Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Respawn jest chyba w pliku all.spawn a jego nie można zmienić bez nowej gry o ile wiem. A nawet jeśli to nie wiem jak go zdekompilować.

Respawn jest chyba w pliku all.spawn a jego nie można zmienić bez nowej gry o ile wiem. A nawet jeśli to nie wiem jak go zdekompilować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porozmawiałeś z Woroninem na temat drogi do Anomalnego Lasu.

Idz zagadaj potem idź do "chatki" Charona zagadaj i otwiera sie przejście na Pramzonę.

Po wczytaniu Twojego sejwa i rozmowie z Woroninem:

Pojawia się Charon a po rozmowie z Charonem przejście na Promzonę:

 

Dołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to sobie rozgrywkę :/ Dziwne to jest że jeżeli w danym monencie nie pójdziemy do Harona to jest problem i nie można dokończyc fabuły, teraz to mi się chyba tylko od początku opłaca grać...

Weź zedytuj post bo zaraz jakiś bojownik o kulturę i dobre wychowanie przy stole i nie tylko wrzuci ci warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik po prostu nie wiem jak Ci dziękować, myślałem, że będę od nowa Bagna i Poligon robił. Mój błąd polegał na tym, że po rozmowie z Woroninem biegłem od razu do Brauna. Czemu ja na to nie wpadłem? 

W każdym bądź razie - jeszcze raz dzięki.

 

Godlike - dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to dobrze, że się wyjaśniło :)

 

Musisz bardzo uważnie czytać dialogi bo ten mod tak jak poprzedni TS2 kładzie bardzo duży nacisk na fabułę i rozmowy. Bardzo mi się to w nim podoba ale trzeba czytać dokładnie żeby było wiadomo ocb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zedytuj post bo zaraz jakiś bojownik o kulturę i dobre wychowanie przy stole i nie tylko wrzuci ci warna

 

:) Polecam pod uwagę radę Godlike..

 

Polecam również po zrobieniu zadań w Promzonie i po powrocie na Poligon przez Anomalny Las koniecznie starym wejściem ! (będzie o tym mówił Woronin) zrobienie zadania dla Sacharowa chodzi o kryształy - przed udaniem się do Baru !

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Czy znalazł ktoś dekoder z misji w barze? Według poradnika Cichego byłem w tych wszystkich 6-ciu miejscach. Szukam już z półtorej godziny, dopada mnie ogromna frustracja z tego powodu...

Gdyby ktoś miał chwilkę czasu wrzucę save'a z tą misją a za znalezienie go całuje po stopach...

 

http://www89.zippyshare.com/v/lwdnwePI/file.html

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie skończyłem FOTOGRAFA :)

Bez tygodnia gra zejęła mi dwa miesiące (wiadomo praca).

Podsumowanie:

REWELACJA !!!

 

Fabuła - grafika - stabilność moda - super tłumaczenie - czyli miód i orzeszki  :)

Jestem tak zachwycony modem, że pogodziłem się z detronizacją Soljanki z pierwszego miejsca.

 

Czyli w MOIM rankingu modów:

1. FOTOGRAF

2. SOLJANKA

3. TAJNE ŚCIEŻKI 2

 

Z pewnością powrócę do tego moda !!!!!

 

Dziękuję WSZYSTKIM którzy pomagali mi przetrwać w ZONIE :)

Oddzielne THANX dla Godlike :)

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam mały problem z zadaniem dla Brauna, mianowicie chodzi o q "przeniknąć do ukraińskiej bazy wojskowej, dowiedzieć się o podziemnym laboratorium".Wiem że powinienem porozmawiać z jakimś dezerterterem na PD, powinien być na ATP ale go tam nie ma i stoję z fabułą, czy mógłby mi ktoś z tym pomóc, może dało by się go jakoś zrespić z góry thx za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.