Jump to content

Jak aktywować Czarną Dziurę ?


korn06
 Share

Recommended Posts

Kostia utworzył teleport- przeniosłem się do dawnej bazy Czystego Nieba. Znajduję tam 5 absolutów i drugi artefakt 'Czarna Dziura'. Ustawiam jeden artefakt w pierwszym slocie, tworzy tą przezroczysta kulę, ale nie przenoszę się do teleportu, który utworzył Kostia.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz dokładny opis http://stalkerteam.p.../4511-o-modzie/ post 10. Fajna zabawa (hi hi)

//

Biorę od Kostii art czrna dziura. Mechanik ekologów tworzy własny teleport - w 1 stronę.

Odchodzę trochę dalej i wyrzucam swoją czarną dziurę. Tworzy się 2 teleport. Wchodzę do portalu 1 (Kostii). Przenosi on na bazę CN. Włażę na dach domku mechanika i wskakuję na drzewo które jest od strony Bagien. Na drzewie jest plecak a w nim kolejny art czarna dziura. Następnie idę do pokoju gdzie w podstawce CS budzimy się na początku gry i tam w plecaku są absoluty dla Kostii. Zabieramy i idziemy na plac. Tam wyrzucamy na glebę 2 art czarna dziura i tworzy się teleport. Po wejściu w niego przenosimy się na bagna do Kostii.

Teleporty z i do bazy zostają już na stałe.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Witam jestem na bazie Czystego Nieba i w żaden sposób nie mogę wydostać się z bazy teleportami nie wiem jak i gdzie ich postawić,jeżeli wyrzucę dwie czarne dziury tworzą się dwa teleporty ,ale latam w kółko po bazie.Napiszcie jak wykonać dokładnie to zadanie z teleportów wychodzą mutanty i najemnicy ,jak wybiegam po wzięciu ze schowka dla Kostii arty nieraz jest sms ,że teleport Kostii został wyłączony .Pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Te arty tworzące dziurę, nie wyrzucasz w bazie. O ile pamiętam, jeden został na pokaz wyrzucony w wiosce Rybackiej (albo to z dialogu wynikało) w bazie stawiasz drugą, ale daleko od tej w której się pojawiłeś.

Arty muszą być na tej samej lokacji, ale logicznie, po jej przeciwległych stronach.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz powtarzam, że grałem w moda bardzo dawno. Ale zanim wejdziesz do bazy, jakiś NPC robi Ci teleport. I jest dialog, że sam musisz zrobić swój. Zanim wejdziesz do bazy, wyrzucasz jednego arta, daleko od istniejącego teleportu. Wchodzisz w teleport który zrobił NPC. Robisz w bazie co masz do zrobienia i wyrzucasz drugiego arta. Też daleko od miejsca gdzie się pojawiłeś, w jakimś ustronnym miejscu, aby coś ci do niego przypadkowo nie wlazło.  Teraz masz swój aktywny teleport.

Wczytaj sobie zapis z Wioski rybackiej, przed rozmową z tym NPCem i dialog dokładnie przeczytaj. Trudno po kilku latach, pamiętać każde słowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity