Jump to content

Każdy może stworzyć kawałek gry S.T.A.L.K.E.R. 2


portals
 Share

Recommended Posts

GSC Game World urządza konkurs dla fanów gry S.T.A.L.K.E.R.. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze zadania do gry. Jak sami się domyślacie najlepsze zadanie będzie umieszczone w nadchodzącej kontynuacji.

Scenariusz zadania powinien zajmować conajwyżej pół kartki A4. Zadanie powinno być dokładnie opisane "o co w nim chodzi" i "co trzeba zrobić".

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w tym konkursie.

Mam nadzieję że ktoś z naszego forum napisze odpowiednie zadanie które będzie umieszczone w grze. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 marca 2011 roku.

Podziękowanie dla ESTcobs'a za szybką informację.

Link to comment
Share on other sites

Ja swojego questa zostawię do własnego moda http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png. Pamiętajcie, że odwalacie za nich robotę. Wy się cieszycie bo wysłaliście questa a oni mają 2 tygodnie roboty mniej.

Trochę racji Thial, ale tylko trochę....można mieć wiele doskonałych pomysłów na kwesty...jak je urzeczywistnić i stworzyć moda to już inny temat. Ludzi z pomysłami wielu, dobrych moderów można policzyć na palcach. Miło by było gdy kupując taką grę, widzisz swój kwest w środku akcji..Jeżeli ma to o 2 tygodnie przyspieszyć premierę to jestem ZA...gra jest dla nas graczy, nie dla studia które ją robi. Oni chcą kasę za produkt.

Tak jak pisał poprzednik ...ukłon w stronę graczy i możliwość dodania kwestu bardzo dobrze świadczy o producencie gry.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Post jak zwykle z dużym opóźnieniem, ale od niedawna jestem na forum i jeszcze nie zdążyłem przeczytać wszystkich postów. Osobiście zgadzam się z Kolegami, którzy uważają, że to autorzy chcą ułatwić sobie pracę. To oni powinni nas zaskoczyć, to oni powinni sprawić, żeby nam, kolokwialnie mówiąc "kopary opadły" :) . A z praktyki wynika, że z tym kreatywnym myśleniem to u nich nie jest zbyt szczególnie - wystarczy popatrzeć na mody, tak graficzne, jak i zmieniające fabułę, żeby zobaczyć jak wiele więcej można było w ich przypadku zrobić. Ot, taki Zew Prypeci. Taki sobie średniak. Ale z Sigerous Modem, Absolute Texture i Nature packami oraz z modem Atmosfear, to przecież zupełnie inna jakość! Teraz z niecierpliwością czekam na spolszczenie Geonesis, bo mam wrażenie, że będzie to coś jeszcze lepszego. A jak wyjdzie LOST ALPHA, to jestem przekonany, że porządnie STALKEREM 2 wstrząśnie. A to przecież też mod. Od graczy, dla graczy. Za darmo. Moim zdaniem nie powinniśmy tworzyć więc niczego "od graczy, dla twórców" ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity