Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Wczytaj jakiś stary zapis z Bagien kiedy gość tam był i sprawdź jak się nazywa. Potem szukaj go w kontaktach. Jeśli go nie będzie musisz się cofnąć w zapisach i powtórzyć fragment gry. Swoją drogą, ciekawe skąd ci się wzięły mutanty na bazie. Przechodziłem różne wersje solianki będzie z 10 razy i gość od telewizora zawsze stał w baraku jak przysłowiowy słup. Mutantów też tam nigdy nie widziałem. Owszem, atakują ciągle gospodarstwo przy teleporcie, ale baza zawsze była czysta. W OP-2 raz jest atakowana przez specnaz i tyle.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2016 o 13:03, anatol napisał:

Coś musiałem chyba zepsuć z żadnym z NPC nie mam dialogu  a cofnąć się nie dam  rady bo usuwałem zapisy z powodu malej ilości miejsca na dysku.

A nie miałeś tzw. Achtunga na bagnach i nie zrobiłeś potem zapisu czasem?Achtung wyświetla się na czerwono w lewym dolnym rogu i albo informuje o uszkodzonym zapisie albo tylko"Achtung" czerwoną czcionką i to mogłeś zbagatelizować. Miałem tak przy brzytwie wilka gdy zombie rozlazły mi się po Kordonie i były nawet w kanciapie u Sidora, którego notabene tam nie było tak samo Kuźniecowa pod mostem. Tylko ja mam zawsze milion zapisów a jak mówisz że pokasowałeś to problem. Wczytanie autosave przy wejściu na lokację też nie pomaga.?

Możesz spróbować mój sposób na "niegadających enpecufff" :F6 przed enpecem  z którym chcesz rozmawiać i wczytanie- u mnie pomaga- u Ciebie tez powinno. Tylko jak mówisz że nie masz gościa od telewizora na bazie to dupa.Zginąć nie zginął bo w OP-2 jest pewno nieśmiertelny...

Edytowane przez walec
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozpocząć zadania dla Kła a przede wszystkim jak się do niego dostać? Stary scenariusz skończony.Załatwiłem Gawra, zrobiłem wszystko dla Ducha,zwęglacz wyłączony a Kałmuk otworzył mi drogę Do Prypeci i nitkę zadań z lekiem dla Ariadny.Wiem że o Kle wspominał Zachar ale nie pamiętam za Chiny ludowe co.Zostały mi tylko questy zbierackie- według poradnika Trur3la do Soli mam wszystko zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł sam cię znajdzie w odpowiednim czasie. Musisz robić zadania związane ze szkatułką i sejfem w Labiryncie. Idź do Górnika w Pieczarze jeżeli nie masz jeszcze tego otwartego w PDA. Kieł pojawi sie dopiero na lokacji Niezbadane Tereny. A Zachar wspominał ci o Kle w kontekscie przejścia do Limańska.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kobal napisał:

Tak. Smsa od Łysego jak szłeś pierwszy raz na Agroprom. Idź do Baru. Przy jednym ze stolików będzie stał wspomniany wyżej Łysy. Da ci zadanie i przejście do Pieczary. Wyjście na zewnątrz dostaniesz od Górnika.

Jesteś Wielki Kobalu - Łysy dał zlecenie na skarb-wszystko gra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba sensu zakładać osobnego tematu, więc postanowiłem zapytać w zbiorczym: Dzik dał mi zadanie na rozbity śmigłowiec. Znalazłem skrzynkę, dokumenty, wróciłem do Dzika i postanowiłem być przebiegły - nie oddałem mu nic, zachomikowałem z dala od niego, celem późniejszej odsprzedaży np. naukowcom. Następnie wziąłem zadanie na PDA Krysiuka sądząc, że to alternatywny sposób na uzyskanie klucza do labu. Krysiuk gdzieś zniknął, więc poczytałem o nim w Internecie i mniej więcej znam nagrodę za zadanie. Pytanie brzmi: czy skoro nie oddałem Dzikowi skrzynki z artem (z którą, jak już zdążyłem się dowiedzieć, nie zrobię niczego innego), to po ogarnięciu PDA Krysiuka wśród nagród będzie klucz do labu? Save'a sprzed akcji z helikopterem brak, a nawet gdyby był, to w międzyczasie zrobiłem pierdylion zadań i już wygodniej byłoby zacząć od nowa... czwarty raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, jedynym sposobem otrzymania klucza do labu jest zrobienie zadania na skrzynki naukowców przy strąconym helikopterze albo zabicie Dzika, co może być trudne bo Dzik jest nieśmiertelny. Ale nie przysięgnę. Ja zawsze wszystko oddawałem. Na pewno nie dostaniesz go za zadanie związane z Krysiukiem. A na pewno nie możesz wejść do labu? Zadanie masz nadal aktywne w PDA czy przeszło ci na niezaliczone? 

Jeśli musiałbyś zaczynać od początku to nie masz się czym martwić, tak naprawdę to jesteś dopiero w prologu do prologu tego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal Ogólnie zadanie na dokumenty mam "Weź od Dzika klucz do laboratorium". Z kolei to na rzeczy z helikoptera jest zaliczone, ale nie dałem mu ich, więc nie dostałem klucza.

 

Edit: nie mogłem się powstrzymać przed "organoleptycznym" sprawdzeniem tematu i odniosłem PDA Krysiuka po wielu perypetiach i... dostałem klucz do labu :) Git, wszystko gra jak na razie. Oprócz tego, że muszę wejść w te cholerne podziemia, nie mając pojęcia co tym razem Sola dla mnie przygotowała. Na wszelki wypadek: niech mi ziemia lekką będzie.

 

Tylko ten pojemnik i dokumenty... nie chce mi się wierzyć, że nie będzie jakiegoś innego zastosowania. Będę się uważnie rozglądał przy rozmowie z naukowcami, bo ani Sidor ani Barman nie są pudłem zainteresowani.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazynu bandytów nie sprawdzałem, bo jakoś mi nie po drodze było. Na razie zdążyłem ogarnąć lab - nie było wcale tak trudno, jak się spodziewałem. Wyszedłem szczęśliwy, helikoptera w sumie nie spotkałem... Myślę sobie: a co mi tam, wyjdę bramą, jak człowiek, nie będę fikał po dachu. Zdziwiłem się mocno. Kilka loadingów i dałem radę, ale przy wyjściu na Kordon zdziwiłem się mocniej po raz drugi.

 

Kocham tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.