Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Junx Jak poczytasz wpisy z naszej korespondenci o wstawianiu spolszczenia ( ja wtedy jeszcze nie miałem uprawnień do edycji) , to każde poprawione spolszczenie Ty edytowałeś. Byłeś wtedy chyba administratorem czy redaktorem. A że w modzie brakowało śpiwora, to go dodałeś w spolszczeniu na moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier plik nd_news_main_data ze spolszczenia powoduje wyloty. Zastąpiłem go rosyjskojęzycznym odpowiednikiem i gra odpaliła.

Na pewno tłumaczyłeś trzeciego patcha?

Edyta: instalowałem na rosyjskim CCz 1.006 (na PL podstawce nie chciał ruszyć). Mod pobrałem z łącza ze strony 

https://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/ehkho_chernobylja_2_vtoroe_dykhanie_spavner/5-1-0-4625,

a dokładnie https://modsfire.com/8V3r8n5rm7F4Zo1 (1,27 GB, zawiera już 3 patche).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Odpisałem wczoraj, ale awaria usunęła. Nie, 3 i 4 patcha nie tłumaczyłem. Zrobiłem takie oświadczenie, więc spolszczenie jest tylko dla dwóch patchy. Ten plik jest w tekstowych, czy w innym katalogu?

Nie wiem co może być powodem, że ten plik nd_news_main_data powoduje wylot, skoro poprzednio działał. A moda u siebie postawiłem tylko z 1 i 2 patchem. Chyba, że to co jest do pobrania z odsyłacza do moda, jest już spatchowane wyżej.

Nie problem, chciałem zagrać w niego jako staroć, bo awaria mojego kompa na nic nowego mi nie pozwala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kondotier napisał:

Ten plik jest w tekstowych, czy w innym katalogu?

Plik jest w folderze scripts. Miałem wczoraj ci odpisać, ale nastąpiła awaria forum.

Stawiałem moda z łatką 3 i zapewne dlatego ten plik nie pasował. Z drugą łatką też ci wywalało komunikat o błędzie z dynamicznymi wiadomościami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Nie sprawdzałem. Dałem sobie z nim spokój, choćby z tej przyczyny, że nie naprawiał bym go, bo wcześniej nie miał zbyt wielu amatorów. To był jeden z moich pierwszych tłumaczonych modów, jeszcze bez większego doświadczenia, więc w tym pliku może być jakiś błąd.

Jeśli ktoś jednak się tym problemem zajmie, to ode mnie już teraz ma :018: . Może naprawiony znajdzie amatorów, przy aktualnej posusze z modami.

DODANO: Porównałem plik ze spolszczenia z oryginalnym z moda. Były różnice. Dokonałem stosownych zmian. Niżej plik poprawiony.

nd_news_main_data.script

Nie mam moda postawionego, więc proszę o jego sprawdzenie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx  Dodawałeś śpiwór, którego oryginalnie w modzie nie było. Tylko tyle i aż tyle.

Aktualny problem z modem polega na tym, że chyba patche zostały dodane do moda który można pobrać, a spolszczenie jest tylko do patcha nr 2.

Już został wychwycony plik powodujący wylot przy ładowaniu moda. Jeszcze nie sprawdzałem czy poskutkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do #1 dodałem fix, który usuwa wylot przy starcie moda. Mod do pobrania zawiera wszystkie patche i to powodowało niezgodność ze spolszczeniem.

Najpełniejsze wykorzystanie moda, przy grze jako stalker.

Kto lubi mody bez z góry narzuconej linii przechodzenia, ma coś dla siebie. I może zagrać tyle razy, ile jest frakcji do wyboru. Przy każdej frakcji start w innym miejscu, więc i inna gra.

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pograłem w tego moda i właściwie  poza freeplayem oraz bardzo ładą przyrodą nic w nim ciekawego nie ma. Brak logicznej linii poszukiwań biografii psychopatów. Pierwszą dostajemy od Sacharowa, drugą w x-8 (znalazłem tylko dzięki podpowiedziom). Gdzie mogą być następne to chyba tylko  twórca tego moda wie Szukanie po omacku we wszystkich możliwych i nie możliwych miejscach jest do d... . W zasadzie powinno być zadanie na 8 psycholi, a tym ósmym byłby ten co moda tak spotworzył. Szukałem wskazówek w internecie i tam znalazłem tylko na dwie pierwsze biografie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.