Skocz do zawartości

Problem z ubrankiem


boberm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po założeniu kombinezonu Wolności mam wylot z nastepującą informacją?

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'armor_4_2_3'
 

Jak mniemam  jakaś składowa się zagubiła. Gdzie zacząć poszukiwania?I co ewentualnie nadpisać , lub skopiowac z rozpakowanej gamedaty?

 

W miedzyczasie doszedł jeszcze jeden problem - nie mogę założyc Exo Witeż. Opcja "użyj" wygląda na nieaktywną.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne - Monolityczny i Hobby. "Sztachnałem" powoli ten pliczek i już próbuję wdziac onżeż suit.

 

 Ubranko  Wolności pasuje jak szyte na miarę:020:.  No to teraz kwestia nr dwa -  co zrobic aby wbić sie w Witezia?

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ustrojstwo w jakimś schowku na Radarze - wygląda na to że ma ciekawe charakterystyki ..... i doopa.Byc może to pozostałośc po czymś co nie zostało wykorzystane i brak jest jakichś  odniesień w plikach do gameplayu.

Bez tytułu.jpg

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312 - z Twojego postu wynika że  exo nakładamy na exo? Oj - chyba cos nie tak. Obecnie pomykam w zestawie SKAT plus wojskowy Exo. Do onegoż SKAT-a można było wrzucic exo monolitu bez problemów. Exa  WITEŻ nie można .Po kliknięciu -użyj- nic sie nie dzieje- jakby ta opcja była nieaktywna. Ot i cały problem.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym modzie mam niedosyt i żal do innych twórców modów, o nie wykorzystywanie tego logicznego rozwiązania, egzoszkieletu oddzielnego od pancerzy i możliwości ich łączenia. Chociaż i w tym modzie, któregoś pancerza po połączeniu z egzo, później już się oddzielić nie da.

DODANO. Nie miałem problemu z Witeziem. Piękna i przydatna rzecz. Wywal zespawnowany i zrób zadanie na niego.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondotier - ten exo nie jest zespawnowany !  Prawdopodobnie bedę musiał poczekac aż gra doprowadzi mnie do momentu w którym otrzymam sztukę od łukasza- i pewnie wtedy skrypt - czy co tam działa- zaskoczy.

 Podpisuję się obiema rękami pod Twoim zdaniem  na temat exo.O tym samym wspominałem w dyskusji ogólnej.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.