Jump to content

Protest przeciwko zmianie nazwy


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Protest Co to za plemię co swą nazwę zmienia? Gdzie duma, dorobek i piękne wspomnienia? Od czego uciekasz grupo Stalkerów dumna? Czy to jest konieczność, czy rzecz bezrozumna? Po Zonie żeglując wielu wyglądało Światełka w ciemności i tu je znajdywało Po co zmieniać nazwę, czynić zamieszanie? Co to dobrego wniesie, co lepszego powstanie? Jakież licho dzisiaj ludzi kusi, nęci... Co mają - nie docenią, pełni wielkich chęci Patrzą w dal i planuję ujrzeć Eskimosa Bywając ślepcami nie widzącymi końcówki nosa Żadne nazw zmiany splendoru nie dają Jedynie najwytrwalsi za zmianami podążają Więc miast marketingowe czynić głupoty Zabierzcie się admini do swojej roboty I głowami ruszcie jak by można sprawić By domenę kończąc nazwę pozostawić.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle Vorenus ma wiele racji... Zabierzcie się admini do swojej roboty... I głowami ruszcie jak by można sprawić By domenę kończąc nazwę pozostawić. Bardzo dobry tekst ...polecam pomysłodawcom zmiany nazwy forum...po której lepiej nie będzie , a gorzej być może....

Link to comment
Share on other sites

Drogi przyjacielu Naznaczony-danieldino, co Cię opętało? Studiujesz marketing i zarządzanie na prywatnej uczelni i wmówili Ci, że jest on podstawą sukcesu? Nie wierz w to Naznaczony... Marketing to nic innego jak wciskanie ludziom g.wna. Jak któreś nie idzie to pojawia się "spec" od marketingu i wymyśla nowe opakowanie albo ... zmianę nazwy, żeby ludzie pozwolili się okradać. W przypadku forum mamy dobry produkt - markowy i zmiana - jakakolwiek zmiana będzie tym co w Polsce zwiemy "niedźwiedzią przysługą". Olej cały marketing Naznaczony, ja posyłam jego i tych pasożytów którzy się nim parają w diabły i mam za złodziejski pomiot. Bawmy się dalej dobrze w oprawie i pod sztandarem który znamy i lubimy. To jest S.T.A.L.K.E.R.TEAM a nie L.A.B.R.A.T.O.R.I.U.M.ILEŚTAM? I N.I.E.C.H.TAK.P.O.Z.O.S.T.A.N.I.E! :):):) Nie potrafię się na Ciebie Boczyć więc posyłam Ci ten męski podarunek :). Widzę jednak, że masz zamiłowanie do zmian nazwy i raz jesteś Naznaczony a raz danieldino. Zapanuj Stalkerze nad tą pasją do zmian i ogranicz do wielce szanowanej Własnej Osoby. Ze Stalkerskim Pozdrowieniem Twój przyjaciel Vorenus. :):zsrr:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity