Skocz do zawartości

Brak Lebiediewa (Hardwarmod)


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

Po dostarczeniu drugiego kompletu narzędzi, Węzeł otworzył walizkę. Dostaję info aby spotkać się z Prowodyrem. Na razie tego questu nie robię , bo nie wiem gdzie jest. Idę więc do Lebiediewa. Goście są - dwóch ze Świadomości-Z, ale Lebiediewa nie ma. I co więc robić ? Goście nie chcą gadać, widocznie wcześniej muszę zamienić parę słów z Lebiediewem. " Ot  zagwozdka"  

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już grałem w tego moda i nie powiem dokładnie co trzeba zrobić, ale w tym modzie często jest tak, że zadań z podstawki nie da się zrobić dopóki nie wykona się pewnej ścieżki zadań z moda. Ja pamiętam, że po wykonaniu pewnych zadań najczęściej jakaś postać dawała info tego typu: "A teraz możesz iść porozmawiać z np. SIdorem" . Spróbuj wykonać zadania z linii moda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj KSANTYP,

zacząłem moda od początku, ale problem z Lebiediewem dalej ten sam. Wysyłam save'a.  

asus - magazyny wojskowe.sav

asus - magazyny wojskowe.dds

Problem z Lebiediewem rozwiązany !

Może to komuś pomoże. Dlatego kilka słów. Przy pierwszym wejściu na MW (po pierwszej rozmowie z Leśnikiem), trzeba kontynuować tylko linię moda. Równoległe ciągnięcie podstawki skutkuje tym, że wychodząc z Czerwonego Lasu w kierunku Kordonu (skanery, narzędzia) Lebiediew jest już koło mostu. Nawet jeżeli nie wyślemy sygnału z wieży w bazie (obecność w dwóch miejscach na raz - może taki art nie został jeszcze odkryty?). Tak więc, rozmawiamy z dowódcą posterunku i następnie tylko z Czabanem i w tył zwrot na Bagna. W bazie CzN jest Lebi i dwóch świadomościowców. Dalej jak w poradniku. Czeka mnie jeszcze jakaś niespodzianka ?  

 

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nawet jakbym chciał to bym nie pomógł - po uruchomieniu Twoich savów mam wagę 1395 kg i postać stoi. Ja nie stosowałem żadnych modyfikacji wagi więc musiałbym się pozbyć tego stuffu, aby ruszyć postać do przodu - nie chce mi się!

Dobrze, że sobie poradziłeś ... ;)

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.