Jump to content

Brat (1997)

Agrael
 Share

Recommended Posts

Pewien jestem, że większość z was oglądała ten film. Dobitnie on pokazuje iż Rosyjskie kino potrafi zaskoczyć naprawdę pozytywnie. Po raz pierwszy zetknąłem się z tym tytułem.. w sumie to nie pamiętam kiedy, ale wiem że było to dość dawno i niezwykle mnie '' porwał ". Główny bohater Daniła Bagrow ( Siergiej Bodrow - prawdziwe imię i nazwisko aktora ) jest weteranem wojny w Czeczenii, po powrocie do domu postanawia wyjechać do Petersburga, dowiaduje się, że jego brat jest płatnym zabójcą, który to naraził się wielu innym gangsterom, prosi naszego bohatera o pomoc. Jak się potem okazuje, Daniła jest sprytniejszy od większości ludzi ze świata przestępczego oraz samego brata. Więcej dowiecie się oglądając film, ale powiem wam że aktor po Mistrzowsku grał rolę naszego byłego wojskowego. 

Wiem, że powstała kontynuacja filmu pt. " Brat 2 " ale nie oglądałem. Podobno nie gorszy od pierwszej części. 

Trochę zdjęć z filmu :

Spoiler

m818dd473a0.jpg247321_full.jpgbrother-4.pngbrat-3.png

Dodatkowo w filmie został wykorzystany zespół  Nautilus Pompilius (Наутилус Помпилиус)
Polecam ich muzykę. 

• Dodatnia 2

Brat 2 (2000).

Siergiej Bodrow - 1971 - 2002.

Inni: Wiktor Suchorukow(22 minuty), Siergiej Makowiecki(Żmurki - polecam), Kirył Pirigow(Żmurki), irina Sałtykowa(serial - Specnaz 2), Aleksander Djaczenko(kryptonim Gwiazda)

Obejrzyj drugą część!

https://www.google.pl/search?q=Brat+2&biw=1200&bih=807&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiEz6Kn8YnPAhVDWCwKHVJHAYoQ_AUIBygC

Edited by vidkunsen

• 4 years later...