Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patch zrobiony, bo te informacje są istotne dla gry.  Powinny się wyświetlać bez nowej gry.

Patch nr 1.7z

Nazwy lokacji na mapie w PDA są w robaczkach. Nie mam tego pliku z podstawki. Jeśli ktoś ma i sprawdzi w modzie, proszę o przesłanie mi.

@pacjent1972 - wklej patcha do #1.

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Odpuściłem tłumaczenie zbędnych lokacji, a jeden z testujących akurat na taką natrafił. A ja o odpuszczeniu zapomniałem. Jak będzie kolejny patch, jeśli będzie, to uzupełnię.

W modzie  jest mnóstwo zbędnych plików, skryptów dla innych lokacji. Można dostać oczopląsu przy szukaniu treści do tłumaczenia.

 

DODANO:

Wyświetlanie komunikatów, po dodaniu patcha1.

O zmianie częstotliwości PDA

ss_user_04-01-16_19-24-59_(l03_agroprom).jpg

Kierowanie postępowaniem w podziemiach

ss_user_04-01-16_19-36-00_(l03u_agr_underground).jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest bardzo niechlujnie zrobiony. Jest w nim mydło, szwarc, powidło. Pliki z instruktażem dla współpracowników, rzeczy niepotrzebne, rozpoczęte i nie wprowadzone fragmenty scenariusza. Dialogi z moda pomieszane ze szczątkowymi fragmentami innych, których w modzie nie ma. Właściwym plikom towarzyszą jakieś pliki old, z fragmentami dialogów.

Wszystko to może powodować problemy. Przy pierwszym uruchomieniu bez -no intro, leciały mi jakieś obrazki i słyszałem głos Sidora z bunkra. Dopiero -no intro dało grę moda od właściwego momentu. Dalej już był bezwylotowy, nawet w ekstremalnych zdarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację @Ranger801, wrzuciłem go do #1 postu tematu na prośbę @kondotier-a ale nie wrzuciłem sobie do moda. :033:

Czemu w PDA uczonego w labie nie ma kodu na drugi poziom a w rosyjskim przewodniku na YT jest? 

A tu PDA które znalazłem: 

XR_3DA_2016_04_03_20_44_12_319.jpg

 

Kolejny brak w naszym modzie to smsa który jest po zakończeniu rozmowy z Flemingiem w labie w przewodniku rosyjskim:

U nas brak tego smsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :005:, link do patcha 2 dodany do #1 postu tematu moda.

Tym samym kończę moda z nadzieja na kontynuację, bardzo fajny modzik. 

XR_3DA_2016_04_04_09_18_58_655.jpg

Mamy w modach archiwalnym drugą część moda czyli poprzednika obecnego: 

 

A tutaj pierwszą odsłonę moda, uwaga, z 2008 roku: http://ap-pro.ru/load/teni_chernobylja/mody/old_episodes_episode_1/8-1-0-1486

Reszta zależy tylko od tłumaczy. Oczywiście wielki ukłon w Waszą stronę. :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.