Skocz do zawartości

Nie mogę zabrać części mutantów


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kondotier napisał:

Już kilka razy znalazłem dokumenty o nazwie "Stary dokument nr XX". Ale nie pojawiły się w moim inwentarzu.

Głowy sobie uciąć nie dam, bo już w różnych modach było, że później quest normalnie odpalał jak się item miało znaleziony wcześniej (szczególnie, że tu questów jest masa i przedmiotów jest kupa).

Dla pewności możesz wczytać save-a z przed wzięcia dokumentu jeśli żadne zadanie nie zaskoczyło po jego wzięciu i przyjść po niego później.

Chociaż w poradniku do starej solianki było info, że czasem np jakieś dokumenty potrafił zwinąć npc, jak je odkupiłeś to quest zaliczało więc podejrzewam, że mod jest na tyle "mądry", że nie będzie problemów. :) Ale jak nikt nie potwierdzi to lepiej może dmuchać na zimne i go zostawiać, najwyżej sobie zanotować, gdzie leżał, jak się nazywał, żeby później można go szybciej zlokalizować jeśli okaże się potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym musiał grać od nowa. A trudno było zostawić dokument w trupie kontrolera w podziemiach Agropromu. Zniknąłby razem z nim. Inne też były w trupach. Chyba jeden był w którymś labie.

I kolejne pytanie, bo sam wyjaśnienia nigdzie nie znalazłem. Idzie o teleport z Baru na MW. Nawet jak wszedłem do baru z MW, bo na MW teleportował mnie Fanat, to przejście się nie pojawiło. Kto, lub jakie zadanie to przejście otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kondotier napisał:

A trudno było zostawić dokument w trupie kontrolera w podziemiach Agropromu. Zniknąłby razem z nim. Inne też były w trupach. Chyba jeden był w którymś labie.

A to zbieraj, nie grałem w OP-2 już z rok (to już tak dokładnie nie pamiętam) ale całkiem sporo przeszedłem i nie miałem uwalonych questów.

Tam jest tyle zadań zbierackich już na pierwszych lokacjach, że gdyby takie podniesienie itemów psuło questy to by nikt nigdy tego OP -2 nie przeszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kondotier napisał:

Idzie o teleport z Baru na MW. Nawet jak wszedłem do baru z MW, bo na MW teleportował mnie Fanat, to przejście się nie pojawiło. Kto, lub jakie zadanie to przejście otworzy.

Przejście Bar <=> MW wskaże Barman, po przyniesieniu mu fleszki Krugłowa

Kondi w razie problemów poczytaj tutaj o zadaniach => http://bar-reaktor.ru/forum/329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier papiery pojawiające się u kontrolerów to taki"koloryt lokalny" - nie mają wpływu na zadania.A po zabraniu  ,  i tak ich nie widzisz w inwentarzu. Generalnie - dokumenty niezbędne do prac nad zleceniami(questami) winny spawnować się po wzięciu zadania od NPC-a. Np - old docs1 - czyli stare dokumenty Akima - gostka na Kordonie ( tego co wygląda jak niedorobiony wampir z filmów klasy C ),  pojawiają się w wiadomym miejscu dopiero po uruchomieniu  questu na dokumenty . I czasami jak nie zdążysz ich zabrać - to gwizdnie je jeden z bojowników  Powinności. Inne  - jak dokumnety przy trupie naukowca na Radarze  , lub w wagoniku przy przejściu Dm >Radar są po to aby dalej pchnąć fabułę bez odniesień do dodatkowych questów , dając np informacje do Encyklopedii , lub nowe recepty , lub też nowe pzrejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dokumenty, które znajdujesz przy kontrolerach zawierają historie z życia Zony, które można sobie poczytać w PDA. Poza tym przy martwych NPCach znajdujesz też niewysłane listy, które też możesz przeczytać w odpowiedniej zakładce w PDA. Można też, tak jak pisze Bobern, znaleźć w Zonie informacje o przejściach i receptach na transmutacje artefaktów. Przedmioty questowe praktycznie wszystkie, z małymi wyjątkami, są umieszczone w plecakach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.