Jump to content

A6AKAH

Stalker
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

A6AKAH last won the day on March 30 2018

A6AKAH had the most liked content!

Community Reputation

580 Przyjacielski

About A6AKAH

 • Rank
  Twardziel

Profile Information

 • Ruble
  620
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  AMD A8-6410 APU
 • Płeć
  Nie podana
 • Broń Główna
  AK
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  AMD Radeon HD 8500M
 • System operacyjny
  Win7 HP 64bit

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. I to by się zgadzało, bo "drążąc zagadnienie" zauważyłem nieco później, że usunięcie w tej linii dowolnego wyrazu (lub dwóch) - a więc skrócenie tekstu - naprawia wylot...
 2. @cez137 No nie wiem, jedyny pomysł, jaki przychodzi mi do głowy, to cofnąć się w grze i spróbować jeszcze raz wziąć zadanie od Sokoła (o ile masz taki zapis) i sprawdzić to miejsce. U mnie było wszystko w porządku...
 3. @cez137 Po likwidacji bandytów dostajesz komunikat: Podpowiedź w spojlerze. Jeśli zabiłeś ich przed otrzymaniem zadania od Sokoła, to niewykluczone, że spaliłeś sobie grę.
 4. @kondotier W sumie też tak kombinowałem, że może chodzić np. o kodowanie, ale że nie jestem mocny w tych sprawach, to i nie poruszałem tego tematu.
 5. @kondotier Ja też nie wierzę w cuda . Miałem ten sam wylot i naprawiłem go zmieniając odrobinę tekst - takie są fakty. @smox Świetnie, bo sprawa jest co najmniej dziwna, warto to sprawdzić. Dodam tylko, że grałem w "czystą" wersję (bez dodatków).
 6. @smox Z tego, co napisał @cez137 wynika, że te "zmiany stylistyczne" rozwiązują problem. Mod w wersji rosyjskiej nie ma tego wylotu, więc jest to błąd polonizacji, a nie moda. Szczerze mówiąc, sam tego nie rozumiem, bo tłumaczenie wyglądało ok (też najpierw porównywałem pliki), ale najważniejsze, że działa.
 7. Właśnie ukończyłem moda. Poradnik przejrzałem na początku gry i to w zupełności wystarczyło, aby przejść ją bezproblemowo. Sam mod całkiem przyjemny, poza wylotem w Barze nie było żadnych zgrzytów.
 8. @cez137 Udało mi się rozwiązać problem z zadaniem Fomy (błąd polonizacji). Wrzuć ten plik do folderu gamedata/config/gameplay ze zgodą na zamianę (dla pewności zrób kopię oryginalnego pliku, gdyby coś było nie tak). Daj znać, czy pomogło - u mnie poszło. dialogs_teamx.xml
 9. "Elitarnych" widziałem (obydwie części) - świetne. Jeśli chodzi o Cassela, to chyba najbardziej lubię "La Haine" ("Nienawiść"). Wart uwagi jest też "Eastern Promises" Davida Cronenberga.
 10. @kondotier Dodaj we właściwościach skrótu parametr -skip_reg. Jeśli mod jest uruchamiany przez plik .bat dodaj w nim ten sam wpis, a skrót pozostaw bez zmian.
 11. Pobrałem (dwukrotnie - za pierwszym razem uszkodzone archiwum, za drugim bezpośrednio setup.exe), postawiłem, pograłem. Zmian w fabule ZP czy dodatkowych zadań nie doświadczyłem. Za to od samego początku rozgrywki dała się we znaki zwiększona trudność - w drodze z płaskowyżu (początek gry) na "Skadowsk" miałem "przyjemność" z dwoma nibyolbrzymami, pijawką, dwa razy atakowali mnie najmusy, a przy samym "Skadowsku" szwendał się burer. Nieźle . Najemnicy polowali na mnie praktycznie bez przerwy i w każdym miejscu: Ponadto trochę zmian graficznych: I to tyle ode mnie.
 12. Rzecz w tym, że Legasow (i nie tylko on) BYŁ pionkiem w grze. Trzeba pamiętać, że jego specjalnością była chemia nieorganiczna, a nie fizyka jądrowa. Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że wybrano go nieprzypadkowo - miało to ułatwić kwestionowanie jego wniosków, bo zawsze można było wytknąć mu brak odpowiednich kompetencji. Pokazuje, ale w powierzchowny, wręcz sztampowy sposób. Moim zdaniem zabrakło wyraźnego akcentu na bardzo ważny czynnik, nieodłączny element tego systemu, a mianowicie strach. Strach przed odpowiedzialnością, konsekwencjami itd. I dlatego uważam, że akurat pod tym względem klimat filmu jest raczej słaby.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord