Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@cichy- Okazuje się, że jest w postcie https://stalkerteam.pl/topic/7655-azm-prolog/?do=findComment&comment=85825   aktywny link do moda, który umożliwia jego pobranie bez potrzeby korzystania z Mega. Możesz go dodać do #1? Jest na pewno, bo pobrałem go w ciągu 15 min, +/- 1MB/s.

Pytałem też o fixy, bo przy istniejącej polonizacji, wydaje mi się bezcelowym ich instalowanie. Jak to wygląda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie przerwę, więc dam screeny z moda:

ss_administrator_11-16-16_21-38-22_(zaton).jpg

Urocza noc koło Spalonej, w oczekiwaniu na północ.

ss_administrator_11-16-16_21-43-28_(zaton).jpg

Arsenału broni, sprzętu i reszty barachła, można się szybko dorobić. I co z tego, kiedy nadmiar trzeba wyrzucić, bo handlarza nie ma.

I faktycznie, GG i fabuła tego prologu, nie ma nic wspólnego z kolejnym modem AZM.

Ale dla przyjemności i relaksu, warto zagrać.

@Mnieciu - masz okazję zrobić mu YTubowska reklamę. Dla początkujących stalkerów, jak znalazł.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU:

Nie było przerywnika od mojego powyższego wpisu, więc z konieczności posty jeden pod drugim.

Przed chwilą zakończyłem zabawę z tym modem. Lekko, łatwo i przyjemnie. Mod na pewno dla początkujących w graniu w mody, ale takich co znają Zaton choćby z podstawki, aby niepotrzebnie nie biegali, szukając np. anomalii z odpowiednim gazem. Więcej screenów nie daję, bo nic ciekawego nie znalazłem. Same mroczności.

Zrobiłem obie wersje zakończenia. To niby bez rozlewu krwi, też krwawe. Autor moda, całkiem śmiało, mógłby pociągnąć wątek. Jeszcze nie było moda, gdzie wojsko walczy między sobą.

Mnie ten mod nie przysporzył żadnych trudności. Ani technicznych, ani fabularnych, ani rozgrywką. Jednak dla nieobytych z zoną, może sprawić trochę kłopotu, choćby w zadaniu na ustawienie przyrządu w stacji antenowej. Balans skuteczności broni, prawidłowy, jedna emisja. W jednym zakończeniu dopadła mnie w labie, czyli bezproblemowa, a w drugim na bagnach, pomogła piguła z pieczary. Czitowanie udźwigu bezcelowe, bo to co potrzebnego musimy nosić, mieści się bez problemu w udźwigu z moda.

Polecam go na rozrywkę, rozgrzewkę i dla tych, co nie mają zbyt wiele czasu, a chcieliby mody kończyć w przyzwoitym czasie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@pfirst

Save-y masz w folderze z save-ami ;) Normalnie w moich dokumentach w folderze od Zewu (u mnie w stalkercop\savedgames). Chyba, że bawiłeś się i zmieniałeś np ścieżkę zapisu gier w fliku fsgame.ltx.

Cytuj

I jeszcze jedno : co to znaczy nałożyć fix na text.

Taki skrót myślowy, po prostu wrzucić fixa/poprawkę odnosnie jakichś plików z tekstami. Do wszystkiego masz linki w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pfirst  Zróbmy tak. Zrób print screena zawartości katalogu głównego z modem. Zrób też print screena zawartości fsgame.ltx, lub wstaw do code ( to ten znaczek <> nad oknem posta) 3 pierwsze linijki z fsgame.ltx.

Bo nie pamiętam, czy w modzie jest fsgame.ltx, który robi zmianę na zapisy w katalogu głównym gry.

Możesz sam też sprawdzić, w 2 linii fsgame.ltx, dokąd prowadzi ścieżka. Tradycyjnie, do Dokumentów publicznych, czy do jakiegoś katalogu o nazwach takich jak appdata, user lub innej. Jak jest coś takiego, to katalogu o takiej nazwie poszukaj w katalogu głównym moda. Kliknij w niego i masz wszystko przed oczyma. Jest tam też plik user.ltx z ustawieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Another Zone Mod - Prolog
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

No i odświeżyłem sobie moda. I mimo upływu czasu, wcale nie jest taki "wsteczny". Zresztą, niewiele jest modów w których jesteśmy wojakiem. I nie jest też taki krótki. Musiałem na niego przeznaczyć kilka ładnych godzin. A tu kilka zrzutów z moda. Nie ma ich wiele, bo trafiła mi się paskudna pogoda z mgłą i deszczem, przy której niewiele było widać. Tylko raz miałem możliwość zobaczyć horyzont, a na nim CEA. I dźwigi portowe.

ss_fred_01-19-23_19-56-50_(zaton).jpg   ss_fred_01-19-23_20-24-01_(zaton).jpg

                                  Piękne niebo po emisji.                                                           Oraz księżyc w pełni.

ss_fred_01-19-23_18-01-45_(zaton).jpg   ss_fred_01-19-23_18-51-25_(zaton).jpg

A to ostatni rozmówca, który powoduje wyświetlenie napisu "ciąg dalszy nastąpi" i napisy końcowe.

ss_fred_01-19-23_20-48-02_(zaton).jpg

Szkoda, że mod ma takie małe wzięcie, bo na to nie zasługuje. Zachęcam więc do zmierzenia się z nim, bo warto.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.