Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@ Ignachinio Po prostu grasz nieuważnie. W Dolinie Mroku powinieneś dostać smsa od Łukasza, że dalej trzeba szukać na Agropromie. Tam idziesz do Adrenaliny. Kolejną postacią jest Doktor w Prypeci. W Prypeci dostaniesz wskazówkę gdzie finalnie szukać złodzieja.

 

 

 

Na Jupiterze, w obozie budowlańców przy Kamieniołomie. Tam gdzie w Zewie Prypeci był tajny magazyn Powinności

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo - z innej beczki. W którymś momencie gry "wcięło" buggy na Bagnach - nie ma  tego wehikułu na lokacji. Quest wisi - a ja mam problem . Próbowałem metodą za 200 000 ale określenie tego itemu który znalazłem - wehicle_sport_baggy- zwraca info o niepoprawnej nazwie. Jakaś mała pomoc?

Nadmieniam że ostatni raz widziałem pojazd gdy byłem na Bagnach wieki temu- powrót w sejwach wykluczony.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz specjalnego wyboru. Jeżeli nie zrobisz tego zadania to nie rozpoczniesz całej linii questów związanych z poszukiwaniem Egzoszkieletu Czarnego Doktora, czyli chyba najlepszego egzo w grze. Poza tym nie dostaniesz przejścia do Wschodniej Prypeci i dalej na Jupiter, Zaton, lab X-7. Nie skończysz praktycznie żadnej linii questów poza czystą solianką.

Taka strzelba jest tylko jedna w grze. Ale można zdobyć zwykłe AA-12. Też ma porządnego kopa. Noszą je zzombifikowani naukowcy na Jupiterze.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boberm napisał:

Zasadniczo - z innej beczki. W którymś momencie gry "wcięło" buggy na Bagnach - nie ma  tego wehikułu na lokacji. Quest wisi - a ja mam problem . Próbowałem metodą za 200 000 ale określenie tego itemu który znalazłem - wehicle_sport_baggy- zwraca info o niepoprawnej nazwie. Jakaś mała pomoc?

Nadmieniam że ostatni raz widziałem pojazd gdy byłem na Bagnach wieki temu- powrót w sejwach wykluczony.

Zapewne jakiś burer przepchał je gdzieś dalej. Trzeba by obejść park maszynowy naokoło i pewnie gdzieś tam w krzakach leży. Gdyby go spawnować to przedmiot zapewne nazywa się veh_car_baggi. Specjalnie bym się tym nie przejmował. To tylko niewielkie zadanie poboczne. Biorąc pod uwagę model jazdy, strasznie upierdliwe.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kobal - jak zwykle  wyciągasz pomocną dłoń.Tenże buggy ma brzydką tendencje do znikania od czasu do czasu- coś mi się zdaje, że to moja wina - gdy go ostatnio widziałem- szmat czasu temu -lekko dymił - chyba oberwał podczas spawnu hordy mutantów i obrony Parku MAszynopwego - tak mi coś świta.

Wiem że prowadzi się go jak - nie przymierzając-kupę , ale wypadałoby dokończyć to co się zaczęło.I to zawsze jakaś odmiana od wszechobecnego "gore".:020:

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w tego typu questach - musisz przejść całe X 16.Zmierzyć sie z Dobrodziejstwem Inwentarza.Pokonać wszelkie Plugawe Zło - i w końcu.........

 Na samej  górze, po lewej stronie  w części sanitarnej znajdziesz PLECAK .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według skryptu masz to co potrzeba. Nie wiem co może być. A wódka prawdziwa? Nie czasem ta przepalanka, co to bandytom na ATP się podrzucało? Można jeszcze spróbować wywalić wszystko z ekwipunku zostawiając tylko rzeczy dla Doktorka. Dwa razy robiłem to zadanie i nie miałem najmniejszych problemów  ze zdaniem zadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew Kobal .

Szczerze pisząc - też nie wiem co jest , próbowałem róznych rozwiązań  - i z pustym plecaczkiem też. Zobaczymy - może samo zaskoczy.Czasami coś się wiesza.Do niektórych zadań podchodziłem kilkakrotnie , bo skrypt nie zaskakiwał.No cóż - błędy się zdarzają - przy poprzednim podejściu były ciut inne - przy obecnym także inne.Cierpliwie poczekam ,  a jak nie pójdzie - to "zrespię" sobie ten brakujący chip ( kasa nie ma znaczenia) - bo on jest najważniejszą składową podziękowania - jak mniemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema... zadanie na schowek kolekcjonera Prypeć Wschodnia. Schowek znalazłem. Jest pod schodami w budynku obok pralni. Tylko jak go zabrać ? Próbowałem wszystkiego.. schylanie się nic nie daje.. przykuc też. Schowek tam leży a ja nie mogę do niego podjeść..

 

Da się jakoś w plikach gry jeszcze bardziej obniżyć przykuc?

 

Co za idiota wstawia schowki w takie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.