Skocz do zawartości

Czego słuchacie


Rekomendowane odpowiedzi

@SmokeHead, wiem, dzisiaj na jakimś forum słuchałem "zabili mi żółwia" i powiem - bardzo fajne :D 

Ale jednak Happysadu słucham nie tylko dlatego, że piszą wdg mnie bardzo dobre piosenki to jeszcze te piosenki bardzo pasują do mojej osoby, do mnie, i do tego co odczuwam :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA słucham różnych gatunków muzyki od metalu poczynając na cukierkowym j-pop kończąc . Mam kilka gatunków które lubię bardziej czyli rock alternatywny , rock , nu metal , j-pop (ten zwykły) , klasyczna , dubstepy i eksperymentalna oraz Vocaloidy .

Tu 3 moim zdaniem lepsze piosenki z moich playlist :

 

 

 

A tego typu rzeczy kupuję w wersjach płytowych :

https://otakumode.com/shop/5514c18207b2ce051662c117/Hatsune-Miku-Expo-in-New-York-Blu-ray

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędrowiec nie lubię Anime i innych pomijając dragoon balla ale to naprawde jest fajnę mogę jeszcze polecić.

Ale jak to się mawia " o gustach się nie rozmawia " Mam nadzieje że spodoba się wam utwór tak jak reszta zespołów które wam pokazałem.

Hale Storm - I miss the misery ( wokalistka całkiem całkiem :) )

 

Edytowane przez SmokeHead
Zapomniałem coś dopisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SmokeHead każdy lubi coś innego przez co świat jest ciekawy a ludzie nie są jednakowi . Ja lubię gdy piosenki opowiadają jakieś historie bąć takie których tekst po prostu trzyma się kupy i nadaje tempa muzyce (patrz IA-See the lights) . W wypadku przykładowo Close to you jest to historia dziewczyny która straciła ukochanego i chce wyśpiewać te uczucia których nie zdążyła pokazać (gdy słucham czasem nawet płaczę chciałbym przeżyć taką historię) a w Glass Wall jest to historia o dość nietypowej miłości . A w See the lights tekst nadaje tempa całej piosence . A tak a`propos to który tytuł przypadł ci do gustu ?

Zawsze gdy powyższe mi się znudzą mam mój Nightstep <3 .

https://www.youtube.com/watch?v=CJcll7v5b5U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie: TOTO. Zasłyszane w RMF FM ("Africa" to pierwszy utwór, który w tym radiu został zaprezentowany). W marcu wyszedł nowy album zatytułowany "TOTO XIV", który naprawdę polecam. Chciałbym coś z niego zapodać, ale na YouTube nic nie ma, a jak jest, to coś przerywa. Znalazłem w sumie to:

https://www.youtube.com/watch?v=jw-6sdalwcA

Mimo tylu lat wciąż dają radę. ;) Być może jest tu ktoś, kto również jest zafascynowany tą grupą?

Edytowane przez Devell
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedrowiec ty kumaty bardziej jesteś w klimatach tych mieszańców germańsko-słowiańsko-azjatyckich (vide prace antropologa Benedykta Piłsudskiego(najstarszy z braci, średni chemik alkocholik, a najmłodszy... ) jedynego 1005 białego przyjętego osobiście przez cesarza nipponu(ojca hirohito))

Jakbyś znalazł muzę lub chociaż dałnload do: http://samuraisss.blogspot.com/2007/12/nakatani-ryuichi-samurai-tape.html

Czyli kapela: Ryuichi Nakatani - Wściekłe/wkur...e krótkie miecze służacych (nakatani m am na chacie, brat z Nipponu przywiózł ale przywiezść można tylko tępe i nie hartowane) służacy - samurai.

Kiedyś gadałem z kolesiami na koncertach, na paru ich spotkałem ale nie mam kontaktu od dłuższego czasu i nie mam skąd wziąść od nich nowości, znaczy się kontakt jest ale kolesie w moim wieku i na wiele klimatów już sprzęt położyli :) a na żopnej tubie tego nie ma a z kangurami i kiwi to dopiero w grudniu się zobaczę bo wtedy oni lato mają i mają czas na wojaże urlopowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wędrowiec moje uczucia szczerze ? Przy pierwszym clipie się popłakałem ( tak ja płacze zwłaszcza jak piosenki są ckliwe )

jestem człowiekiem mega wrażliwym i dlatego mam teraz szykuje się do kupna albumów do mojej kolekcji.

Edytowane przez SmokeHead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smokehead Jeśli lubisz ckliwe piosenki i masz troszkę czasu przeryj się przez moją playlistę jest tam kilka dobrych kawałków . Jeśli zechciałbyś polecić jakiś fajny kawałek opowiadający jakąś ciekawą historię to podaj tytuł . 

A tak a`propos 1 klipu zakochałem się w tej piosence i prawie zawsze płaczę gdy go słucham . Płaczę też dlatego że ta piosenka pokazuje jak ulotne jest ludzkie życie (przynajmniej tak to interpretuję) . Moja dziewczyna choruje na serce i bardzo się o nią martwię . Niestety to coś w deseń miłości na odległość bo w Polsce jest tylko od połowy lipca do września (wraca do szkoły mieszka z matką w Japonii a na letnie wakacje przyjeżdża do ojca) więc czuję się troszkę jak Flower w tej piosence . Taka historia .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę jej powrotu do zdrowia @Wędrowcze . Niestety nie znam języków Azjatyckich i nie mam szansy znaleźć osoby z tamtych rejonów by zwyczajnie pogadać bo mam barierę językową bardzo grubą po Rosyjsku , Angielsku , Niemiecku jeszcze .

Szkoda że takich języków nas uczą w szkołach ale cóż.

Playlista zapowiada się ciekawie jednakże coś tobie @wędrowcze powiem że boję się takich utworów boję się smutku i rozpaczy w nim zawartych bo przechodzi wszystko na mnie dlatego pewnie słucham dużo rocka i metalu by mieć siłę i agresję w sobie by stawić czoła "dzisiejszym" realiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.