Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie  mam do Was pytania dwa:

- zrobił któryś z Panów ten  idiotyczny ostatni quest ze schowkiem Kostii w X10 ? Gul mnie strzela,  jak mam ganiać po tych teleportach opierając się na  mało czytelnej  informacji w Poradniku Soli z  Forum.

- gdzie jest ten pieprzony schowek Ducha w X10 - informacja o lokalizacji jest na miarę angielskiego dowcipu - cytuję - gdzieś w ścianie :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

To jest proste. Po teleporcie masz dwie drogi, w przód i w tył. Robisz sejwa, jeśli poszedłeś w przód i cofnęło Cię do poprzedniego teleportu znaczy, że poszedłeś źle. Jeśli poszedłeś w tył i przeniosło Cię w inne miejsce znaczy, że jest w porządku, robisz sejw i od nowa. Około 8 teleportów jest. Jeśli pójdziesz źle to przeniesie Cię do poprzedniego teleportu, znak tego, że musisz wczytać sejw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

To jest proste. Po teleporcie masz dwie drogi, w przód i w tył. Robisz sejwa, jeśli poszedłeś w przód i cofnęło Cię do poprzedniego teleportu znaczy, że poszedłeś źle. Jeśli poszedłeś w tył i przeniosło Cię w inne miejsce znaczy, że jest w porządku, robisz sejw i od nowa. Około 8 teleportów jest. Jeśli pójdziesz źle to przeniesie Cię do poprzedniego teleportu, znak tego, że musisz wczytać sejw.

Dziękuje za szybką odpowiedż - w międzyczasie gdy trochę mi nerwy sie uspokoiły :biggrin:- znalazłem na Youtube łopatologiczny filmik - wklejam , byc może komuś sie przyda:

Temat Kostii - zamkniety - teraz jeszcze ta "angielska zagadka" .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił mi się taki Bug na zadania czasowe:down:

Czy jest możliwość tego naprawienia :confused:

Ciągle mi to wyskakuje po wizycie na Radarze :blink:przy okazji szukałem żarcia na Pilaw a znalazłem Notebok Achary na Którego nie miałęm zadania:ermm:

Czy powinienem się cofnąć przed ten moment i zacząć to od nowa to z 4 h gry dla mnie:blush:ss_mietek_09-21-15_19-32-01_(l01_escape)

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, co ci  Łobuz, wyskakuje?  Bo nie jarzę. A notebooka, skoro leży to raczej możesz wziąć. Choć co to za różnica w sumie. Teraz czy później. Myślę, że jedyne niebezpieczeństwo tkwi w tym, że gdzieś go posiejesz i jak będzie potrzebny to się okaże że nie pamiętasz co z nim zrobiłeś i gdzie go położyłeś, lub nie daj boże go sprzedasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, co ci  Łobuz, wyskakuje?  Bo nie jarzę.:blush:

Zadania czasowe Mają czas Miesiąć i nie można ich zakończyć -bo nie ma dialogów:down:

Cofnołem się przed radar i zobaczymy co teraz będzie:ermm:

 

 

P.S

1 Droga na Magazyny Wojskowe

2 Rurociąg

3 Za przejściem 1 i 2

Tych 4 dokumentów mi brakuje oraz pomysłów gdzie ich szukać :blush:

Prosze o podanie choćiaż przybliżonych lokalizacji:blush:

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbyś je zakańczać? Masz zabić zombie w określonym miejscu, zapewne na Jantarze jak pamiętam, i znaleźć artefakt Płomień Zacharowi. Masz na to jeden miesiąc czasu gry. Zabijesz zombie albo zdobędziesz artefakt to zadanie się zaliczy i będziesz mógł je rozliczyć ze zleceniodawcą. Albo minie miesiąc i zadanie zostanie przeniesione do niezaliczonych. Teraz nie ma żadnych dialogów bo nie zabiłeś zombie ani nie masz artefaktu.

Tu masz film z dokumentami w Barze.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji szukałem żarcia na Pilaw a znalazłem Notebok Achary na Którego nie miałęm zadania:ermm:

Miałem to samo. Wziąłem go i ukryłem w rurze (razem ze znacznikiem)  na końcu tunelu na Agro. Później tylko oddałem Jakutowi. No problemo.

Ogólnie miałem iść na CEA jednak... uczestniczę w pewnym teście na Jantarze;) Ale nie o tym... Z powodu różnych zawirowań nie mogę ukończyć zadania Dla Zachara mianowicie Polowanie na Kontrolery - dokładnie Radar. A tak bardzo dokładnie to zamiast iść od razu zrobić to zadanie zrobiłem inne zadania na Radarze i teraz nie mogę znaleźć ciała Monolitowca o Kontrolerach nie wspomnę. Moje pytanie brzmi: czy mogę odpuścić sobie to zadanie bez konsekwencji dla fabuły (czy np. to zadanie nie otwiera serii innych?).

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie stracisz całkiem fajny dobrze zbalansowany pancerz.Po zadaniu w czerwonym lesie -przenosisz sie na Jantar i tam dopiero następuje finalizacja questu.

Sugerowałbym go jednak skończyć - oczywiście jeżeli nie masz zbyt dużo do odrabiania.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie Dzika zebrałem :biggrin:

Zapakowałęm wszystko w plecak koło niego a on nic :blush:

Może o inny plecak chodzi a nie mój :ermm:

Ostatnia linijka tłumaczenia niejasna -Powinno być przynieś Dzikowi :biggrin:

A tu mowa o jakimś plecaku:blink:

Ja miałem w plecaku pełno różnej broni :cool:

 

ss_mietek_09-22-15_18-40-28_(l04_darkvalley).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym go jednak skończyć - oczywiście jeżeli nie masz zbyt dużo do odrabiania.

Kłaniam się pięknie za wyjaśnienie tej kwestii. Nie jestem jakimś tam "zadaniowym fetyszem", aby wszystkie były zaliczone, i to zapewne nie będzie. Trafnie to ująłeś - czekałoby mnie może nie przepłynięcie Atlantyku, ale la Manche:dry:   

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o te "nieszczęsne" zadania na dostarczanie masy wyposażenia, czy one są wymagane do przejścia fabuły podstawowej?.

Załamało mnie zlecenie od Kuzniecowa, znosiłem do skrzynki u Sidora i naprawiałem złom, zgromadziłem komplet na 100% sprawnych AK plus resztę tego co chciał, grawikombinezon na grzbiet zestaw do plecaka, kilka artów na pas, jako broń tylko nóż i kilka flaszek gorzały. Idę - daję flachę i du.a - brak opcji dialogowej o zdaniu zadania. Robiłem zapisy i wczytywałem nie pomogło, nawet wyszedłem z lokacji i wróciłem też nic - zestaw wylądował w skrzyni. Biegając po lokacjach uzbierałem i ponaprawiałem zestaw AK-74M, ale z nimi też brak opcji dialogowej. Podobnie jest u mnie z zadaniem od Zachara - "czystej" sajgi nie spotkałem w grze, nazbierałem i naprawiłem 10 szt.sajgi taktycznej plus reszta zamówienia i ...... brak opcji dialogowej. Mam jeszcze zadania od Swibłowa, Kalinina i Adrenaliny, ale na razie nie mam ochoty się za nie brać bo pewnie też nie da się ich zaliczyć. Dlatego zadaję to pytanie na wstępie, bo jeśli są to zadania poboczne to przynajmniej na razie je sobie odpuszczę. Istnieje też opcja że coś mi się "popsowało" w grze gdyż nie pojawił się A.Kulinar a dla Worona mam wór "trawki"(20kg) a jego nie ma .

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o te "nieszczęsne" zadania na dostarczanie masy wyposażenia, czy one są wymagane do przejścia fabuły podstawowej?.

Załamało mnie zlecenie od Kuzniecowa, znosiłem do skrzynki u Sidora i naprawiałem złom, zgromadziłem komplet na 100% sprawnych AK plus resztę tego co chciał, grawikombinezon na grzbiet zestaw do plecaka, kilka artów na pas, jako broń tylko nóż i kilka flaszek gorzały. Idę - daję flachę i du.a - brak opcji dialogowej o zdaniu zadania. Robiłem zapisy i wczytywałem nie pomogło, nawet wyszedłem z lokacji i wróciłem też nic - zestaw wylądował w skrzyni. Biegając po lokacjach uzbierałem i ponaprawiałem zestaw AK-74M, ale z nimi też brak opcji dialogowej. Podobnie jest u mnie z zadaniem od Zachara - "czystej" sajgi nie spotkałem w grze, nazbierałem i naprawiłem 10 szt.sajgi taktycznej plus reszta zamówienia i ...... brak opcji dialogowej. Mam jeszcze zadania od Swibłowa, Kalinina i Adrenaliny, ale na razie nie mam ochoty się za nie brać bo pewnie też nie da się ich zaliczyć. Dlatego zadaję to pytanie na wstępie, bo jeśli są to zadania poboczne to przynajmniej na razie je sobie odpuszczę. Istnieje też opcja że coś mi się "popsowało" w grze gdyż nie pojawił się A.Kulinar a dla Worona mam wór "trawki"(20kg) a jego nie ma .

Pozdrawiam

 

Jeżeli chcesz przejść grę na 100% to sa konieczne. Między innymi za te zadania dostajesz tajemnicze chipy, z którymi jest powiązana cała linia fabularna, niestety nie wiem jak duża. Jeśli chodzi o Kuźniecowa, to mają być karabiny AK, nie AK-74, tylko same czyste AK. Mają takie bandyci na ATP i niektórzy żołnierze. Broń nie musi być sprawna. Jeżeli musi to jest to zaznaczone w opisie zadania. Poza karabinami trzeba mu też przynieść amunicję do nich. Na pewno nie pomyliłeś kalibru? Musisz wszystko przynieść za jednym razem. Sajgi dla Zachara mają być czyste. Nie taktyczne. I możesz takie dostać u któregoś z handlarzy na wymianę za artefakty. Questy zbierackie działają bo większość z nich już zrobiłem i zdałem. W sumie mam już 11 minigunów :biggrin:. Woron nie jest nieśmiertelny, chyba że grasz na poprawce na nieśmiertelność kluczowych NPC. Jeżeli go nie ma to znaczy, że zapewne zginął w potyczce z bandytami. Rozejrzyj się, może gdzieś leży jego ciało. Wtedy możesz go ożywić artefaktem Żywe Serce, na które receptę zdobędziesz w stosownym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.