Skocz do zawartości

Protest przeciwko zmianie nazwy


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Protest Co to za plemię co swą nazwę zmienia? Gdzie duma, dorobek i piękne wspomnienia? Od czego uciekasz grupo Stalkerów dumna? Czy to jest konieczność, czy rzecz bezrozumna? Po Zonie żeglując wielu wyglądało Światełka w ciemności i tu je znajdywało Po co zmieniać nazwę, czynić zamieszanie? Co to dobrego wniesie, co lepszego powstanie? Jakież licho dzisiaj ludzi kusi, nęci... Co mają - nie docenią, pełni wielkich chęci Patrzą w dal i planuję ujrzeć Eskimosa Bywając ślepcami nie widzącymi końcówki nosa Żadne nazw zmiany splendoru nie dają Jedynie najwytrwalsi za zmianami podążają Więc miast marketingowe czynić głupoty Zabierzcie się admini do swojej roboty I głowami ruszcie jak by można sprawić By domenę kończąc nazwę pozostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Vorenus ma wiele racji... Zabierzcie się admini do swojej roboty... I głowami ruszcie jak by można sprawić By domenę kończąc nazwę pozostawić. Bardzo dobry tekst ...polecam pomysłodawcom zmiany nazwy forum...po której lepiej nie będzie , a gorzej być może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi przyjacielu Naznaczony-danieldino, co Cię opętało? Studiujesz marketing i zarządzanie na prywatnej uczelni i wmówili Ci, że jest on podstawą sukcesu? Nie wierz w to Naznaczony... Marketing to nic innego jak wciskanie ludziom g.wna. Jak któreś nie idzie to pojawia się "spec" od marketingu i wymyśla nowe opakowanie albo ... zmianę nazwy, żeby ludzie pozwolili się okradać. W przypadku forum mamy dobry produkt - markowy i zmiana - jakakolwiek zmiana będzie tym co w Polsce zwiemy "niedźwiedzią przysługą". Olej cały marketing Naznaczony, ja posyłam jego i tych pasożytów którzy się nim parają w diabły i mam za złodziejski pomiot. Bawmy się dalej dobrze w oprawie i pod sztandarem który znamy i lubimy. To jest S.T.A.L.K.E.R.TEAM a nie L.A.B.R.A.T.O.R.I.U.M.ILEŚTAM? I N.I.E.C.H.TAK.P.O.Z.O.S.T.A.N.I.E! :):):) Nie potrafię się na Ciebie Boczyć więc posyłam Ci ten męski podarunek :). Widzę jednak, że masz zamiłowanie do zmian nazwy i raz jesteś Naznaczony a raz danieldino. Zapanuj Stalkerze nad tą pasją do zmian i ogranicz do wielce szanowanej Własnej Osoby. Ze Stalkerskim Pozdrowieniem Twój przyjaciel Vorenus. :):zsrr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.