Skocz do zawartości

Nie mogę zabrać części mutantów


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kondotier napisał:

Z tym, że u mnie nie ma tego pliku we wskazanym folderze, więc wkleję bez problemu.

Przeglądając gameplaye, chcąc się zabezpieczyć przed niespodziankami, usłyszałem o kolejnym, który może uratować parę klawiatur, a na pewno sporo nerwów.

To czit na pozbawienie NPCów anomalnych właściwości. Widzenia przez ściany i krzaki, widzenia i prowadzenia celnego ognia poza zasięgiem kontaktu w PDA, tak jak to było w Soliance.

DODANO: Pobrałem Yanka, ale przy wypakowaniu zażądało hasła.

 

U Ciebie tego pliku nie ma bo jest spakowany w paczkach db. W momencie wklejenia go do folderu scripts
mod nie będzie doczytywał tego pliku z paczki tylko z folderu.
Jeśli chodzi o ten dodatkowy czit to w OP-2 nie zauważyłem w żadnym momencie gry żeby ktoś do mnie 
strzelał z poza kontaktu w PDA itd.. Nie wiem nic na temat tego czitu. Jak możesz podaj link do tego 
filmu gdzie to widziałeś.

PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY U WAS TEN PLIK DZIAŁA. 

Hasło podaje każdemu chętnemu na PM.  

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - To filmik i od pierwszej sekundy do 10 minuty autor podważa rozwiązania moda, wiesza psy na autorach i wykazuje drastyczne przegięcia.

https://www.youtube.com/watch?v=9uSuUGKqyYo&index=19&list=PLGLqs3ViOlSAzkoiOK2bBBkyN0M8ozAO6

W czasie tych wynurzeń, mówi o tym patchu, nie podając jednak jego miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się. Czit musi być dodany przed rozmową z Sidorem o tych schowkach, czyli praktycznie najlepiej przed nową grą, aby nie zapomnieć.

Jest na Twoim, ale był i na moim po rozmowie z Sidorem, podniesieniu i przeczytaniu kwitka. Czeka mnie kolejna powtórka upierdliwej gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy w tym modzie własne, założone schowki są okradane?

Drugie pytanie. Czy transmutacje artów będą konieczne i do czego?

I czy jest jakiś sposób na tę skrzynkę na promieniujące arty, aby można było wykorzystać wszystkie 8 gniazd. Teraz już przestaje chronić przy trzech artach.

@boberm - jak to sprawdzałem u siebie, kolejny schowek się nie wyświetlił. Tak że lepiej dmuchać na zimne i czita wstawić przed rozmową.

Gram od nowa, więc już nie sprawdzę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @kazik :) - Czy mógłbym również poprosić o pliczek z wyświetlaniem schowków :), jestem na początku gry i jak rozumiem albo muszę się cofnąć do rozmowy z Sidorem albo po Wysypisku jak znajdę następny schowek - skrypt będzie działał. Tak obok, to czy tak jak w Soljance zdobywa się przyrząd do transmutacji artów i kto i po jakim dialogu daje na niego "namiar". Pamiętam, że dowiedziałem się o nim na forum "starej" Soljanki baaardzo późno (odstrzeliłem wojskowych) i musiałem go sobie dodać. Nie wiem dlaczego ale nie mogę przesłać prywatnej wiadomości (wyświetla się komunikat kazik nie może otrzymywać wiadomości.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kondotier napisał:

Powiedzcie mi, czy w tym modzie własne, założone schowki są okradane?

Drugie pytanie. Czy transmutacje artów będą konieczne i do czego?

I czy jest jakiś sposób na tę skrzynkę na promieniujące arty, aby można było wykorzystać wszystkie 8 gniazd. Teraz już przestaje chronić przy trzech artach.

@boberm - jak to sprawdzałem u siebie, kolejny schowek się nie wyświetlił. Tak że lepiej dmuchać na zimne i czita wstawić przed rozmową.

Gram od nowa, więc już nie sprawdzę.

@kondotier- w tym modzie  kradzieze nie występują ( moje trzy podejscia i trzy razy nie).Występowanie możliwości  zakupu zamków i gps-ów wynika  z linii questowej , a nie z bezpośredniego zagrożenia kradzieżą Twoich  dóbr.

Transmutacja- jak najbardziej tak -ze względu na questy wymagające samodzielnego sklejania itemów. No i można coś samodzielnie złożyć w przypadku braku szczęścia podczas poszukiwań potrzebnych itemów.

Skrzynia na 8 artów ma słabe zabezpieczenia , dla "poważniejszych " artów używaj skrzynek trzy-artowych lub jedno-artowych. A najlepiej zaladuj na pasek artefakty"przeciwpromienne".

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - dziękuje za wyjaśnienia. Mam kilka mocno promieniujących w schowku na Kordonie, idę na Wysypisko i nie mam jak ich zabrać. Arty od Kostii zjadły cały zapas zabezpieczenia  artów z pasa. Kto, gdzie i kiedy będzie miał te lepsze skrzynki?

I pytanie do wszystkich - ma ktoś wyciągnięte pliki teksturowe dla widoku przez maski? Albo już gotowce z usuniętymi ograniczeniami widoczności? Może fiksa na ich wyłączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier- najbliższa okazja - to podróz do Jantaru. Sacharow winien mieć   i "trójki" i "jedynki". I tak  musisz je kupić ze względu na pózniejszy quest dla Siaka.

Mam gdzies rozpakowane gamedaty- powiedz co potrzebujesz i gdzie to  znależć - to podrzucę , ale dopiero wieczorem .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję katalog w którym są pliki z wyglądem szkieł masek. Powinien być w texturach, ale przy tym modzie nie widząc katalogów, sprecyzować który to, nie jestem w stanie. Jakbyś znalazł, to podaj całą ścieżkę do niego, bo mogli go głęboko wsadzić. Wstawienie antyczita już samo za siebie mówi, że nie chcą naszej ingerencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - będę szukał.Jakie toto ma rozszerzenie - .dds?

Edit:

@kondotier- katalog textures ma 202 pliki.Pytanie jak nazywają sie te , które potrzebujesz.Nie mam możliwości podglądu .dds-ów.Ewentualnie spróbuję na Mega wrzucic cały katalog- nigdy nie uploadowałem plików ergo nie wiem czy mi sie uda.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier-upload jest w trakcie .Jakby co - służę.

30 minut temu, kondotier napisał:

 

Jestem dopiero na Wysypisku, a już mnie cholera bierze. Mogą te zmiany przestać mi być potrzebne.

BTW:Op 2 jest - niestety strasznie "przebajerzone".Mnie czasami kojarzy się z  "wiejskim tuningiem" całkiem dobrej bryki jaką jest Sola.Jakby co - służę pomocą.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier- zbieraj. Będziesz potrzebował do questu, a także wymieniał na bodajże Bagnach u  barmana na ammo. Generalnie w OP-ku musisz wyrobić sobie lekka manię kolekcjonerską, i zbierać rózne smieci bo mogą być potrzebne. Gdzieś na Forum jest opis itemów do questów - sugeruję poczytać.

Edytowane przez Ranger801
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie , na stronie przez Ciebie zalinkowanej masz prawie wszystko w kwestii zbierania pierdółek i innych takich . O , tu pod tym linkiem masz wersje offline  tej strony - w/g mnie czytelniejszą Оффлайн-гид от пользователя Артёмкаhttps://yadi.sk/d/M0tbQBa2gvJDA

Oprócz tego polecam:http://bar-stalk.forum2x2.com/f47p50-forum  . Poradnik Lotsmana - zorientowany nie na personaże , lecz na lokacje.Masz opisany kazdy quest wystepujący na danej lokacji.

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Agropromie. Podziemia, dokumenty, PDA Kreta, obaj handlarze i Sieńka fotograf.

Powiedziałem też sobie, chłopie, graj i się nie przejmuj. Bierz zadania ile PDA zmieści, albo odmawiaj i leć jak mod pozwoli.

No i lecę dalej. Gorzej z tymi zadaniami które wziąłem wcześniej, a już wiem że ich zrobienie trwa wieczność.

Zapas wiedzy jaki mi podrzuciliście na takie granie chyba wystarczy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.