Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@tomlopag - Zobacz na mapie Parowu, czy tam się nie przeniósł. Wielu z kwestowych NPCów tam się przenosi. Masz zaznaczonych kółeczkami w części bliższej Kordonu. Przy najeździe kursorem, dostaniesz nicka. A jak nie ma go tam, to na zapleczu baru na Rostoku, za chyba 10 PDA możesz od NPCa kupić informację gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

@tomlopag - Zobacz na mapie Parowu, czy tam się nie przeniósł. Wielu z kwestowych NPCów tam się przenosi. Masz zaznaczonych kółeczkami w części bliższej Kordonu. Przy najeździe kursorem, dostaniesz nicka. A jak nie ma go tam, to na zapleczu baru na Rostoku, za chyba 10 PDA możesz od NPCa kupić informację gdzie jest.

Niestety w barze brak informacji na temat Fanata a i w Parowie też go niema, jest jakaś inna możliwość. Spam Fanata lub dopisanie przejścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania:

1. Co to jest "bengalski ogień"(?) i skąd to wziąć? (o ile zrozumiałem z rosyjskiego poradnika on i łzy chimery są potrzebne do uruchomienia teleportera do schowka monolitu); wystarczyła przypadkowa wizyta u Sacharowa i wiem, że to "świecidełko"!

2. Co muszę zrobić, by ze wsch. Prypeci zejść do podziemi? (chyba sacharow dał namiar na przejście, tylko że wejście do "schronu" jest zakratowane; mam tę kratę wysadzić?!) przy kolejnej wizycie spróbowałem kratę nożykiem i ustąpiła (wcześniej też próbowałem i to mocniejszą bronią również)

3. Ktoś gdzieś pisał, ale nie mogę znaleźć, o jakimś sposobie (dokładniej fixie), by "zwykły" teleporter nie zużywał "bateryjki"; jak to zrobić?

Edytowane przez qqprim
zmiana pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fr0zeN - Chyba wiesz, że moda można przechodzić na wiele sposobów, więc jest mało prawdopodobne, że ktoś ma zapis z zadaniami zbliżonymi do Twoich. Daję sava, jedynego jaki znalazłem u siebie. Sprawdź sobie w wykonanych, jak się pokrywa to z Twoją grą.

731 przez centralna.sav

731 przez centralna.dds

Ja tu szedłem na Jupiter.

Skorzystasz lub nie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomlopag napisał:

@kazik udało ci się coś ustalić w sprawie braku Fanta?

Więc sprawdzałem i grałem kilka godzin na Twoim sejwie. 
Z Fanatem ogólnie jest dziwna sprawa bo warunkiem jego pojawienia się w wiosce kotów jest 
przeniesienie się Wilka na Magazyny Wojskowe. Czyli to nie wynika bezpośrednio z jakiegoś zadania.
I dopiero dzisiaj wpadłem na pomysł, że Docent w Barze potrafi odnajdować niektórych NPC bo Wilka też nigdzie
nie ma ale. Docent wskazał mi MW i ikonkę Wilka. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że Wilk nie żyje.
Wydaje mi się, że to jest przyczyna Twoich kłopotów. WIęc na Twoim miejscu cofałby się w zapisach do momentu przeniesienia 
Wilka z Wioski na MW. Żeby ułatwić sobie sprawę zespawnuj sobie ręczny teleporter. Spawner jest w pobieralni i można go dodać
w każdym momencie.                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś oprócz Fanta daje drogę na Bagna, bo nadal ma z nim problem.

Wróciłem do miejsca gdzie Wilk żyje, zrobiłem dla niego zadanie na radiostację. Byłem w X10, wróciłem na Magazyny i Wilk nadal tam jest a Fant nie pojawił się na Kordonie, szukałem go w Parowie i tam też go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2017 o 12:32, kazik napisał:

Klika sejwów z radaru może coś wybierzesz bo takiego bezpośrednio po wyłączeniu to nie mam.
Nowy folder.rar

Dzięki Kazik, twoje sejwy z MW są bliższe mojemu etapowi gry i skorzystam z twojego. Sejwy @kondotier są ze znacznie późniejszego etapu gry.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.