Skocz do zawartości

Wiedmin 3 Dziki Gon - co sądzicie.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzmin 3 Dziki Gon ma być pod każdym wzgledem najlepszy ze wszystkich cześci cyklu. Widać to po samych wymaganiach systemowych. Niestety zmieniałem w tym roku komputer pod DL i dla ARMA3. Mam poprzednie części i nawet sporo godzin przegranych w Wiedzmina choć go nie skończyłem. Obecnie nie kupię ponieważ nie mam odpowiedniego komputera ale w przyszłości szkuszę się na pewno na wersję GOTY lub ER gdy będzie dostępna. Jakie jest wasze zdanie i ile osób zdecyduje się na zakup tego zacnego i krajowego super tytułu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W3 to mój kolejny po GTA V "must have" na ten rok. Poprzednie części nie przypadły mi do gustu ale w trzeciej odsłonie ma być to co tygrysy lubią najbardziej czyli otwarty świat. Gameplay na udostępnionych filmach wygląda zacnie więc liczę że to będzie naprawdę świetna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ci co są ostro "zarażeni" losami Geralta z Rivii, to nie bacząc na wszelkie przeciwieństwa (czyt. niedociągnięcia gry, krucho z kaską - zacisną zęby i pasa), pójdą i kupią grę teraz, aby sycić się świeżą krwią pokonanych przeciwników. Wiadomo, że przy każdym nowym wydaniu, błędy były i będą. Jasne, że cierpliwszym będzie sprzyjać niższa cena, no i wydane patche. Ale jak człowiek czegoś chce, to go końmi nie odciągniesz... Ja osobiście jestem za wczesnym kupnem, ale wersji pudełkowej. Ładnie potem na półce się prezentuje, obok oczywiście - Stalkerów.  :biggrin:

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób wiele sądzić gdy się nie grało nawet w jedną z odsłon. Przyznam jedynie że jestem dumny z autorów serii i sukcesu ich tworu. Że o Polsce coś się zasłyszy a nie będzie to emigracja, alkoholizm i złodziejstwo jak przyszło się traktować mój Naród. Cieszyłem się z sukcesu Peopple Can Fly i sukces Wiedźmina dodaje mi skrzydeł.

Być może nie "skrzydeł".

Daje mi jednak nadzieję że to wszystko się kiedyś odbuduje (Polska). ;|D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.