Jump to content

Wasze półki z grami

Garrett

Recommended Posts

W wiele  gier grałem z czystej ciekawości tak jak i w Cryostasis - Nie powala - ale ma ciekawe rozwiązania. Nie nudzi - o to nie ma obawy. Ale za cenę, za jaką ją kupiłem po premierze powtórnie bym jej nie kupił. Warta uwagi o ile nabywamy ją w promocji :yes: . Reasumując : warta poświęcenia czasu o ile nie wiąże się to ze zbyt wysokimi kosztami.

• 6 years later...

@Agrael bida :D tyle miejsca jeszcze wolnego, zobacz ile jeszcze musisz dokupić.

Ja pudełka kartonowe puściłem z dymem już lata temu ale stalkery zostały. A wszystko wpakowałem w kartony i wywiozłem na wieś. W domu zostało mi te kilkadziesiąt czy tam 100+ tych najważniejszych gier w slimach czy kopertkach ;) to nie ma co wystawiać.

@kondotier Miałbym wtedy w domu same kapliczki :) 
Najchętniej jednak poszerzałbym kolekcję ze Stalkera. W internecie można kupić np. Angielskojęzyczną wersję w pięknym metalowym pudełku, ale i tak wolałbym wersję Ukraińską, Rosyjską. 

W zasadzie to chętnie bym odkupił od kogoś z forum ( jakby miał na sprzedaż ) jakieś gadżety ze stalkera. 

• 1 year later...

Ja nie mam się czym pochwalić. Sporo gier przechodziłem na komputerze syna i razem z nim się wyprowadziły. Inne, już moje, takie jak Cool of Duty, czy Medal of Honor dałem wnukowi. W moich zasobach pozostały tylko Red Orchestra i trzy części stalkerskie.

Mam jednak dziwną sprawę na steami. Miałem w bibliotece wszystkie części stalkera, ale mi zniknęły. Dawno na steamie nie byłem, to nie wiem jak to u mnie teraz wygląda.

• Positive 1