Skocz do zawartości

Tečkový zaměřovač (Celownik dot)


Hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Jsem zvyklý hrát s tečkovým zaměřovačem a i když mám v system.ltx toto "cross_length = 0.00" zobrazuje se stále zaměřovač kruhový.Jde toto změnit? Ještě se chci zeptat kde se vypíná dynamický HUD u obleků s maskou.I když mám v AMK dynamic HUD off,maska se stále zobrazuje. Ještě pistole Pb zvuk.Má zvukové schéma z pistole APS bez tlumiče i když na ní má být integrovaný pevný tlumič a má byt tichá. Děkuji.

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celownik powinien być normalnie...jak dasz "cross_length = 0.000" ma być kropka (dot)....jak dasz "cross_length = 0.002..16 będzie krzyżyk. Mod niema z tym problemu. // Maski to ja również chętnie bym się pozbył z HUD ..ale do tego potrzebna będzie poprawka . Poprawki jeszcze niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohužel,mám cross_length = 0.000 a zaměřovač je kruh.Ještě mám problém z obleky a zbraněmi v druhém slotu.Koupím nový oblek nebo zbraň.Když je v inventáři ukazuje 0 procent opotřebení.Když oblek obléknu,nebo jen jednou vystřelím z jakékoliv pušky okamžitě je opotřebení 30 procent.Viz shoty.Zakoupen val,v inventáři OK a po jednom výstřelu.To samé oblek. http://ulozto.cz/xJhrUU1/screenshots-rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po czesku.. Niestety, mam cross_length = 0,000 i widok jest jako krzyż. Mam jeszcze problem kombinezonów i broni w drugim slocie. Kupiłem kombinezon nowy, a w inwentarzu pokazuje 0 procent wytrzymałości. Każdy kaftan po jednym uderzeniu z dowolnego karabinu natychmiast traci 30 procent. Kupiłem Val, w inwentarzu jest dobrze, ale po jednym wystrzale to samo. // Poprzednio była prośba o sposób usunięcia maski z widoku w grze...szczerze powiem też bym to chętnie zrobił. /// Tutaj niema co naprawiać trzeba pobrać jeszcze raz pliki z dobrego źródła i zainstalować mod. Mod u kolegi ma namieszane w plikach, lub jest źle instalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio była prośba o sposób usunięcia maski z widoku w grze...szczerze powiem też bym to chętnie zrobił.

Jak dla mnie łatwo jest to zrobić. Ja nie mam moda, ale jak ktoś wie jakie tekstury są od widoku z maski to mogę to zrobić, lecz muszę mieć tekstury od widoku z maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tři dny instalace s tímto výsledkem:

Mód jsem stáhl celkem 3x a instaloval znovu včetně základní hry.

První nová instalace:

Beze změn(zaměřovač kruhový.nelze změnit souborem cross_length = 0,000) obleky s maskou po obléknutí ztratí ihnet 30 procent hodnoty,Nová zbraň (pouze pušky)jeden výstřel a požkození 30 procent.

Druhá instalace:

Zaměřovač je OK,lze změnit na tečkový ale stejný problém s obleky a puškami + problém s Tigr který mněl cichy

Mam problem. Zdobyłem SVD Tigr - broń unikalna. Nie mogę z niej oddać strzału- lewy i prawy klawisz myszy działa jako spojrzenie przez lunetę, definicję strzału w menu gry - lewy myszy. Podobny problem miałem w NS przy unikalnej broni i wtedy odpuściłem. Czy ktoś wie co z tym zrobić ? Bardzo proszę o radę.

Třetí instalace:

Vše se vrátilo zpět,zaměřovač kruhový,požkození obleků a zbraní.

Po různých zkouškách jsem zjistil že zaměřovač ovlivní soubor z dodatku Scream "xrGame.dll".

Když jsem zaměnil soubor "xrGame.dll" ze Scream za soubor "xrGame.dll" ze ШРАМ.7z okamžitě se zaměřovač upravil na kříž a šel změnit za tečkový.

Také opravenTigr,šlo vystřelit.

Zkusím ještě poměnit soubory z bin jestli to nepomůže na ty obleky a zbraně.

Není možné žě hraji na Win 7 64 bit a tyto soubory ze Scream bin podporují jen 32 bit verze?

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana xrGame.dll jest obowiązkowa - wtedy można strzelać z Tygrysa. Zużycie inwentarza w 30% będzie do momentu osiągnięcia poziomu MISTRZ.

Jo tak děkuji.Já myslel že to je bug a snažil se ho odstranit.

Neřeší to ten zaměřovač.Jak to že na ten soubor "xrGame.dll" ze ШРАМ.7 zaměřovač kříž jde a na ten ze Scream mám kruhy.Je to otravné a nejde řárně zamířit,kruhy zakrývají půlku postavy.

Ten Tvůj problém z Tygrysem se mně taky vyskytl,obě tlačítka myši fungovala jako lornetka.Pomohla změna toho souboru.

Nevím jak se soubor "xrGame.dll" upravuje.Zkus někde uložit svoje soubory bin,zkusím je na svojí hře.Nebo mně je pošli na vasek.libor@centrum.cz.

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ještě se chci zeptat kde se vypíná dynamický HUD u obleků s maskou.I když mám v AMK dynamic HUD off,maska se stále zobrazuje.

Hobby poprawka już jest tutaj...http://stalkerteam.p...otu-szramy-cz1/.

//

Celownik masz dobrze więc jest..OK.

Ja myślę że...Graj lepiej w czysty mod bez dodatku Scream. Na pewno chodzi o ograniczenia 30 % dla rangi początkujących o których mówi @cichy...Tylko Szrama jako ranga mistrz ma wszystko na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taky děkuji za info. Hraji na obtížnost mistr a je pěkná blbost když si konečně koupím novou zbraň nebo nový military outfit a potom jen co si ho obléknu hraji půlku hry z požkozenou maskou,nebo zasekávající se zbraní.Nebo ten Tygrys,unikátní zbraň a po jednom výstřelu 30% v prdeli. Zatím pobíhám v koženém kabátě s mp5 které jsou OK.

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do celownika...u mnie reistalacja nic nie pomogła i nadal mam to chore kółko w kółku...zmieniałem w system.ltx wartości na 50 sposobów...żadnego efektu...kółko w kółku.Fatal error w głowie !

To máš to samé co já.Přeinstalace nepomáhá.Dělal jsem ji kompletně 3x.Jestli hraješ s dodatkem Scream zkus tam dát soubor "xrGame.dll" ze ШРАМ.7.Mně to pomohlo na opravu toho celownika.Nevím ale co to udělá se zbytkem hry. Po čtvrté instalaci jsem dodatek Scream vzdal a hraji znovu bez problémů.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wiem że robię trochę odkop ale może to pomoże następnym - przerobiony plik xrGame.dll zmienia lornetkę w broń, dzięki temu trickowi można potem w snajperce dać klasę wp_binoc i taka snajperka ma celownik z regulacją zoom i autonamierzanie. Efektem ubocznym jest zmiana celownika z krzyża na kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.