Jump to content

Wyloty niedaleko ukrytego baru w Miasteczku-32

hadam
 Share

Recommended Posts

Witam! 

Spotkał się ktoś z wylotami niedaleko ukrytego baru? Niezależnie, co zrobię mam wylot od razu gdy pojawia mi się zielona ikonka przyjaciela na radarze. Próbowałem wszystkiego reinstalowania, wchodzenia od innych ston itp. jeśli wytłumaczenie będzie w logach to prosiłbym o pomoc w ich znalezieniu, gdyż nie wiem gdzie mogę w tym modzie znaleźć je. 

Kiedy dostaniesz wylot otwórz notatnik i naciśnij na klawiaturze CTRL+V (w notatniku powinien pojawić się log po sekcji FATAL ERROR) i proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w poniższym temacie (który nomen omen nie trudno znaleźć przy użyciu forumowej wyszukiwarki):

Rozumiem że wczytywanie zapisu z poprzedniej/poprzednich lokacji i kontynuowanie gry do wyznaczonego kłopotliwego fragmentu nie pomaga?

Problem w tym, że nie wczytałem save z przed 2h wykonałem większość zadań i poszedłem do tego miasteczka i ciągle wylot w tym samym miejscu  to po w pisaniu do notatnika ctrl+v wyskakiwało tylko stack track, a w plikach gry w binie nic za bardzo wartościowego nie znalazłem. Sorry, że taki mało pomocny jestem, ale ciężko mi się obeznać w tym modzie

20 godzin temu, hadam napisał:

Nawet to nie pomogło jedyne co mi się udało znaleźć to przy otwarciu xRay Engine to taką informacje nie wiem czy będzie przydatna. Cannot Load Texture 'bino\bino_bpos_10x42' ahtung!!! {409938}

Witam.

Nie gram w tego moda ale znalazłem w necie taką poradę:

.....Александр, !! cannot load texture 'swmt\misc\bino_bpos_10x42' - проверь текстуру.

или найди binocular_bpos10x42.dds и переименуй в bino_bpos_10x42.dds

Czyli trzeba zmienić nazwę piku binocular_bpos10x42.dd na  bino_bpos_10x42  oczywiście przed zmianą zrób kopię bezpieczeństwa
pierwszego pliku !

Cały wątek jest po rosyjsku:

https://vk.com/topic-9551243_31399255?post=3437

Może ktoś kto włada rosyjskim lepiej niż ja (czyli każdy) zajrzy pod ten link i wyczyta więcej.

Pozdrawiam.

Edited by kazik
  • Dodatnia 2

• 3 weeks later...