Skocz do zawartości

Nie potrzebne "ulepszenia"


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuję dużą tendencję wśród graczy do instalowania różnego rodzaju dodatków - witamin i innych rzeczy którymi psujecie sobie grę. Soljanka jest modem bardzo kapryśnym z silnikiem, który "robi bokami" i na tyle już przeładowanym sprzętem, NPC-ami, lokacjami i questami, że ma po prostu dość. Kto śledzi dział Problemy Techniczne, nie mógł nie zauważyć, że większość tychże problemów spowodowana jest właśnie "ulepszaniem" moda dodatkami. Nie róbcie tego, bo połowę czasu przeznaczonego na grę spędzicie prosząc o pomoc na forum i dłubiąc w plikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore sa przydatne,poprawa fps,zero wylotow na pulpit gra plynniej dziala na bagnach nie musialem zmniejszac wydajnosci.slot 21 artow nie wiem czy w orginale jest ja go mialem jako dodatek,przydatny.wiecej nie instalowalem,portals bodajze polecal altozapis ale ja wole wlasne robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będzie oglądanie nie gra...:)... swoja drogą dodatki są pewnym ułatwieniem dla graczy. Może nie wszyscy mogą skończyć czystą Soljankę na poziomie... mistrz. poprawa grafiki i FPS ..tak limit czasowy ...tak balanse i ułatwienia typu 21 artów ...nie auto zapis...nie poprawa nośności,udźwig ....tak Pamiętać jednak należy, że dodatki mogą powodować problemy w grze... ...Doskonały pomysł z piwem Vorenusie, byle było schłodzone....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz zastrzeżenia do Autozapisu? Absolutnie nie ingeruje w sama grę, tylko zapewnia punkty, do których można wracać w razie potrzeby. To tak, jak gdybyś sam zapisywał w momencie brania zadania. Wiele razy czytałem o sytuacji, kiedy gracz w ferworze akcji po prostu zapomniał zapisać grę i teraz musi wracać przez pół Zony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 artow czemu nie a poprawa udziwigu tak, co jest realniejsze 21art x 0.5kg czy udziwig plecaka 150kg, przeciez z takim plecakiem to bys nawet nie ustal a co dopiero biegac i walczyc,altozapis jak najbardziej jezeli ktos zapomina zapisywac ostatecznie mod nie jest latwy a gra sie dla przyjemnosci a nie zeby sie denerwowac.zreszta tu to mozna sie chwalic kto na jakim poziomie gre przechodzi a tak naprawde to jestem ciekaw czy jestescie tacy mocarze.ja gram na najslabszym i dobrze sie bawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 artow czemu nie a poprawa udziwigu tak

Poprawka na 21 artów zbyt szybko czyni Cię nieśmiertelnym i nie wrażliwym na mutanty...udźwig to po to by nie chodzić tam i z powrotem. Można podnieść, ale nie do przesady ....

Wiele razy czytałem o sytuacji, kiedy gracz w ferworze akcji po prostu zapomniał zapisać grę i teraz musi wracać przez pół Zony.

Poto to są śrubki , by z nich korzystać jak napisał jeden z kolegów...:)

Tak na serio... wiele razy chciałem przez to rozwalić klawiaturę. Niestety jestem przeciwnikiem zbytniego ułatwiania sobie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker jest futurystyczny, mody też, stworzono arty to czemu nie korzystać, zresztą każdy sam decyduje co pozawiesza. Dla mnie solanka ma za duże zagęszczenie anomali i mutkow. Wole walczyć z ludźmi...jest to jednak moja opinia. Inna sprawa to czas jaki możemy poświęcać na grę, ja tylko dwie trzy godz. dziennie, dlatego człowiek chce gonić do przodu bo ciekawy co dalej (a ostatnio wyszło parę nowych gier i tez trzeba zagrać)

malakas

// Nie obraź się poprawiłem Twój post...był mądry, ale zupełnie nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do udźwigu i autosave jestem na tak. Autosave pomaga opanować bałagan, a zresztą masa jest miejsc gdy tylko własne save'y popchną grę - dużo walczenia, a zadań żadnych. Udźwig - powiedzmy, że to jest gra i wymusza szybsze podejście. Więc w normalnym życiu chomikowałbyś pewnie graty w każdej kreciej norze i w te pędy co i rusz do Sidora i piwka wypić "na strachy i żeby się te ręce tak nie trzęsły" :D albo znalazł własny, dobry kontakt. Zaś co do artów już mniej. 21 artów..., a każdy jest przynajmniej wielkości naszej ręki, będziemy wyglądać jak bożonarodzeniowe choinki. A w trusy, jak to się mówi, wszystkiego nie upchniesz. Natomiast balans już z chęcią. gdy dorwałem się do przeciwpancernej i Vitoreza, wszyscy, ale też łącznie ze mną :) padają od jednego strzału. A ja mam przecież czas, mogę w krzakach, albo na jakiejś wieży posiedzieć, zdejmować po kolei, niech mają jakąś szansę. A dobry pancerz teoretycznie powinien dać jakąś większą ochronę. W ważne organy zawsze można czasem chybić. No w głowę już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.