Jump to content

Schowek Kolekcjonera

Recommended Posts

Mam nietypowy problem, z schowkiem "na moście" w Kordonie. Wiem gdzie jest idę do niego i ni jak nie mogę przejść pod belką blokuje mnie nawet na niskim kucnięciu. Moja prośba polega na tym aby ktoś wszedł na mojego save i zabrał ten schowek... Dla tych co nie wiedzą o jaki schowek chodzi od 4:16. Na save mam 1 flaszkę, aby przekupić wojaków. Niby powinienem się cieszyć, że gra ,tekstury się nie bug' ują, lecz nie w tym modzie tu trzeba szukać poza lokacjami i pod teksturami.... Jakieś rady jak macie odnośnie save(gry) można mi dać na priv albo coś nie obrażę się :) Ale głownie by mi się te schowki kolekcjonera podobno są fajne fanty w tych schowkach ogólnie ...

schowek na moscie.sav

To niestety znowu ja... po paru wieluu próbach wskoczenia na słup w kordonie i grzebania się w śmieciach na wysypisku utknąłem w końcu na 2 schowku na Agropormie (ten po śnieżynce +1000 do wytrzymałości :) ) Byłem wszędzie gdzie opisali w poradniku (podejrzewam, że może być w bagażniku samochodu , ale nie mogę otworzyć ...)  :021: I jednocześnie mam pytanie, czy można losować sobie gdzie będzie kolejny schowek żeby był w "łatwym" miejscu ?  Bo jak mam do wyboru skakać 2h po słupach albo zajrzeć pod kamień wole 2 opcje  ;) I może bym nie prosił wtedy o pomoc w co 2 schowku.  Dla chętnych poszukania wysyłam save (czuje się jak noob) :023:

Ps.
Dzięki za pomoc i za miły upominek @apg2312 

schowek na agro.sav

Proszę. Oczywiście, z następnymi prezentami :D

schowek na agro1.sav

Gdzie był schowek widać na screenie.

ss_adam_06-05-16_17-20-33_(l03_agroprom).jpg

Podziemia Agropromu sam już sobie zrób. Tu masz poradnik w razie czego :

lub następne, gdyby na tym nie było wszystkiego :

https://www.youtube.com/results?search_query=тайники+коллекционера+в+подземелье+агропрома+оп+2

• Dodatnia 1

U mnie działa normalnie. Może masz rację, że coś trzeba wykonać, jakieś zadanie ? Anomalie wszystkie pokazuje w każdym razie.

No i bioradar masz już ten lepszy, z pokazywaniem mutantów :) Ale zadanie na niego normalnie będziesz mógł robić.

Wgrałem sobie tego sejwa i faktycznie nie działa ultradetektor. Podczas mojej gry działał normalnie ale ja swój zdobyłem legalnie :D. Cóż, albo faktycznie jest jakiś skrypt uruchamiający ten detektor, albo apg2312 wcisnął ci jakiś chiński szmelc, który zaraz się zepsuł :laugh:

• Dodatnia 2

• 3 weeks later...

Taaaa... znalazłem wiele schowków kolekcjonera  po krótkiej przerwie od szukania znalazłem się przy schowku w zapomnianym lesie. Znalazłem kolejny schowek a przynajmniej na szczycie widzę lornetką schowek ... Lecz skały na które mam wejść "są bardzo mokre " i po bardzo wielu próbach nie daje już rady :021:... (chyba odkryłem niektóre bugi z nowymi teksturami, próbowałem usunąć ale to nic nie daje ..) Po raz kolejny proszę o pomoc   :blush: Na Save stoję przed tymi "przeklętymi, jak praca syzyfowa" skałami. 

mokre skaly.sav