Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Bidne te schowki za osiągnięcia moim zdaniem :( Żadnych ciekawych fantów

A schowek kotobehemota znalazłem wczoraj właśnie. Jak masz ten hangar z tym zielstwem w środku co promieniuje to musisz wejść na dach i przeskoczyć za niego, w wyłamanej bramie na 100% jest schowek.

Mały spoilerek, na rogu tego hangaru z zielstwem, na zewnątrz jest plecak dla szerstiuka w zadaniu na noktowizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to poszukuję schowka kuźniecowa na agropromie. Gdzie jest ta stacja transformatorowa?

Na południu - w Bazie Wojaków. Musisz wejść na transformator - jak korzystałem z drogi po dachu wiaty parkingowej. Z trudnością , ale udało się.

post-9774-0-69784900-1406381576.jpg

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z krugłowem. Dziad nie chce za cholerę przejść pod tym mostem na jantar. Stoi tam jak pała i gada do siebie. Jest jakiś sposób by go zmusić do przeprawy ?

edit: dobra przeszedł wreszcie skubaniec, ale dwa dni się męczyłem ciągle się gdzieś blokował.

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W zadaniach wielocząstkowych nie należy przyjmować za pewnik informacji wyświetlanej na ekranie jako "następne - ", tylko sprawdzić w zadaniach czy przypadkiem nie zostało już wykonane. Naciąłem się na to przy robieniu zdjęć anomalii i szukaniu dokumentów dla Woronina na terenie Baru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wskazówkę do poniższego zadania - mianowicie gdzie na terenie bazy szukać ów "rusztowania" ?

a1bkUqM.jpg

Kłopocik kolejny... czy ścieżka z podpunktu: "Sprawdzić ścieżkę Radar-Dolina Mroku" znajduje się na Radarze? czy może w Czerwonym Lesie? Ponieważ już "zgłupiałem":confused:....

TQQn0wu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wskazówkę do poniższego zadania - mianowicie gdzie na terenie bazy szukać ów "rusztowania" ?

a1bkUqM.jpg

Kłopocik kolejny... czy ścieżka z podpunktu: "Sprawdzić ścieżkę Radar-Dolina Mroku" znajduje się na Radarze? czy może w Czerwonym Lesie? Ponieważ już "zgłupiałem":confused:....

TQQn0wu.jpg

AD 2 - przechodzisz z DM na Radar- następnie w barakowozie odnajdujesz ciało monolitowca - a następnie dostajesz polecenie wyczyszczenia czerwonego lasu  na radarze.

Uwaga - polecam wziąć duuuużo amunicji.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rusztowanie już zostało zmienione w najnowszej wersji polonizacji na szafkę. Tez sobie nad tym głowe łamałem :). Rzecz w tym, że to co masz w PDA to jest zapisane w sejwach. mimo, że tekst w pliku został zmieniony, ty dalej będziesz miał stary z błedem. Ten czerwony las zmienię na las na Radarze. U rosjan ten lasek na radarze często jest nazywany czerwony las. U nich chyba te lokacje troche inaczej sie nazywają. Ale tu sie trzymamy nazewnictwa z Cienia Czarnobyla i Czystego Nieba.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem w/w zadania. Dzięki serdeczne panowie za pomoc:biggrin: 

Mam jeszcze jedną prośbę (ponieważ nie zapisałem zrzutu ekranu z właściwą osoba, zapewne z Barmanem i teraz nie wiem gdzie szukać). Proszę o wskazówkę odnośnie "miejsca zamieszkania":happy: worka ryżu z poniższego zadania.

ycwSfCX.jpg

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.