Jump to content

Szukam moda bohater jest wojskowym

Grisza Wolkow
 Share

Recommended Posts

Nie kojarzę dokładnie, skąd miałem moda i o co tam dokładnie chodziło ale z tego co pamiętam było się wojskowym, zaczynało się bodajże w Wiosce Kotów w Kordonie, było się chyba z OMONu czy ta frakcja gdzieś obok istaniała ale faktycznie taka była, w w.w Wiosce nie stacjonowali już Stalkerzy tylko właśnie wojsko, nastawione neutralnie. Z mniejszych szczegółów zapamiętałem, że ktoś w placówce wojska w Kordonie miał kombinezon Bułat w takim niebiesko-zielonym kolorze. Mod był po rosyjsku, bo miałem "krzaczki" zamiast tekstu.

@Grisza Wolkow - możesz zagrać w Alternatywę 1.3

Tam na początku gry masz prawo wyboru i możesz wybrać wojskowego. Zaczyna się na Przedzoniu. Z tym że mod trudny, a co najgorsze chimeryczny.

I jest jeszcze jeden mod, ale nie jest przetłumaczony. Jego tytuł wyleciał mi z głowy. Gramy jako żołnierz kontraktowy z Kordonu

Ale @cichy lub @vidkunsen mogą pamiętać.

@Grisza Wolkow - jeśli się Ci poleca przetłumaczonego moda, to na pewno jest na forum. Mody są pogrupowane. Tak że przy pomocy forumowej szukajki, po wpisaniu jego nazwy, ona Ci go pokaże. W #1 moda, zawsze są linki do strony macierzystej, do ściągnięcia i link do spolszczenia, oraz przepis jak moda postawić..

• 2 weeks later...

Póki co zagraj w Dywersanta, Dywersanta Remake lub Dywersanta Hybrydę, info na forum :)

(jakby co to: 

http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-diversant-gibrid.html

http://chernobyl-soul.com/load/1/1/s_t_a_l_k_e_r_diversant_remake/16-1-0-8289

miłej rozgrywki )

Tamże trep trepa trepem pogania, 2 Biełazy sprzętu, znajdek, scenariusz fajny i więcej lokacji niz w zewie,

jest nawet mój ulubiony RT-20:

hqdefault.jpg

Edited by vidkunsen