Skocz do zawartości

Czy to koniec OP-2??


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj dla niego również schowków. Obrączki wręczane Ariadnie symbolizują w przenośni i dosłownie koniec moda - pod warunkiem oczywiście że ukończyliśmy WSZYSTKIE dotychczasowe zadania i nie jesteśmy w stanie podjąć już kolejnych, z wiadomych przyczyn.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carlopapa napisał:

Mam jeszcze fotografować mutanty, ale żeby to zadanie skończyć potrzebuję dużo ziół i środków uspokajających :D Jeszcze jest mowa o linii fabularnej "snajper" czy to chodzi o zadania Fenira czy to jakaś oddzielna fabuła??

Tak jak napisałem wcześniej Ariadnę można zaobrączkować stosunkowo wcześnie, nie wypełniając innych linii fabularnych do końca. Linia fabularna "Snajper" rozpoczyna się od znalezienia zwłok żołnierza pod "mostem" na Kordonie. Jakie dokładnie masz teraz wykonać zadanie? Poniżej rosyjski poradnik do tej linii fabularnej (nawet po tłumaczu Google'owym będziesz w stanie zrozumieć o co chodzi):

http://stalker-worlds.ru/forum/forum/338-siuzhet-snajper/ 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli nic już po zadaniach Weskera nie dostaniesz od innych NPC-ów moda (a zapewne tak będzie) to obrączka na palec i...

"...Już jej niosą suknię z welonem 
Już Cyganie czekają z muzyką 
Koń do taktu zamiata ogonem 
"Mendellsohnem" stukają kopyta..."

...ukończyłeś szczęśliwie moda :happy:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie schowki Weskera odnajdę to dopiero skończę, a zadanie Zachara na fotografowanie mutków chyba sobie odpuszczę bo szlak mnie na nie trafia :D i od jutra zaczynam długo oczekiwany Fallout 4 :biggrin:

OP-2 ukończone i ostatnie osiągnięcie "Profesjonalista" otrzymane i ostatnie schowek Volarara spenetrowany. W OP-2 zacząłem grać 29 września 2015 roku, a skończyłem dziś tj. 9 lutego 2016 roku ponad 4 miesiące wspaniałej zabawy i już czekam na dopę!!!

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

16a7a0c4356289fca6f9f3cf3a377dac.jpg cc8cbd6551e4b64250209833486bbeb8.jpg e54f79d68eb55b806f3e99c27d62f21c.jpg 19153dcf251654e19198a4b1b25d2070.jpg d6439b117dfd88c6f4b251278823a080.jpg

Tylko nie wiem dlaczego czas przejścia gry jest tak niski. Jeszcze bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim Stalkerom z forum, którzy przyczynili się do tego że moda ukończyłem, a w szczególności @kobal dzięki kolego.

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z 50 over'ów to miałem w x-16. Lekkomyślnie poszedłem tam w lekkiej kurteczce, prawie bez artów i z małą ilością amunicji. A tu ci Kontrlerzy, zwłaszcza ten "ogniomiotający" wykończył mnie nerwowo prawie! Cóż, NIE masz jednego osiągnięcia! ;) "Siemionowicza" czy też tam inaczej (nie pamiętam) bodajże! 500 overów trzeba osiągnąć.

 

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.