Skocz do zawartości

Czego słuchacie


Rekomendowane odpowiedzi

Życzę jej powrotu do zdrowia @Wędrowcze . Niestety nie znam języków Azjatyckich i nie mam szansy znaleźć osoby z tamtych rejonów by zwyczajnie pogadać bo mam barierę językową bardzo grubą po Rosyjsku , Angielsku , Niemiecku jeszcze .

Szkoda że takich języków nas uczą w szkołach ale cóż.

Playlista zapowiada się ciekawie jednakże coś tobie @wędrowcze powiem że boję się takich utworów boję się smutku i rozpaczy w nim zawartych bo przechodzi wszystko na mnie dlatego pewnie słucham dużo rocka i metalu by mieć siłę i agresję w sobie by stawić czoła "dzisiejszym" realiom.

Wiesz lubię smutne historie bo sam jestem smutnym człowiekiem . Ja zaczynam się uczyć japońskiego właśnie dla mojej dziewczyny (jej matka jest japonką a ojciec polakiem 4 lata temu rodzice się rozwiedli a ona mieszka z matką właśnie w japonii a do ojca przyjeżdża na wakacje przez co widujemy się bardzo rzadko , ale dzięki bogu za Skype)  . Szkoda że nie uczą nas ciekawszych języków w szkołach ... A co do playlisty nie bój się jest tam też kilka weselszych piosenek :) Polecam Nano-Hysteria

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam kilka kawałków z Operation Flashpoint grupy Seventh (mało znana)

https://www.youtube.com/embed/3nY_FuIHH6E?list=RDnjh4Uql_o28

https://www.youtube.com/embed/5MOOhAvs1FM

 

Także niesamowity soundtrack z System Shock 2

Horror na statku kosmiczny z taką muzyką, hit nie do przebicia nigdy-

 

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędrowiec sorry, że pisze dopiero teraz :)

Piosenka zacna =) (pierwsza)

Oj bo ty wiesz ile razy to ja już płakałem i to nie tylko z takich powodów... nie warto się tego wstydzić, przynajmniej to uświadomiła mi Oczko zanim musiała... nie mówmy o tym :)

Po prostu nie warto wstydzić się swoich uczuć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spoilerze żeby nierozciągać na pare stron...

 

 

Mogą niektórzy kojarzyć. Po części opisuje pare rzeczy o mnie. Może ktoś skuma, może nie.

 

"Warriors" od Imagine Dragons w innym wykonaniu. Lepsze niż oryginał według mnie.

 

 

I to byłoby na tyle z ulubionych. A ogółem słucham rapu, rocku, metalu (oraz pokrewnych), czasem się przewinie nightcore i inne. 

Możecie powiedzieć że jestem dziwny :D

 

 

Edytowane przez MonoLityczny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.