Skocz do zawartości

Zmutowany Kontroler w tunelach


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Drugie zdjęcie dla naukowca z Warlabu, trzeba zrobić fotkę zmutowanemu kontrolerowi w tunelach, ale tam go nie ma. nie wiem, czy dobrze zrozumiałem treść podpowiedzi - Kontroler powinien być w tunelach do których wchodzimy wychodząc z X16 - dziurą w podłodze. Ganiam już po nich kuuupę czasu, wchodziłem w nie dwukrotnie ale Kontrolera nie znalazłem. Co jest nie tak z tym zadaniem? Chodzi o te tunele które opisałem? Co zrobić żeby go znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorenus, z tym kontrolerem jest tak, że raz się pojawia, a raz nie (ja straciłam cierpliwość po moim 4 wejściu do tuneli :D). Najszybszym rozwiązaniem byłoby po prostu dodanie tego zdjęcia do sprzedaży jednemu z handlarzy. Jak będziesz chciał to prześle ci już gotowe pliczki. Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven, jak też tracę cierpliwość do tego Kontrolera:@. Lubię wyzwania ale nie loterię, cenię Soljankę za trudną fabułę ale czasami się poddaję właśnie ze względu na kapryśność moda. Jeżeli możesz wrzucić plik ze zdjęciem przypisanym któremuś handlarzowi to chętnie skorzystam:). Jeżeli jednak wrzucisz tylko "plikową nazwę - kod zdjęcia" tego Kontrolera to przypiszę go do sprzedaży u Barmana. Jak będę kiedyś zbierał ekipę do Zony to zaproponuję Ci w niej miejsce Stalkerko. :D Również Cię pozdrawiam Raven :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, gotowe pliczki handlarzy. Barman sprzedaje dysk Pantery i foto kontrolera, Sidor tylko dysk, a Saharov foto. Dołączam też zmodyfikowany plik doc_view jeśli fotka nie chce się pokazać to zapewne quest_item przy zdjęciu kontrolera jest na true, ten pliczek to zmienia :D. Pozdro :D

pliki handlarzy.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale od początku gry używasz tego spol. repack? Bo jesli zacząłes na innym i w czasie gry wrzuciłeś repack, to być może poprawka kontrolera nie zadziała. Tak jak mówiłem, spróbuj cofnąć do Warlabu. tu jest poradnik , ale nie wiem czy Czarnomora można ożywić Modyfikowałęś jakieś pliki, albo coś dopisywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Ten sam problem jak w temacie. Właziłem do podziemi (kanałów) pod Jantarem już 7 razy ale kontrolera za cholere nie chce zespawnować. Czy jest już na dziś jakaś metoda by zrobić mu zdjęcie czy też trzeba się uciec do metody spawnowania lub dodania tego zdjęcia do oferty handlarzy ? Ten pliczek na górze załączony przez Raven ściągnąłem ale nie za bardzo wiem co z nim zrobić ? Poza tym szukałem na całym Jantarze tego zombiaka, który jak mówił Klonow ma jakiś ciekawy przedmiot ale nikogo takiego nie znalazłem. Część z zombiaków już zabitych w tym jednego rozerwała na papkę anomalia przed wejściem do kompleksu, inni nic nie mają ciekawego na handel, żadnych opcji dialogowych lub w ogóle nie chcą gadać. Gdzie szukać tego kogoś z tym czymś ? Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi nie o jakiegoś zombiaka, tylko o Czarnomora. To zzombifikowany stalker z którym spotykasz się w toku gry. Na pewnym etapie mówi ci gdzie leży fikuśna snajperka. Radzę poczytać tutorial http://stalkerteam.p...iasta-by-kobal/

Odnośnie zdjęcia kontrolera, skoro go niema to idź do Sacharowa, te zdjęcie Yurek dopisał jako nagrodę za któryś z jego cyklicznych questów ( przynieś artefakt, przynieś część mutanta ) ale nie wiem do którego.Powinno to gdzieś pisać w temacie polonizacji. Plik od Raven zapewne wymaga zainstalowanego spawnera i tyle.

Edit: Yurek nie dopisał tego zdjęcia do questu, musisz sobie zainstalować spawnera http://stalkerteam.pl/topic/214-spawner/

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucji staram się nie czytać celowo by nie psuć sobie zabawy, chyba że kompletnie nie idzie wtedy szukam. Ale Czarnomora już znalazłem. Co do spawnera - ściągam i spróbuję nic nie spie... jak to laik komputerowy potrafi, mając nadzieję, że to brakujące zdjęcie dodam handlarzom. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem pliki moda. Zarówno w polonizacji DMXa jak i REPACKu Solianki pliki dotyczące spawnu zmutowanego kontrolera i robienia mu zdjęcia są identyczne. W DMXie jak grałem, to kontroler spawnował mi się za każdym razem i to zaraz przy wejściu do tuneli z laboratorium. Nie mam pojęcia co jest u was nie tak. U mnie działało.

Tak czy owak powinniście po wyjściu z tuneli udać się do Sacharowa i w oknie wyboru dialogu pojawi się u zdanie:

"Witam profesorze. Byłem w tunelach pod laboratorium X-16 i spotkałem...." itd

Następuje wymiana zdań z profesorem, zabiera nam Fotopistolet i wybieramy nastepną linijkę dialogu:

"I co profesorze, udało się coś zrobić w sprawie tego zdjęcia zmutowanego kontrolera?"

Profesor oddaje wam Fotopistolet, zdjęcie zmutowanego kontrolera i zalicz sie wam zadania dla Klonowa.

Poza tym w PDA w rozdziale Mutanty powinien się wam pojawić opis Zmutowanego kontrolera".

Jedyną przyczyną nieobecności kontrolera w tunelach, która przychodzi mi do głowy, może być to, że gracz nie idzie do laboratorium X-16 OD RAZU NAJKRÓTSZĄ DROGĄ po otrzymaniu kwestu od Klonowa, tylko robi jakieś inne kwesty po drodze.

Jak patrzyłem na zapisa godzinowy na moich screenach, to ja o 10:48:14" skończyłem rozmowę z Klonowem i dostałem zadanie, o 10:53:56" zrobiłem zdjęcie mózgu z X-16. Chwilę później byłem już w tunelach i spotkałem kontrolera.

Tak więc szedłem raczej od razu i to teleportami.

Poza tym w tunelach oprócz kontrolera spawnuje się też elektochimera, która jest do niego wrogo nastawiona i być może ona go likwiduje, a potem "śmieciarz" sprząta zwłoki i kontrolera nie ma.

Brak kontrolera w tunelach nie ma wpływu na uzyskanie zdjęcia z Fotopistoletu od Sacharowa ;)

Wystarczy ten Fotopistolet mieć przy sobie podczas rozmowy z Sacharowem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jacekrowinski

Czyli pewnie jednak może się komuś nie zespawnować ten kontroler....

Może ma znaczenie czy idziemy od razu, czy zahaczamy po drodze inne lokacje.

Gdzieś miałem screeny ze spotkania z nim, ale teraz nie mogę namierzyć.

Napisz lepiej, czy patent z Fotopistoletem i Sacharowem zadziałał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.