Jump to content

Każdy może stworzyć kawałek gry S.T.A.L.K.E.R. 2

portals
 Share

Recommended Posts

GSC Game World urządza konkurs dla fanów gry S.T.A.L.K.E.R.. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze zadania do gry. Jak sami się domyślacie najlepsze zadanie będzie umieszczone w nadchodzącej kontynuacji.

Scenariusz zadania powinien zajmować conajwyżej pół kartki A4. Zadanie powinno być dokładnie opisane "o co w nim chodzi" i "co trzeba zrobić".

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w tym konkursie.

Mam nadzieję że ktoś z naszego forum napisze odpowiednie zadanie które będzie umieszczone w grze. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 marca 2011 roku.

Podziękowanie dla ESTcobs'a za szybką informację.

Ja swojego questa zostawię do własnego moda http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png. Pamiętajcie, że odwalacie za nich robotę. Wy się cieszycie bo wysłaliście questa a oni mają 2 tygodnie roboty mniej.

Trochę racji Thial, ale tylko trochę....można mieć wiele doskonałych pomysłów na kwesty...jak je urzeczywistnić i stworzyć moda to już inny temat. Ludzi z pomysłami wielu, dobrych moderów można policzyć na palcach. Miło by było gdy kupując taką grę, widzisz swój kwest w środku akcji..Jeżeli ma to o 2 tygodnie przyspieszyć premierę to jestem ZA...gra jest dla nas graczy, nie dla studia które ją robi. Oni chcą kasę za produkt.

Tak jak pisał poprzednik ...ukłon w stronę graczy i możliwość dodania kwestu bardzo dobrze świadczy o producencie gry.

• 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Post jak zwykle z dużym opóźnieniem, ale od niedawna jestem na forum i jeszcze nie zdążyłem przeczytać wszystkich postów. Osobiście zgadzam się z Kolegami, którzy uważają, że to autorzy chcą ułatwić sobie pracę. To oni powinni nas zaskoczyć, to oni powinni sprawić, żeby nam, kolokwialnie mówiąc "kopary opadły" :) . A z praktyki wynika, że z tym kreatywnym myśleniem to u nich nie jest zbyt szczególnie - wystarczy popatrzeć na mody, tak graficzne, jak i zmieniające fabułę, żeby zobaczyć jak wiele więcej można było w ich przypadku zrobić. Ot, taki Zew Prypeci. Taki sobie średniak. Ale z Sigerous Modem, Absolute Texture i Nature packami oraz z modem Atmosfear, to przecież zupełnie inna jakość! Teraz z niecierpliwością czekam na spolszczenie Geonesis, bo mam wrażenie, że będzie to coś jeszcze lepszego. A jak wyjdzie LOST ALPHA, to jestem przekonany, że porządnie STALKEREM 2 wstrząśnie. A to przecież też mod. Od graczy, dla graczy. Za darmo. Moim zdaniem nie powinniśmy tworzyć więc niczego "od graczy, dla twórców" ;) .