Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak napisałem, do Kuzniecowa zaniosłem "czyste" AK i właściwą ilość odpowiedniej amunicji, w plecaku miałem tylko zamówienie plus gorzała, kilka artów na pasie i nóż jako uzbrojenie, na grzbiecie grawikombinezon i nic.

Taka ciekawostka - u Sacharowa ku wielkiemu zaskoczeniu zobaczyłem "Żywe Serce" do kupienia za 300k. Czy u Was też tak jest?. o ile pamiętam to żeby zdobyć ten art trzeba było przejść dość długą ścieżkę zadań.

U jakiegoś handlarza zobaczyłem sajgę i ją wziąłem ale była "taktyczna" - poszukam dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajgę 12K dostaniesz u Sidora na wymianę za Kotlet. Kotlety możesz zdobyć za zadanie cykliczne wybicia stada psów przy wejściu do Baru. I tak zawsze trzeba je zabić, więc czemu na tym nie zarobić. Owszem, możesz sobie kupić Żywe Serce, jeżeli cię stać. Oczywiście w trakcie gry zdobędziesz receptę i będziesz mógł je zrobić o wiele taniej. A zebrałeś te AK i ta amunicję czy zdobyłeś je "innym sposobem" ? Pamiętam, jak ktoś pisał w temacie OOP że jak zespawnował towar to zleceniodawca nie chciał go przyjąć przy tego typu queście.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotleta można tez zdobyć na wysypisku na wschód od środka mapy pomiędzy przejściem do DM a ZL, w ilości sztuk 1.

 

BTW. Jeśli macie PDA w ilość 40 sztuk to oddawajcie kablowi po 40, dostaniecie info o schowku za każde 40 szt., osobiście powiem, że niektóre są ciekawe i 3/4 na bagnach miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć gdzie moge znaleść przedmioty do questów/jakieś wskazówki jak rozwiązać questy:

1. Termovisor dla tego generała, gdzieś na Wysypisku ale gdzie dokładnie, większość miejsce już odwiedziłem a niewidziałem żadnych bandytów którzy mieli by ten przedmiot

2. Dysk dla Adrenaliny gdzieś na ATP... Ale gdzie? Coś tak małego raczej trudno dotrzec chyba że ma to przy sobie jakiś npc w inventory.

3. Zaginiona ekspedycja - mam porozmawiać z naukowcem, tym w bunkrze tylko on nie ma nic do powiedzenia na temat tego questu. Ddam że to jest ten drugi nie Kurglov.

4. Obrona Baru - zalega mi ten quest w logu już od jakieś czasu i nie mam pojęcia co z tym zrobić (najemnicy już dawno zostali wystrzelani)

4. Tajne dokumenty dla generała z Duty - gdzies w Doline przed wejściem do Labu ale nic tam nie widziałem zwłaszcza że ten obszar obejmuje zewnątrz tej fabryki a nie jej wnętrze

5. Dynamit dla bossa z Freedom gdzieś z Agropromu, też nic nie moge znaleść w tym zaznaczonym obszarze.

Jakieś screeny albo dkoładny opis gdzie szukać byłyby pomocne. Albo jakieś skrypty w przypadku tych questów które nie chcą ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahriman

ad1 - informację o lokacji bandy z termowizorem dostajesz od Prapora  ( dowódcy placówki Powinności przy przejściu Wysypisko-Bar) o ile dobrze pamiętam to w nocy około 12.00 udaj sie w kierunku kordonu - za przystankiem zostaniesz napadnięty - bandyci mają ten hełm

ad2 - dysk dla Adrenaklina jest w budyneczku w lesie po prawej stronie ATP - obszukaj trupa

ad3- opis tej linii questowej jest tutaj:https://stalkerteam.pl/topic/967-przewodnik-po-narodnoj-soliance/

ad4 - jeżeli nie masz zaliczonej obrony Baru,  to znaczy że nie czytasz opisów i dialogów w których jak byk jest napisane - to Ty masz osobiście zabić dowódcę tych napastników aby quest sie zaliczył

 ad5:- patrz link w ad3

ad6:  patrz https://stalkerteam.pl/topic/7354-duże-poradniki-po-rosyjsku-do-wrzucenia-w-translator/

 

Generalnie - na wszystkie pytania które zadałeś -odpowiedż znajdziesz na tym Forum, o ile chce Ci się poszukać.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcza:huh: ja kminiłem ktura polana :blink:

A Biblotekarze wzieły sprawe w swoje dłonie i zrobiły nalot na Przysiólek :kiss:

Łobuz wybacz szczerość - czy ty masz dysortografię? W przeciwnym wypadku przynajmniej staraj się proszę pisać po polsku.

Mój sposób zarówno na duże ilości bibliotekarzy jak i giganty to "Śnieżka" i dużo amunicji do aktualnie Wiepra:smile:

 

Pytanie za 100 pkt.: czy zadanie na "wysadzenie Sidorowicza" można tylko i wyłącznie zdać będąc Monolitowcem? i czy można to zrobić (wysadzić jego drugie ja:biggrin:) tylko przy użyciu F1-nki? ponieważ nie mam tego granatu przy sobie będąc aktualnie na CEA a wracać się w skórze Monolitowca będzie krztynę utrudnione? 

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuz wybacz szczerość - czy ty masz dysortografię? W przeciwnym wypadku przynajmniej staraj się proszę pisać po polsku

 

:biggrin:Staram się jak mogę ale mam jak powyżej napisałeś:blush:

Dawno dawno temu jak chodziłem do szkoły (notabene pod górkę):devil:

to miałem z polskiego 2 oceny wystawiane : za treść :biggrin: oraz ortografie:blush:

 

 

 

P.S

Radionadajnik

Nie moę tej przesyłki na Magazynach wojskowych znalęźć !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdziłeś dokładnie poniżej wymienione miejsca (szukamy tak jak mówi nam treść zadania notebook'a) ?

Posterunek na Kordonie (notebook powinien leżeć na biurku w budynku po prawej, patrzą w kierunku północnym) LUB

Baza bandytów na ATP (NIE POMYLIĆ z ATP na KORDONIE! notebook powinien również leżeć na biurku w budynku) LUB

Posterunek najemników na Magazynach Wojskowych (notebook powinien leżeć na siedzeniu w autobusie).

Być może wskutek działania mocy nieczystych (granatów, uderzeń mutantów, działalności polityków itd.) notebook mógł zmienić o kilka/ kilkanaście metrów miejsce zamieszkania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem ze skompletowaniem zamówienia dla tego generała spod mostu na Kordonie. Zamówił 1200 zwykłych naboi, 600 armor piercing i 30 AK. Rzeczy wszystkie mam (screen poniżej) ale kiedy przenosze te przedmioty do inventory to quest sie nie uaktualnia, próbowałem też iść oddać przedmioty ale nie ma opcji dialogowej aby je oddać.

Domyślam się że problem może leżeć w tym że mam nie te AK co trzeba, tylko tych AK to jest chyba z 5 różnych modeli. Jakieś wskazówki?

ss_admin_09-27-15_20-14-42_(l01_escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK 7,62x39

Stare AK nie naprawiane:biggrin:

To co masz to ma inne oznaczenia przeczytaj dokładnie.

Wgraj sobie zwiększony Udżwig -Polecam

 

P.S .

Problem

Komputer mam Krugłowowi przynięś .

A w X-18 nie znalazłem mimo że przeszukałem z góry na dół.

Z Acharą rozmawiałem ,w laboratorium na dole nic nie ma

 

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.