba nie...) Aby w grze mieć polskie i rosyjskie znaki, zastosowałem sposób znaleziony na Naszym forum (nie pamiętam autora ale chwała Mu) Stworzyłem plik localization.ltx z następującą zawartością:

[string_table]

language = pol

font_prefix = ;_cent ;_west

i wkleiłem go tu: C:Program FilesDeep SilverS.T.A.L.K.E.R. - Clear Skygamedataconfigs. Działa jak widać na załączonym obrazku (hi hi).

Dołączona grafika

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ten z pierwszego posta +fix 1.8.2. Teraz zasysam 1.8.4. Działało bardzo płynnie. Długo nie grałem bo coś innego przykuło moją uwagę ( inny mod?). Jak zapuszczę świeżaka to napiszę.

Czysta wersja 1.8.4 śmiga aż miło. Płynnie, bez zwolnień na doczytywanie - maksymalne detale + dynamika. Po dodaniu patcha 1.8.5 nie widać ekwipunku który trzymamy w dłoniach (karabin,detektor), więc wróciłem do czystego moda. Instalacja klasyczna: kopia rus z przemianowaniem na pol, tworzymy własny localization.ltx:

[string_table]
language	    = pol
font_prefix	 = ;_west ;_cent

i wklejamy: C:Program FilesDeep SilverS.T.A.L.K.E.R. - Clear Skygamedataconfigs. Edycja fsgame.ltx.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Prezentuje się pięknie, co więcej - trzeba pograć.

• Dodatnia 1

To wyjaśnia sprawę, bo jak miałem ten 1.8.5 to też broń i detektor nie były widoczne i myślałem, że coś źle jest u mnie. Też chodzi pięknie i choć grałem w CS, to wciągnąć może grafika, a na dodatek dołożone zadania i inne rzeczy. Rozważam ze @smoxem polonizację tego moda, bo chyba są zwolennicy i jest wart tego.

Rozważam ze @smoxem polonizację tego moda, bo chyba są zwolennicy i jest wart tego.

To świetnie ! Ten mod jest jednym z nielicznych do CS i bardzoby się przydało zrobić jego spolszczenie.Życzę wam powodzenia i trzymam za was kciuki. :thumbsup:

Ten patch 1.8.5 wziąłem ze strony http://www.amk-team....showtopic=12479 użytkownicy avasta nie wejdą na stronę, antywirus wyświetla ostrzeżenie przed koniem trojańskim.

Ale w nim są błędy, które powodują zanik wyświetlania broni, czy detektora. A co ten patch faktycznie miałby zmienić? Może trzeba komuś kumatemu to rozpatrzyć, porównać pliki i jeśli wnosi konkretne zmiany, to jeśli da się, wyciągnąć z 1.8.4 i wrzucić do 1.8.5 i gdy zadziała, zrobić nieoficjalny patch 1.8.5 made in Stalker Team.pl. Czy jest taka możliwość?

@Ten patch jest jeszcze cały czas poprawiany, więc na obecną chwile można go nie instalować.

Jeśli rozwojowy, to należałoby umieścić w temacie, obok tego patcha info, że jest poprawiany i nie należy go teraz instalować. To powinno rozjaśnić sprawę dla tych, co pobrali i mają niewidoczną broń, lub jakieś inne hece.

Chodzi o post 10.

Wysłałem @Portalsowi link do polonizacji tego moda, razem ze @smoxem dokładamy jeszcze jeden spolonizowany mod, do kociołka w naszej pobieralni. Życzymy chętnym miłej i ciekawej gry.

Edited by malakas

• 2 weeks later...

Ja pobrałem moda stąd - http://narod.ru/disk...y_1.8.4.7z.html , patch nie jest potrzebny.

Instalacja jest prosta.

1. Stalker CS z patchem 1.5.10

2. Wypakować moda i gamedatę wstawić do gry

2. Wypakować spolszczenie i wstawić do gry.

Na początku gry nie widać broni. Wystarczy jednak zapisać i wczytać grę i jest ok.

//

dodano do 1 postu..malakas

• Dodatnia 2

Ze spolszczeniem na pewno nie jest konfliktowy, ale jeżeli np. robi problemy w plikach all. spawn których dotyczy, to będzie i tak cały mod do wyrzucenia bez względu na język. O samym patchu nie szukałem info...jeżeli ktoś wie gdzie jest dyskusja na jego temat to zapodajcie jakiś link.

• Pancerniak changed the title to Fabularna kontynuacja Czystego Nieba