Skocz do zawartości

[CoC] Warfare v.2


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

Warfare_Pinned.jpg

Platforma: Call of Chernobyl (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 23.11.2015 r. (01.03.2017 r. - aktualizacja)
Autor: werejew
 

Dodatek symulujący globalną wojnę między wszystkimi frakcjami w Zonie (odpowiednik modyfikacji The Faction War). Modyfikacja ulepsza znacząco sztuczną inteligencję NPC-ów oraz w realistyczny sposób próbuje wpływać na poczynania samego Gracza, poprzez odpowiednie wysyłanie do walki jednostek wrogich Graczowi i jego frakcji.

Dodatek kompatybilny z większością innych dodatków (instalujemy go na końcu). Wchodzimy do opcji wojny frakcji i wybieramy/zmieniamy interesujące nas wartości z rozbudowanego menu.


INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Call of Chernobyl / Dead Air / Anomaly (itp.)


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: ejFj9IA.jpg
 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DaarMoo napisał:

Może dlatego nie mogę wejść do - warfare options.

Jeśli nie ma tej opcji, oznacza to że pliki dodatku Warfare 1.4.22 zostały nadpisane przez pliki innego dodatku.

Zainstaluj Warfare 1.4.22 na samym końcu instalacji dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja warfare jest, ale jak do niej wchodzę mam wylot. Co jakiś czas wrzucam dodatek który mi odpowiada. Ten zainstalowałem jako ostatni, dodając go do kilku innych. 

Wszystko ok. Warfare options działa. Jak zwykle pośpieszyłem się. Nie wrzuciłem fsgame.ltx .

Edytowane przez DaarMoo
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdykam! Ze mnie to jakiś jasnowidz jest. Ponad rok temu (w styczniu 2016) pisałem że CoC ma potencjał i będzie popularny - ziściło się. Pisałem też że CoC jest zbyt pusty i że chciałbym TFW do nie go - ziściło się. Ogólnie to mam już nowy sprzęt, niedługo kupię sobie GTA V ale przy moim internecie to się będzie tydzień pobierać to będę miał co robić przez ten czas.  Możecie się podzielić wrażeniami? 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz... Akacja się rozgrywa na wszystkich mapach dostępnych w coc (Chodzi mi głównie, nie o to czy da się tam wejść, tylko o to czy tam też trwają walki)? Jest bardziej rozbudowany niż TFW? Też jest tak jak by siła frakcji? Nie wiem... Ilość członków, broni dla ludzi lub zasobów? Punkty strategiczne? Bo się już grzeje do gry tylko mam mały dylemacik i muszę wiedzieć czy warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jacek napisał:

Chodzi mi głównie, nie o to czy da się tam wejść, tylko o to czy tam też trwają walki

Masz do wyboru: walki w offlinie lub nie. Zombifikowani też mogą być frakcją. Mutanty gryzą po piętach (prawie) wszystkich:D

13 minut temu, Jacek napisał:

Też jest tak jak by siła frakcji?  Ilość członków, broni dla ludzi lub zasobów?

Graficznego pokazania siły frakcji co prawda nie ma, ale mod jest rozwijany, więc kto wie:052: Na każdym posterunku masz info ilu ludzi go broni. Za odpowiednią ilość RU, można wezwać posiłki i helikopter:D

13 minut temu, Jacek napisał:

Punkty strategiczne?

Na mapie masz zaznaczone (tzw. "smart terrains") czyli małe posterunki o które toczą się walki. Są oczywiście główne bazy wroga, gdzie trzeba wykazać się większą nazwijmy to "fantazją":uzi:.  

Tyle się dowiedziałem testując polonizację. Prace trwają.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.