Jump to content

Problem z ubrankiem

boberm
 Share

Recommended Posts

Witam

Po założeniu kombinezonu Wolności mam wylot z nastepującą informacją?

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'armor_4_2_3'

Jak mniemam  jakaś składowa się zagubiła. Gdzie zacząć poszukiwania?I co ewentualnie nadpisać , lub skopiowac z rozpakowanej gamedaty?

W miedzyczasie doszedł jeszcze jeden problem - nie mogę założyc Exo Witeż. Opcja "użyj" wygląda na nieaktywną.

Edited by boberm

Dzieki serdeczne - Monolityczny i Hobby. "Sztachnałem" powoli ten pliczek i już próbuję wdziac onżeż suit.

Ubranko  Wolności pasuje jak szyte na miarę:020:.  No to teraz kwestia nr dwa -  co zrobic aby wbić sie w Witezia?

Edited by boberm

Znalazłem ustrojstwo w jakimś schowku na Radarze - wygląda na to że ma ciekawe charakterystyki ..... i doopa.Byc może to pozostałośc po czymś co nie zostało wykorzystane i brak jest jakichś  odniesień w plikach do gameplayu.

Bez tytułu.jpg

Edited by boberm

apg2312 - z Twojego postu wynika że  exo nakładamy na exo? Oj - chyba cos nie tak. Obecnie pomykam w zestawie SKAT plus wojskowy Exo. Do onegoż SKAT-a można było wrzucic exo monolitu bez problemów. Exa  WITEŻ nie można .Po kliknięciu -użyj- nic sie nie dzieje- jakby ta opcja była nieaktywna. Ot i cały problem.

Edited by boberm

Po tym modzie mam niedosyt i żal do innych twórców modów, o nie wykorzystywanie tego logicznego rozwiązania, egzoszkieletu oddzielnego od pancerzy i możliwości ich łączenia. Chociaż i w tym modzie, któregoś pancerza po połączeniu z egzo, później już się oddzielić nie da.

DODANO. Nie miałem problemu z Witeziem. Piękna i przydatna rzecz. Wywal zespawnowany i zrób zadanie na niego.

• Dodatnia 2

kondotier - ten exo nie jest zespawnowany !  Prawdopodobnie bedę musiał poczekac aż gra doprowadzi mnie do momentu w którym otrzymam sztukę od łukasza- i pewnie wtedy skrypt - czy co tam działa- zaskoczy.

Podpisuję się obiema rękami pod Twoim zdaniem  na temat exo.O tym samym wspominałem w dyskusji ogólnej.

Edited by boberm