Skocz do zawartości

Zjawiska paranormalne w OP-2


apg2312

Rekomendowane odpowiedzi

OP-2. Mod, wydawałoby się jakich wiele. Ale skrywa też wiele dziwnych i niesamowitych rzeczy i zagadek. Łażąc wszędzie i wtykając nos w każą dziurę napotkałem...właśnie... co ?

Zjawa na moście w Zatonie :

ss_adam_12-05-15_02-47-59_(zaton).thumb.ss_adam_12-05-15_02-47-52_(zaton).thumb.

 

Dziwna postać w oknie - szkoła we Wschodniej Prypeci. Postać znika, gdy zbytnio się zbliżymy :

ss_adam_12-06-15_19-27-48_(pripyat).thumss_adam_12-06-15_19-28-05_(pripyat).thum

Lewitujące urządzenie (w grze jest też dziecięcy głos) - mieszkanie w budynku we Wschodniej Prypeci - w podstawce wykonujemy tam zadanie "Jeden strzał" na zabicie tajemniczego klienta najemników :

ss_adam_12-05-15_01-56-56_(pripyat).thumss_adam_12-05-15_01-57-34_(pripyat).thum

 

Jeśli napotkaliście coś dziwnego i macie screeny, to wrzucajcie, A może znacie wyjaśnienia tych zagadek ?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne większość z was spotkała "Panią Baletnicę z Pozytywki" z kina Prometeusz... Wśród całego tego zabijania urzekła mnie piękna, spokojna, nostalgiczna muzyka którą można posłuchać zbliżając się do tego zjawiska...

MfFsr4V.jpg

Maskę\Czaszkę oczywiście spotkałem na moście PP, jednak "Ruskich jajek" i Japoneczki (jeszcze) nie. 

Edytowane przez Anton Gorodecki
Błąd ort.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spotkałem się z czymś dziwnym przy zadaniu "Myśliwy i zwierzyna" zlecanym przez Zachara. Otóż mamy zlikwidować tajemniczą bestię terroryzującą Zapomniany Las. Bestia okazuje się być najprawdziwszym Predatorem :) . W czym problem. Po ubiciu kosmity można przy nim znaleźć karabin Gauss Predatora. Ale tajemniczym sposobem po kilku sekundach tenże karabin znika z ekwipunku razem z trupem kosmity. Ciekawy jestem czy komuś się udało zdobyć ten karabin bez spawnowania. A może zdobywa się go później innym sposobem? 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że go trzeba zabić, inaczej nie zaliczy się zadanie. Gość na filmie nawet nie zdążył dobiec do trupa i ten zniknął. Widocznie tak ma być. Jak tylko kończą się efekty dźwiękowe trup i broń znikają. Zastanawia mnie tylko po co dawali taką wypasioną broń jak ta zaraz znika. By pomachać przed nosem?

A pieluchy można sobie kupić, bodajże u Sidora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.