Skocz do zawartości

Arsenal Overhaul 3.1 (v.5) do CoC - Błędy polonizacji


Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem grę spolszczenie działa ale po 5min wywaliło mnie do pulpitu. Pod spodem macie mojego loga.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : pm->m_animations.size()
[error]Function      : player_hud_motion_container::load
[error]File          : player_hud.cpp
[error]Line          : 92
[error]Description   : motion not found [ak74u_idle_bore]


stack trace:

0023:007237E1 xrCore.dll, xrDebug::fail()
0023:04F30D28 xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()
0023:6E8CBD67 MSVCR120.dll, Concurrency::details::_SpinWait<1>::_NumberOfSpins()
0023:6E8CBD7E MSVCR120.dll, atoflt_l()
0023:6E8CBD8C MSVCR120.dll, atoflt_l()
0023:6E8BBCAD MSVCR120.dll, finite()
0023:6E8BAD30 MSVCR120.dll, _ValidateRead()
0023:007289C9 xrCore.dll, CInifile::remove_line()
0023:007272F0 xrCore.dll, CInifile::line_exist()
0023:007272DB xrCore.dll, CInifile::line_exist()
0023:003E51EF xrCDB.dll, ISpatial_DB::_insert()
0023:003E51EF xrCDB.dll, ISpatial_DB::_insert()
0023:6E8CE65D MSVCR120.dll, strtol()
0023:6E8CE671 MSVCR120.dll, atol()
0023:0071ED62 xrCore.dll, CInifile::r_s32()
0023:04F2FF74 xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()
0023:04F2FC1D xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()
0023:04F30E80 xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : pm->m_animations.size()
[error]Function      : player_hud_motion_container::load
[error]File          : player_hud.cpp
[error]Line          : 92
[error]Description   : motion not found [ak74u_idle_bore]

CoC nie może znaleźć animacji (przeładowywania?) ak74u. Czy na pewno grasz na CZYSTEJ instalacji COC-a + AO 3.1 v.5? Pliki z innych modów kolidują zapewne z AO 3.1.

Logi proszę w umieszczać w spoilerze  (dłuższe) a te krótkie po FATAL ERROR w "Kod".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z połączeniem CoC z AO. Tak wygląda CoC :

Przechwytywanie.PNG

tak AO :

Przechwytywanie1.PNG

jak to połączę + spolszczenie jako gamedata\configs\text\pol mam tylko CoC po angielsku przy odpaleniu z Stalker-CoC. Przy odpaleniu z  bin\xrEngine wyskakuje okienko z info, że nie może otworzyć fsgame.ltx choć w gamedata mam - true.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spolszczeniu, które pobrałem z Mod DB nie ma pliku localization. Może w tym jest problem? Po dodaniu pliku localization wszystko wyświetla się prawidłowo w PL z tym, że po wczytaniu zapisu, z powrotem gra przywraca eng. Po ustawieniu w Opcjach gry języka na - rus i w configs/text przemianowaniu pol na rus, wszystko jest w porządku. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DaarMoo napisał:

Czy po zainstalowaniu AO jest jakieś info na stronie startowej ? Po lewej u dołu ma - Zew Czernobyla 1.4.22.

Nie ma takiego info. Dodam do finalnej wersji polonizacji AO 3.1.

Kilka słów aby wyjaśnić całą sytuację: @DaarMoo zainstalowałeś zapewne tylko UAKTUALNIENIE polonizacji AO 3.1 i stąd brak m.in. napisów w menu ze względu na brak polonizacji CoC-a, prawda?

56 minut temu, gawron napisał:

W spolszczeniu, które pobrałem z Mod DB nie ma pliku localization. Może w tym jest problem? Po dodaniu pliku localization wszystko wyświetla się prawidłowo w PL z tym, że po wczytaniu zapisu, z powrotem gra przywraca eng. Po ustawieniu w Opcjach gry języka na - rus i w configs/text przemianowaniu pol na rus, wszystko jest w porządku. 

Pobrałem polonizację COC-a moddb.com i po zainstalowaniu na czystego CoC-a 1.4.22 od razu wyświetla się język polski. W plikach jest również localization.ltx.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki. Pobrałem wersję - CoC [Zew Czarnobyla] Polonizacja wersja 1.4.22 poprawka 05, przed chwilą rozpakowałem ją jeszcze raz 7z i tak wygląda u mnie katalog configs od środka:

Spoiler

e76d4bef87db629ea01221a1850042db.png

PS. Sorki za zamieszanie, spolszczenie pobrałem wczoraj, nie wiedziałem, że jest wersja dzisiejsza 05.1 z całymi katalogami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron To co pobrałeś jest UAKTUALNIENIEM polonizacji (poprawką, którą pobrał również @DaarMoo). Są w niej tylko pliki z poprawkami błędów aktualnie zgłaszanych i stąd to zamieszanie.

Wcześniej na PW wszyscy testerzy dostali beta wersję polonizacji. Teraz na bieżąco dostają właśnie takie poprawki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.