Skocz do zawartości

Pobieranie z Mega


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w końcu jest z tym limitem na Mega. Jeszcze z niego nie pobierałem, ale w końcu chciałem pobrać. Najpierw musiałem jednak zainstalować wtyczkę do przeglądarki. Wszedłem na link do Mega, dostałem stronę pobierania, kliknąłem Pobierz przez przeglądarkę i po kilku sekundach pobierania zostało przerwane i dostałem okno rejestracji z taka informacją:

" Pobieranie nie może być kontynuowane, ponieważ przekroczysz dostępny limit przypisany do Twojego adresu IP. Aby zwiększyć limit, możesz zarejestrować się. Dzięki temu nie tylko otrzymasz ekstra limit, ale również 50 GB powierzchni na pliki " .

Poniżej napisu tradycyjne okienka rejestracji. Czy bez tego się nie obejdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest i była o ty mowa. MEGA też musi zarabiać, bo kasa rządzi światem, było free ale to koniec. 

Wszystko co wrzuciłem na MEGA, czyli ok. 95% spolszczonych modów, pozostanie tam, na moich kontach. Wprowadzone limity będą jedynie przeszkodą dla pobierajacych powyżej 5GB. 

Na obecną chwilę nie ma innego alternatywnego hostingu o tak dużej pojemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego całego zamieszania z Mega. Nigdy nic z tego nie pobierałem, bo nie miałem takiej potrzeby. Mody, które chcę pobrać są na Yanexie lub na rus. torrentach. Jaki macie problem pobrać stamtąd? Mody, to nie płatne gry czy filmy i nie sądzę, by ktoś się do tego przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox- są takie sytuacje, jak np. z Nowicjuszem. Na rus form linki do Yandeksa dla niego wygasły i dzięki @tom3kb zaistniała możliwość pobrania go, ale z Mega.

W ten sposób zostało utrwalone wiele modów, na rus forach już nie dostępnych poprzez Yandeksa. I stąd ta potrzeba korzystania z MEGA. Choć widzę, że i na rosyjskich forach pojawia się hostingowanie ( Fixy do AZM ) na podobnym do Mega -  MediaFire, pozwalającym pobierać bez zakładania konta. Dopiero uploadowanie tego wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2016 o 11:48, kondotier napisał:

@smox- są takie sytuacje, jak np. z Nowicjuszem. Na rus form linki do Yandeksa dla niego wygasły i dzięki @tom3kb zaistniała możliwość pobrania go, ale z Mega.

W sumie ostatnio byłem też "zmuszony" do założenia konta na Yandeksie, żeby pobrać jednego moda ;) to jakby była potrzeba to i nawet tam mogę wrzucać jakieś mody jak będzie w przyszłości taka potrzeba żeby zrobić reuplad czegoś.

Najpierw zarejestrowałem się na Mega bo Pacjent tam wrzucał całe paczki modów, więc łatwo i wygodnie mi było pobierać "all in one", niż skakać po różnych linkach, żeby ściągać z kilku źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Posiada taką funkcję, ale nie trzeba się logować.

Krótka instrukcja:

  1. Instalujemy program.
  2. Włączamy go.
  3. Klikamy "Add links" w pasku narzędzi.
  4. Wklejamy link i naciskamy "Add".
  5. Wybieramy plik z listy ( możemy dodać kilka bo program pozwala na równoczesne pobieranie kilku plików).
  6. Naciskamy przycisk Start i tyle.

Można zatrzymać pobieranie plików przyciskiem "Pause", albo konkretnego pliku prawym przyciskiem myszy na nim i Stop Download.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.