Skocz do zawartości

Szukam moda bohater jest wojskowym


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarzę dokładnie, skąd miałem moda i o co tam dokładnie chodziło ale z tego co pamiętam było się wojskowym, zaczynało się bodajże w Wiosce Kotów w Kordonie, było się chyba z OMONu czy ta frakcja gdzieś obok istaniała ale faktycznie taka była, w w.w Wiosce nie stacjonowali już Stalkerzy tylko właśnie wojsko, nastawione neutralnie. Z mniejszych szczegółów zapamiętałem, że ktoś w placówce wojska w Kordonie miał kombinezon Bułat w takim niebiesko-zielonym kolorze. Mod był po rosyjsku, bo miałem "krzaczki" zamiast tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grisza Wolkow - możesz zagrać w Alternatywę 1.3

Tam na początku gry masz prawo wyboru i możesz wybrać wojskowego. Zaczyna się na Przedzoniu. Z tym że mod trudny, a co najgorsze chimeryczny.

I jest jeszcze jeden mod, ale nie jest przetłumaczony. Jego tytuł wyleciał mi z głowy. Gramy jako żołnierz kontraktowy z Kordonu

Ale @cichy lub @vidkunsen mogą pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grisza Wolkow - jeśli się Ci poleca przetłumaczonego moda, to na pewno jest na forum. Mody są pogrupowane. Tak że przy pomocy forumowej szukajki, po wpisaniu jego nazwy, ona Ci go pokaże. W #1 moda, zawsze są linki do strony macierzystej, do ściągnięcia i link do spolszczenia, oraz przepis jak moda postawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Póki co zagraj w Dywersanta, Dywersanta Remake lub Dywersanta Hybrydę, info na forum :)

(jakby co to: 

http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-diversant-gibrid.html

http://chernobyl-soul.com/load/1/1/s_t_a_l_k_e_r_diversant_remake/16-1-0-8289

miłej rozgrywki )

Tamże trep trepa trepem pogania, 2 Biełazy sprzętu, znajdek, scenariusz fajny i więcej lokacji niz w zewie,

jest nawet mój ulubiony RT-20:

 

hqdefault.jpg

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.