Skocz do zawartości

ESCAPE FROM TARKOW


gawron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak wyglądają zalecenia sprzętowe co do gry, jak widać nie są specjalnie wymagające.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

  • OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • procesor: dwurdzeniowy 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)
  • 6 GB RAM
  • karta graficzna: DX9, 1 GB pamięci
  • wolne miejsce na dysku twardym: przynajmniej 8 GB

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

  • OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • procesor: czterordzeniowy 3.2 GHz (Intel i5, i7), 3.6 GHz (AMD FX, Athlon)
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna: DX11, 2 GB pamięci
  • wolne miejsce na dysku twardym: przynajmniej 8 GB
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Realizm w grze przez duże „R”. Podczas przechodzenia tytułu przyjdzie graczom studiować i przeglądać wewnątrzfabularne referaty, raporty i inne dokumenty, a nawet wycinki z lokalnej gazety „Wiadomości Tarkowa”. Ciekawe i zachęcające.

Escape%20from%20Tarkov.jpg  Escape%20from%20Tarkov.jpg  Escape%20from%20Tarkov.jpg  Escape%20from%20Tarkov.jpg  1d.jpg

Escape%20from%20Tarkov.jpg  Escape%20from%20Tarkov.jpg  2b.jpg  1a.jpg  1b.jpg  1c.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji pudełkowej - na ten moment widziałem, że preordery są tylko w cyfrowej. Niemniej doczytałem z FAQ (źródło poniżej), który mówi o tym, że takie wydanie jest rozważane.                     

"Q.Are you going to make a special edition with artbook / figurines / caps and so on?
A.Yes, oddly enough, but we plan to make a box version of Escape from Tarkov, including special edition." 

 

Oglądając zapowiedzi jestem pozytywnie nastawiony do tej produkcji (ciekawie zrealizowana mechanika walki, tematyka też niczego sobie). Niemniej ze względu na gatunek (MMO FPS) obawiam się, że skończy jak Survarium (gra z ciekawym światem, który został zaprzepaszczony i do tego wątpliwej jakości technikalia). 

Źródło: http://forum.armacoopcorps.pl/topic/8210-escape-from-tarkov/

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką otoczkę audiowizualną to wymagania zalecane są dość małe czyżby dobra optymalizacja ? Okaże się ale coś mam złe przeczucia że świat będzie po prostu mocno statyczny.

Na grę jestem mocno napalony brak S2 zrobił we mnie ogromną pustkę i liczę że EFT ją wypełni, jednak jestem niezadowolony z tego że gra nie ma typowego singla i mam nadzieje że się jeszcze coś w tej kwestii zmieni albo będą prywatne serwery bo na tym etapie to jest Tom Clancy's The Division na innej mapie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.