Skocz do zawartości

Wyloty niedaleko ukrytego baru w Miasteczku-32


hadam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Spotkał się ktoś z wylotami niedaleko ukrytego baru? Niezależnie, co zrobię mam wylot od razu gdy pojawia mi się zielona ikonka przyjaciela na radarze. Próbowałem wszystkiego reinstalowania, wchodzenia od innych ston itp. jeśli wytłumaczenie będzie w logach to prosiłbym o pomoc w ich znalezieniu, gdyż nie wiem gdzie mogę w tym modzie znaleźć je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostaniesz wylot otwórz notatnik i naciśnij na klawiaturze CTRL+V (w notatniku powinien pojawić się log po sekcji FATAL ERROR) i proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w poniższym temacie (który nomen omen nie trudno znaleźć przy użyciu forumowej wyszukiwarki):

Rozumiem że wczytywanie zapisu z poprzedniej/poprzednich lokacji i kontynuowanie gry do wyznaczonego kłopotliwego fragmentu nie pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie wczytałem save z przed 2h wykonałem większość zadań i poszedłem do tego miasteczka i ciągle wylot w tym samym miejscu  to po w pisaniu do notatnika ctrl+v wyskakiwało tylko stack track, a w plikach gry w binie nic za bardzo wartościowego nie znalazłem. Sorry, że taki mało pomocny jestem, ale ciężko mi się obeznać w tym modzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, hadam napisał:

Nawet to nie pomogło jedyne co mi się udało znaleźć to przy otwarciu xRay Engine to taką informacje nie wiem czy będzie przydatna. Cannot Load Texture 'bino\bino_bpos_10x42' ahtung!!! {409938}

 

Witam.

Nie gram w tego moda ale znalazłem w necie taką poradę:

.....Александр, !! cannot load texture 'swmt\misc\bino_bpos_10x42' - проверь текстуру.

или найди binocular_bpos10x42.dds и переименуй в bino_bpos_10x42.dds

Czyli trzeba zmienić nazwę piku binocular_bpos10x42.dd na  bino_bpos_10x42  oczywiście przed zmianą zrób kopię bezpieczeństwa
pierwszego pliku !
 

Cały wątek jest po rosyjsku:

https://vk.com/topic-9551243_31399255?post=3437

Może ktoś kto włada rosyjskim lepiej niż ja (czyli każdy) zajrzy pod ten link i wyczyta więcej.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dalszej części rozmów na rus forum, proszący o pomoc przy wylocie przy barze, dziękuje za pomoc. Czy zamiana nazwy pliku z lornetką poskutkowała. Można jeszcze na czas podchodzenia do baru, zmniejszyć switch-distance. Chyba tak to się pisze. Po zrobieniu zadania, przywrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.