Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Chernobyl [Zew Czarnobyla,CoC] Błędy polonizacji


Rekomendowane odpowiedzi

W miejscu przejścia na wskazanym przez @kondotiera punkcie będzie teraz CEA. Dlaczego nie CEA-1? Ponieważ to CEA-1 jest również w miejscu przejścia z Generatorów na CEA-2 i w ten sposób przynajmniej częściowo będzie się zgadzało.

@m4emka mam tylko jedno pytanie: czy znalazłeś te artefakty czy je zespałnowałeś? Pytam dlatego ponieważ w spałnerze jest ok. 7 artefaktów i kilkunastu przedmiotów fabularnych nie występujących w CoC-u (jest to pozostałość po fabule Zewu Prypeci), których gracz nigdy nie znajdzie. Jeśli je jednak znalazłeś ich nazwy i opisy zostaną oczywiście przetłumaczone.

@Ranger801 dzięki piękne za polskie audio:56e045abc9b14_1: dołączę je do finalnej wersji polonizacji.

Co dziwne w pliku st_dialogs_warlab jest ta rozmowa, ale twórcy moda postanowili uraczyć nas samym audio, ponieważ jak już wiecie tekst przedstawiciela Świadomości-Z się nie wyświetla.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jeszcze jest możliwość, to można dodać polski plik dźwiękowy, z tymi komunikatami Powinności w Barze.

Od rana bawię się inaczej, zaczynając grę na Zatonie i kiedy dotarłem do Baru, uderzył mnie angielski po uszach.

Gra którą prowadzę, całkiem ciekawa. Muszę z Zatonu przez całą mapę dostać się na Bagna, aby wziąć naprowadzenia od Doktora i wtedy znowu wracać na górę mapy. Celowo ominąłem Jantar i Agroprom, aby się nie powtarzać. W nagrodę, mod obdarzył mnie Egzoszkieletem Najemników, masą dobrej broni i kupą amunicji do niej.

I takimi klimatami.

ss_administrator_01-05-17_13-49-24_(jupiter).jpgss_administrator_01-05-17_17-12-21_(l07_military).jpg

I na koniec, mały błądzik.

ss_administrator_01-04-17_18-23-11_(mainmenu).jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.