Skocz do zawartości

Neill Blomkamp


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zrozumiałem to jest teaser reklamówka jego nowego studia, w którym planuje robić filmy. A już się ucieszyłem, że będzie jakiś scif-fi jak Reptalianie podbijają Ziemię ;)

Jak to mają być jakieś eksperymentalne filmy to tylko żeby to nie były jakieś króciutkie filmiki w stylu fanowskich filmów na yt trwających po 15-30min.

Co do jego filmów to na razie z każdym następnym jest coraz słabiej, nie są złe jeśli chodzi o całe uniwersum, stylistykę ale fabularnie coraz gorzej.

Dystrykt 9 super, Elizjum, niewykorzystany potencjał, Chappie, disneyowska bajeczka dla dzieci przebrana w sci-fi, no i chyba spodobała mu się kapela Die Antwoord :) (muza była ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film już powstaje, długość filmu standardowa, 1:30 - 1;45 jakby kontynuacja Dystryktu 9 z elementami innych filmów - pomysły i dzieje się nie tam gdzie zwykle chały z USA tylko w Chile.

A robi je studio niezależne od wszelkiej mamony z w/w kraiku na północ od republiki Chile.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, vidkunsen napisał:

Ten film już powstaje, długość filmu standardowa, 1:30 - 1;45 jakby kontynuacja Dystryktu 9 z elementami innych filmów

No nie wiem

http://film.onet.pl/wiadomosci/oats-volume-1-zwiastun-krotkometrazowego-filmu-neilla-blomkampa/cwsxf7

https://naekranie.pl/aktualnosci/oats-studios-volume-1-klimatyczny-teaser-filmu-sf-tworcy-dystryktu-9-1900861

Jeśli to krótkie-metraże to słabo, żeby trwały chociaż po godzince to bym to łyknął, jako takie nowelki jak np w serialu Black Mirror/Czarne lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dywagacja - Neil Blomkamp dostaje od bogatego Mecenasa:

kasa bez limitu

możliwość realizacji wszelkich pomysłów

wszyscy ludzie, w tym aktorzy których poprosi do ekipy filmu robią to co on chce + własna interpretacja

wszyscy którzy mogą zaszkodzić stosują zasadę: per primo nocere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Dla mnie ten projekt powoli się wypala. Pierwsze krótkometrażówki miały nawet fajny klimat. Ale te ostatnie krótkie animacje CGI bez jakiejś konkretnej fabuły i końca. Ehhh

Wrzucam najnowszą bo mnie tytuł Gdansk skusił choć powinno być chyba Grunwald ;) bo patrząc po komentarzach to nawiązuje do tego  co wrzuciłem na końcu w spoiler.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.