Skocz do zawartości

Problem z kwestem Woronina na odparcie ataku najemników (Garb)


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Co robię nie tak ? Idę do Woronina, biorę zlecenie na robotę, wracam do niego z Grozą, Woronin mówi, że zaraz da znać chłopakom na Północnej Barierze, że idę z odsieczą. Ja zapieprzam na północny posterunek Powinności w Barze, a tam nic się nie dzieje. Próbowałem gadać z Powinnościowcami na posterunku, ale oni nie mają nic ciekawego do powiedzenia, tylko stare kwestie. Najemnicy się nie spawnują, ogólnie cisza :) Czy wzięte zadanie na odbiór teczki dla Fremena od najemnika Dżejmsa ma na to jakiś wpływ ? W dolinie Mroku miałem też problem z akcją uwolnienia Maksa Lubera - on i eskortujący go bandyci nie szli w stronę zasadzki, tylko stali w miejscu spawnu (ale przynajmniej BYLI :)), więc dało się ich szybko zdjąć, uwolnić Maksa i wykonać kwest. No a w w/w przypadku to nie wiem co mam robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie na 19.04, też nie pojawili się najemnicy, mnie uratował wyrzut do pulpitu - ponowne wejście na lokację sprawiło że najemnicy pojawili się na barierze. Jeżeli ponowne wejście nie rozwiąże sprawy a grasz na 19.04 przeinstaluj RC2, jeżeli znowu nie pomoże - całość gamedata i RC2. Jeżeli to też nie rozwiąże problemu spróbuj patcha od malakasa - kontakt przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gram w tom wersje,w dolinie mroku podobnie jak i na jantarze czsami sie cos blokuje.rub sawy i wgrywaj ponownie.w dolinie mroku bandyci ruszyli mi za drugim razem a jak na pda zobaczylem ze ida odrazu szybki zapis.co do klestu woronina to czy pobiegles na dobry posterunek,trzeba biec na ten na rozdrorzu ,dzicz magazyny.sprubuj ponownego wczytania i niezaluj odrecznych zapisow na kazdej lokacji bo zdaza sie ze na jednej lokacji jest ok a na drugiej wywali jakis przedmiot ktory masz masz.mi wywalal pkm,mapa pieczary,teleport strieloka dlatego nosze tylko to co niezbedne w danej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wzięciu zadania na zabicie najemnika przy posterunku powinności. Po dostarczeniu giwery i otrzymaniu wyposażenia należy porozmawiać jeszcze raz z Woroninem i powiedzieć że jest się gotowym (czy jakoś tak). W tym zadaniu to musisz OSOBIŚCIE zabić i obszukać trupa Garb-a. Pewnie po dostarczeniu grozy nie aktywowałeś zadania. Porozmawiaj jeszcze raz z Woroninem. W dialogach pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że kwestie dialogowe wyczerpał i trafił na jeden z kaprysów moda, napisz Yurek, czy znalazłeś rozwiązanie swojego problemu - będzie to cenna informacją dla kolejnych graczy. Swoją drogą Archara dopisuje ciągle nową fabułę a ilość bugów jest coraz większa, gdyby je poprawił Soljanka dostałaby 10/10 wśród modów i to nie tylko do Stalkera ale w ogólnym pojęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się ruszyć dalej w Zonę. Pomogła mi bardzo rada stasorka. Ale najpierw przeinstalowałem całą Soliankę z dopą, patchami i spolszczeniem. Problem kwestu na eliminację Garba i atakujących najemników wynika z konstrukcji zadania. Otóż wszystko działa jak należy, pod warunkiem, że zrobi się tak: 1 - Idziesz do Woronina i bierzesz kwest 2 - Wracasz z Grozą i meldujesz o tym Woroninowi (w tym momencie Woronin mówi, że da znać chłopakom na północnej barierze i nakazuje graczowi udać się na miejsce akcji) 3 - NAJWAŻNIEJSZY PUNKT Podchodzisz jeszcze raz (TRZECI) do Woronina i zagadujesz go - linia dialogowa zaczyna się chyba od kwestii: No, co ...- i następnie co sił w nogach zasuwasz na posterunek północny (pośpiech BARDZO wskazany), by WŁASNORĘCZNIE odstrzelić Garba (jak załatwi go ktoś inny masz niezaliczony kwest). Patcha od malakasa dostałem (dzięki), ale nie musiałem go użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.