Skocz do zawartości

Chwała "Czitowcom"


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się wysilać, z grą się zmagać męczyć? Wszakże człek ma rozum by się nim wyręczyć Powsadzali do gry,a w modach dołożyli Anomalie i mutanty byśmy się złościli Jakże tu się bawić, czuć dowartościowanym Gdy człek co pięć minut jest zamordowanym Właśnie mądry Henio pograć ma ochotę Ciężką i męczącą ma biedak robotę Sam nie wie, po raz który w awansie pominięty Siada do Soljanki cały zły i spięty Ledwie wszedł w X 10 groźnego podziemia A już z oburzenia świętego zaniemiał O, żesz ta Pijawka bezczelne gadzisko Załatwiła Henia gdyż podbiegła blisko... Jednak głowę Henio ma nie od parady Podrasuje-podczituje karabin na gady Teraz właśnie poległ elegancki Gienek Na życie zarabia remontem łazienek Grę niedawno zaczął i nie jest daleko Znów wpadł w anomalię i w złości rozlał mleko Od czegóż telefon - Gienio już się łączy Przyjdzie sąsiad student i problem wyłączy Teraz co innego pograć wreszcie miło Już od pół godziny nic go nie zabiło Sympatyczny Jurek co pisze rozsądnie Szczerą miał ochotę grać czysto. porządnie Lecz dzisiaj do życia czegoś więcej trzeba Podrasował sobie exo Czystego Nieba A że poczuł znowu moc wielką psychiczną Poprawił w postaci kondycję fizyczną Teraz może skakać i wspinać się sprawniej Ach,jakże bez tego mozolił się dawniej... Jeszcze kilka rzeczy dodał sklepikarzom Handel trzeba wspierać,najlepiej podażą Nawet nasz Malakos, tego forum dusza Szybciej i bezpieczniej w exo się porusza Wiele spraw na forum ma tu w swojej pieczy (Z)czitował w pancerzu kilka ważnych rzeczy Złego nic nie zrobił, pewnie się nie wstydzi Za to po czitersku w exo lepiej widzi Grają wszyscy twardo, wszak gra wciągająca Nie straszna im nawet małżonka gderająca Cóż z tego, że pyszczy, zrobi połajankę Mężnie wszystko znoszą, wszak przejdą Soljankę Niech się chłopy cieszą i serca im rosną Potem niech spać pójdą i z duszą radosną Rano kumplom w pracy powiedzą o queście Który zaliczyli pierwsi w całym mieście Jeśli są szczęśliwi albo choćby prawie Co myślę, przemilczę dyskretnie łaskawie Lecz zauważyłem,a Wy?- Bądźmy szczerzy Mamy nową frakcję - Zonijni Cziterzy.;) Pierwsze osoby są fikcyjne, kolejne istnieją i chwała im za to. Pozmieniałem nieco nicki ale jeżeli ktoś będzie miał pretensję z góry proszę o wybaczenie i oczywiście usunę pastisz. Pamiętajmy Panowie zawsze, że to tylko zabawa. Cieszę się, że kamo103 dołączył do piszących w tym dziale, może jeszcze ktoś zdecyduje się na napisanie wiersza lub choćby rymowanki - to jest łatwiejsze niż myślicie.:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bombiasta BOMBA :D;) Masz dar chłopie :) Wiersz sobie wydrukuję i do pudełka z moim oryginałem Stalkera schowam, by mi przypominał ... Szczerą chęć mam nadal i ciągle gram w Solę czysto :D, a że czasem człowiek musi poprawić to i owo ... :D Tak czy owak masz u mnie punkta do reputacji i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamo103, nie musisz grać w Soljankę, żeby wiedzieć o co tutaj chodzi.:) Jestem uważany na forum za wroga nr1 wszelkich witamin, ułatwień, podrasowywań i pójścia na łatwochę, chłopaki śmieją się trochę ze mnie a ja trochę z nich.:D A to "exo" to egzoszkielet Czystego Nieba, który na forum był niejednokrotnie konfrontowany za Skat 15. malakas jest jego wielkim zwolennikiem i po czitersku poprawił jego niedociągnięcia i okopał się na stanowisku, że to najlepszy pancerz w modzie. Z tąd wziął się cały "spór" i w znacznym stopniu taka była geneza powstania powyższego pastiszu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że każdy powinien grać tak jak mu pasuje. W końcu to rozrywka a nie jakieś zawody.Sam notorycznie zwiększam sobie udźwig.Natomiast ten pancerz czy inny nie jest dla mnie dylematem.Wybieram najlepszy który jest dostępny w danej chwili.To samo z artefaktami , uwielbiam je zbierać natomiast transmutacja niespecjalnie mnie interesuje bo trzeba za długo czekać ;) Na pas zakładam to co mam najlepszego i nie przejmuję sie tym czy to akurat jest +10 do radiacji czy może +20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobalu... Toż to oczywista oczywistość, każdy gra i robi co chce i nikomu nie dzieje się żadna krzywda.;) My sobie tutaj tak dyskutujemy, spieramy się, i bawimy w kulturę bo przecież o to właśnie nam chodzi.http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

Napisz lepiej też jakiś wiersz żeby off-topu nie robić - wiem że z łatwością znajdujesz rymy.:) Może być również taki refleksyjny z pięknymi myślami - bez rymów.:D I pamiętaj, że możesz jak i każdy jeden robić z grą co CI/Wam się podoba, przecież mój pastisz nosi tytuł "Chwała "Czitowcom".:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóżem ci uczynił Vorenusie miły że tak na mnie naciskasz z całej swojej siły Czy to że stałeś się tego forum wieszczem to teraz wszystkie posty trzeba pisać wierszem? Miejże litość nad nami biednymi userami Jesteśmy tylko ubogimi w słowa stalkerami Nie naciskaj na nas za język zbyt prosty Nie każdego stać na ten styl doniosły ;):D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.