Skocz do zawartości

Xbox One


smox

Rekomendowane odpowiedzi

A może Mikołaj był przekorny kiedy kupował konsolę, ponieważ wiedział że nie samym stalkerem człowiek żyjeFyP31ig.gif? Chociaż nie jestem fanem B1 to po obejrzanych gameplayach muszę przyznać że zacnie się prezentuje.

Pytam z czystej ciekawości - w jakie gry grają Twoje córy? Bo chyba nie w B1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tom3kb napisał:

Ale kurde jak grać w FPs-a na padzie to sobie nie mogę wyobrazić.

Wiesz, pad padowi nie równy. Pad, którym grałem lata temu na PlayStation, nie dorasta temu z Xbox One do pięt. Wiadomo, że od razu łatwo nie jest, ale po pewnym czasie nabiera się wprawy. http://www.x-kom.pl/p/218822-akcesorium-do-xbox-microsoft-pad-xbox-one-kontroler-kabel-pc.html

 

d30cbe5c-abdb-4c47-9833-510c1a47fe0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka moich spostrzeżeń po pewnym czasie użytkowania. Zacznę od gry Rise of the Tomb Raider. Gra wygląda fenomenalnie! Automatycznie pobrały się aktualizacje. Gdybym chciał zagrać w tą grę na max. ustawieniach na PC, to musiał bym znacznie ulepszyć kompa, a raczej złożyć nowego, bo z tego co mam, nadaje się tylko obudowa i zasilacz - Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.40 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290x lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit. 

Intel Core i7-3770 3.40 GHz - cena około - 1500 zł

GeForce GTX 970 - Zależnie od modelu - 1100-1500

To takie droższe rzeczy, do tego RAM i płyta główna. Ogółem ze 4 tyś. Są jednak gry na Xboxa z większymi wymaganiami. 

Co da zalet konsoli, to ma jedną dla mnie decydującą - mam teraz kompa dla siebie! 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tak było z ostatnim wydaniem Wieśka. Bez problemu śmigał mi na średnim kompie na wyższych ustawieniach. Jak ma wyjść jakaś oczekiwana gra, to takie rekomendacje o wyższych wymaganiach, mają duży wpływ na rynek kart, procków itp., bo ci co mają szmal lub wystarają się o niego, polecą do sklepów i zakupią sprzęt o zalecanych parametrach. Ja przed planowaną zmianą kompa (oddawałem nie tak słabego kompa synowi), też sugerowałem się tym, aby mój komp miał przynajmniej średnie wartości podane w parametrach Wiedźmina 3. Nie mam nic przeciwko podawaniu takich, czy innych parametrów gry, bo dzięki temu, mam lepszego kompa, bo początkowo miał być trochę słabszy (karta i procek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.