Skocz do zawartości

Jak aktywować Czarną Dziurę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz dokładny opis http://stalkerteam.p.../4511-o-modzie/ post 10. Fajna zabawa (hi hi)

//

Biorę od Kostii art czrna dziura. Mechanik ekologów tworzy własny teleport - w 1 stronę.

Odchodzę trochę dalej i wyrzucam swoją czarną dziurę. Tworzy się 2 teleport. Wchodzę do portalu 1 (Kostii). Przenosi on na bazę CN. Włażę na dach domku mechanika i wskakuję na drzewo które jest od strony Bagien. Na drzewie jest plecak a w nim kolejny art czarna dziura. Następnie idę do pokoju gdzie w podstawce CS budzimy się na początku gry i tam w plecaku są absoluty dla Kostii. Zabieramy i idziemy na plac. Tam wyrzucamy na glebę 2 art czarna dziura i tworzy się teleport. Po wejściu w niego przenosimy się na bagna do Kostii.

Teleporty z i do bazy zostają już na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam jestem na bazie Czystego Nieba i w żaden sposób nie mogę wydostać się z bazy teleportami nie wiem jak i gdzie ich postawić,jeżeli wyrzucę dwie czarne dziury tworzą się dwa teleporty ,ale latam w kółko po bazie.Napiszcie jak wykonać dokładnie to zadanie z teleportów wychodzą mutanty i najemnicy ,jak wybiegam po wzięciu ze schowka dla Kostii arty nieraz jest sms ,że teleport Kostii został wyłączony .Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te arty tworzące dziurę, nie wyrzucasz w bazie. O ile pamiętam, jeden został na pokaz wyrzucony w wiosce Rybackiej (albo to z dialogu wynikało) w bazie stawiasz drugą, ale daleko od tej w której się pojawiłeś.

Arty muszą być na tej samej lokacji, ale logicznie, po jej przeciwległych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam, że grałem w moda bardzo dawno. Ale zanim wejdziesz do bazy, jakiś NPC robi Ci teleport. I jest dialog, że sam musisz zrobić swój. Zanim wejdziesz do bazy, wyrzucasz jednego arta, daleko od istniejącego teleportu. Wchodzisz w teleport który zrobił NPC. Robisz w bazie co masz do zrobienia i wyrzucasz drugiego arta. Też daleko od miejsca gdzie się pojawiłeś, w jakimś ustronnym miejscu, aby coś ci do niego przypadkowo nie wlazło.  Teraz masz swój aktywny teleport.

Wczytaj sobie zapis z Wioski rybackiej, przed rozmową z tym NPCem i dialog dokładnie przeczytaj. Trudno po kilku latach, pamiętać każde słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.