Skocz do zawartości

A6AKAH

Stalker
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana A6AKAH w dniu 21 Marzec

Użytkownicy przyznają A6AKAH punkty reputacji!

Reputacja

215 Przyjacielski

O A6AKAH

 • Tytuł
  Kot

Informacje

 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  AMD A8-6410 APU
 • Płeć
  Nie podana
 • Broń Główna
  AK
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  AMD Radeon HD 8500M
 • System operacyjny
  Win7 HP 64bit

Ostatnie wizyty

161 wyświetleń profilu
 1. Jakie macie gitary?

  @Chlebczarow, Twoja historia (a przynajmniej spora jej część) brzmi dziwnie znajomo... Ja też zaczynałem od punka i Luny. I też ją "modyfikowałem" - na wyglądzie nie zyskała, wręcz przeciwnie, za to stała się lżejsza. Potem miałem jeszcze kilka różnych basów (i 2 gitary), często też grałem na pożyczonych, ale ich marka, model czy klasa nigdy nie miały dla mnie większego znaczenia - w myśl zasady: na świecie jest znacznie więcej kiepskich grajków niż kiepskich instrumentów. 1994 - pierwszy raz w studio. Mensfeld Active Bass. W drugiej połowie lat 90-tych przesiadłem się na elektronikę i sam zacząłem nagrywać i , hmm... "prądukować" muzykę. Ale bas i gitarę lubię katować do dziś , choć rzadko zdarza się okazja... (Przepraszam za tragiczną jakość fotek, ale lepszych nie mam - nie lubię jak mnie "zdejmują".)
 2. [Powrót Legendy] Porady Graczy

  Rzeczywiście, ale trzeba zacząć nową grę, a ja "ciągnę" na zapisach z poprawką#5 . Chyba dlatego - pomimo aktualizacji do 0.9.2 - dokumenty znalazłem w tym miejscu.
 3. [Powrót Legendy] Porady Graczy

  Odnośnie zadania "Dzieci podziemi": Udało mi się odnaleźć je w tym miejscu: A więc chyba jednak błąd...
 4. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Poniżej tłumaczenie:
 5. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Patch aktualizujący mod do wersji 0.9.2 Można instalować na "czystą" 0.9.1 lub z dowolnym fixem. Zapisy gry z poprawki #5 będą działać, pomimo to twórcy moda zalecają nową grę. Patch naprawia ostatnie krytyczne błędy i wnosi kilka zmian. Wśród nich: Link do pobrania: https://drive.google.com/file/d/1YWQ381HhlDCiJtz75aFje6tVIxu9jJJ_/view Źródło + pełna lista zmian: https://vk.com/legendreturns?w=wall-140958051_15081 Ponadto twórcy moda zapowiadają udostępnienie patcha na Yandexie, jak również nowy repack 0.9.2.
 6. Z czasów premiery Cienia pamiętam tylko billboardy reklamowe z jakąś żółtą gębą - nie interesowało mnie to. Moja przygoda ze S.T.A.L.K.E.R.em zaczęła się późno - pół roku po premierze Zewu Prypeci dostałem od kumpla pirata. W owym czasie poświęcanie czasu na gry uważałem za absurd, jednak w końcu przemogłem się i odpaliłem Zew. Efekt był taki, że po ok. miesiącu zakupiłem całą trylogię na płytach. Nareszcie ktoś zrobił grę dla mnie - klimat i pomysł gry po prostu mnie rozłożyły, no i te swojskie widoczki... Na drugi ogień poszedł Cień - i tu niespodzianka, bo klimat całkiem inny, strefa jeszcze bardziej niebezpieczna i "straszna". Szło jako tako aż do bunkra na Radarze - po wyłączeniu anten nie potrafiłem przebić się przez Monoliciarzy (dał o sobie znać brak doświadczenia ze strzelankami). Odstawiłem Cień i wziąłem się za Czyste Niebo. Grało się przyjemnie, ale pozostał duży niedosyt - więc wróciłem do Cienia, który jakoś udało się wreszcie ukończyć. I potem jeszcze raz... To były fajne czasy - co rano szefunio w robocie patrzył w moje zamulone od niewyspania oczy i wołał: "Stalker! Jak tam w Zonie?"
 7. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  @suchyyy1 - link do LR 0.9.1 (torrent) w pierwszym poście. Aktualny fix #5 (zawiera wszystkie wcześniejsze poprawki): https://drive.google.com/file/d/1e-RPvNtKwZrti0MrhFRoIBqdsP9uYPIT/view https://yadi.sk/d/_LB6OAlW3TN5NS
 8. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Oczywiście, zgadzam się z tym, co napisał @Anton Gorodecki - gdy jest zbyt łatwo tracimy motywację do wykonywania zadań, przez co gra staje się nudna. Powiedzmy, że moja informacja była skierowana do tych "mniej ambitnych" . System jest rzeczywiście dobrze wymyślony - pozwala dostosować rozgrywkę "pod siebie", a posiadanie wszystkich zdolności/umiejętności nie jest potrzebne do normalnej gry. Warto jeszcze dodać, że jedna ze zdolności ("perków") została przez autorów moda zablokowana i pozostaje niedostępna przez całą grę:
 9. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  U mnie sprawa wyglądała tak, że pomimo osiągnięcia 25 poziomu i aktywacji perka "?" spowolnienie czasu nie działało. Powróciłem do ostatniego save'a, pograłem jeszcze trochę, spróbowałem ponownie - zaskoczyło. Ale osiągnięcia "Neo" również nie zdobyłem. Ogólnie system perków i nawyków został nieco zmieniony w porównaniu do LR 0.8 - teraz na każdym poziomie można użyć więcej niż 1 perk, jednak aby je aktywować, oprócz osiągnięcia odpowiedniego poziomu trzeba mieć dla każdego dodatkowo 1000 pkt. A to z kolei powoduje, że niemożliwa jest aktywacja wszystkich perków przy jednoczesnym pełnym podwyższeniu wszystkich nawyków - zabraknie punktów (maksymalnie można ich zdobyć 28000). W związku z opisanymi wyżej ograniczeniami perków można pójść "na skróty" i zaoszczędzić punkty wykorzystując dodatek dla CoC opisany tutaj. Oddziały będą wyświetlane na mapie od początku gry.
 10. Screeny miesiąca Marca.

  Anomalia Przestrzenna 4.1
 11. Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  "Ta pani z Quake'a" ma na imię Barby i raczej jest (jak również eksperymentalna Groza) z Oblivion Lost (build 1098) .
 12. Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Ja byłem przekonany, że medalionu nie dostałem od Starucha, a znalazłem w jednym z pomieszczeń X18, ale teraz już sam nie wiem - pewnie się mylę. Dużo tam było różnych śmieci do pozbierania... Przy okazji, jeszcze jedna rzecz: W pewnym momencie na Rostoku widzimy karlika stojącego za dużą skrzynią - zaglądamy do niej, a tam:
 13. Stalker "na wesoło" :)

  Żadna tam "podobna", tylko Doda - jak nic! Była w "Czasie Sojuszu".
 14. Stalker "na wesoło" :)

  No, piękna stalkerska fotka rodzinna: handlarz, jego nałożnica i ich przychówek - W Masce Urodzony. A swoją drogą... Doda-Marusia-Nałożnica !?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność