Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

    Nie bawiąc się w udowadnianie samemu sobie , że nie jestem wielbłądem:biggrin:- poprawiłem w actor .ltx pewne parametry .

jump_speed

climb_coef

stalker_restrictor_radius    
stalker_small_restrictor_radius

Teraz włażenie tam gdzie  jest trudno - w tym także skoki -  nie jest dla mnie wyzwaniem i nie muszę planować pierdyliona ruchów  do przodu,  typu skok "a" ,potem "b" ,potem.... a na końcu "z" - i hurrra jestem na mie..............- o shit spadłem- muszę jeszcze raz.

 

 

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie moje gapiostwo - od razu mogłem wstawić:blush: "Lewy" jak mniemam to schowek Kolekcjonera? - tego schowka nie mogę znaleźć. "Prawy" to schowek z serii "śpiewających" - znalazłem go, jednak nie mogę się do niego dobrać:dry:

HSIhgzs.jpg

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  13 godzin temu, kobal napisał:

Na posterunku najemników na Magazynach Wojskowych.

 

 

Niestety Kobal -  nie ma go tam. I chyba nigdy nie było - w międzyczasie kilkakrotnie robiłem tam zamieszanie skracając drogę z MW na Jantar.

Czy jest możliwość  zespawnowania albo postaci , albo fanta tejże , bo nie uśmiecha mi się cofanie o wiele kroków w tył .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Anton Gorodecki. To stare schowki Kolekcjonera. Tu masz link do filmu, ewentualnie możesz sobie przejrzeć poradnik do moda Zaurusa Apokalipsa z dodatkiem Kolekcjoner, tu na forum. Swego czasu wstawiałem tam screeny z schowkami Kolekcjonera i te stare praktycznie się nie zmieniły. A tu masz link do filmu z drugim schowkiem. Nie wiem czy to ten bo ten jest niewidzialny, niemniej jest tam jak wejść na te maszynerię.

@ Bobern. Nie sądze by można go było zespawnować. Poza tym myślę, że Śruba spawnuje się dopiero po rozmowie z Gawrem. Może gdzieś leży jego trup, tylko go nie przeszukałeś? Najemnicy często wychodzą aż pod chutor. Stoją też przy ogrodzeniu od strony wioski pijawek. Jakby co, ja bym zaczął jeszcze raz od rozmowy z Gawrem.

@ Anatol. Przejście na MW z Baru dostaje się chyba po przyniesieniu czegoś Barmananowi. Niestety nie pamiętam już czego. Ale chyba to fleszka Krugłowa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na magazynach wojskowych z poradnikiem rosyjskim nic nie znalazłem :blush:

2 h szukałem i Null:confused:

Po drzewach się nawspinałem i wyobrażnie mam podrapaną od tych gałęzi:blush:

Acha w ruskim poradniku nic nie ma (w pobliżu wysadzonego przejścia):cool:

Rynny i inne elementy zbadane ale nie znalazłem:ermm:

ps.

Swoją drogą w sztabie w ruskim poradniku pokazane jest:biggrin:u Kutwy za sejfem (przez okno powinno być widać) ale jak tam się dostać :excl:

ss_mietek_09-19-15_12-58-50_(l07_military).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do filmu. Ten schowek przy wysadzanym przejściu jest w okolicy 3.44.

To schowek żyły z bronią rakietową? Tam nic ciekawego nie ma ;)

Nie lekcceważyłbym tej broni z okresu 2 Wojny Światowej, którą sie znajduje w tych trzech schowkach z questu Rakietowa Broń. Wedle mej wiedzy, będzie kilka egzemplarzy potrzebnych daleko później do innego questu, a prawdopodobnie nigdzie indziej jej nie zdobędziesz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobal jak zwykle jesteś wielki:biggrin: Bardzo dziękuje za znalezienie materiałów. Teraz będę wiedział przynajmniej gdzie szukać i nie będę niepotrzebnie zawracał gitary (zapewne problemy z następnymi schowkami będą również), ponieważ bariera językowa uniemożliwia mi szukanie czegokolwiek do OP-2 na YT.

Ja już nie posiadam  zapisów gry z zadaniami od Gawra (chomikuje 2 GB sejwów, później usuwam, zastępuje świeżymi i tak na zmianę), ale może któryś z kolegów podrzuci bobermowi stany gry z ok. tego etapu gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

              Szanowni Koledzy - w kwestii "poszukiwań"  - po przeanalizowaniu poradnika Soli dotyczącego nitki nowych questów- czyli Ducha i Kła - spełniłem wszystkie wymagania dotyczące pojawienia sie Sruby - i nic.Kolokwialnie mówiąc - dupa.

       

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.