Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@Junx

Trochę już pograłem ale teraz odstawiłem bo Złota Kula kasuje wszystko ;)

Ale z tego co przeszedłem (byłem na kilku lokacjach zrobiłem już sporo zadań) to nie miałem na razie żadnych problemów z questami, no i walka z nawet większymi grupami przeciwników jest przyjemna.

No i parę osób go już ukończyło tutaj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx - Wersja S2016 to mod z jajami, ale do przejścia w czasie kilku tygodni, bez rwania włosów i rozbijania klawiatury. Jest trochę problemów z wylotami w Martwym Mieście. Ma finalne zakończenie na Zatonie i jest do niego patch, pozwalający na dalszą grę w zadaniu "Ognisko rodzinne".

Nie ma @kobal a, aby dał znać, czy będzie dodatek tłumaczył.

Z moda usunięto cześć zadań ze schowkami, które w Soliance dawały popalić.

Naprawdę warto w S2016 zagrać. Sama przyjemność. Jest zrobiony wpis, w którym jest ranking kto w jakim czasie ja przeszedł. Masz szansę wywalić kogoś z pudła.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Junx napisał:

A jeszcze zapytam, ile broni jest?  Coś nowego doszło czy to samo co w OP-2 było? 

Generalnie - ciut mniej - co w/g mnie jest dobrym krokiem . Ale wszystkie podstawowe jak najbardziej są. Nie spotkałem jugosłowianskich Zastav , serii G3 , róznych wynalazków typu MiniDragunow i pochodnych .W broni gładkolufowej tez nadzwyczaj spokojnie .

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie bo wróciłem z podziemi w Agropromie by odebrać nagrody od Sidorowicza i po wyjściu z jego bunkra, co chwila mam wylot ( a do tej pory ani jednego ), niezależnie czy zmienię oświetlenie, chwila gry i wylot w losowym punkcie, nie mogę znalesc folderu z Logami na W ( mam wersję repack WW ) , oczywiście patch wgrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas7911 - Nie ruszaj Kuzniecowa i jego żołnierzy pod mostem. Kuzniecow daje sporo zadań, a za dostarczenie flaszek na urodziny, robi przejście wolnym i już haraczu nie ściąga. Za zadania dostaniesz od niego urządzenie do gotowania artefaktów. Ono za ciebie "myśli", jakie arty dobrać, aby mieć co chcesz. Trzeba się tylko obeznać z oknami urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.