Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@cichy szybka podróż, mówi samo za siebie, czyli tzw. teleport do danej lokacji/miejsca. Korzystać można za pomocą PPM i potem lewy na akcje. 

 

2 minuty temu, anatol napisał:

Ale musisz odkryć zielone domki na każdej lokacji.

Nie koniecznie, są dostępne na każdej mapie od razu, tylko są ukryte. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak razem z patchem 1.1 Genialny!!!
Nie byłem tam jeszcze, ale trochę jeszcze zajmię zanim tam pójdę :)

Nie grało mi się w innego ModPack'a lepiej niż w twojego :D
Na prawdę propsy za tak Genialny ModPack :D 

I jak dałbyś radę dodać coś trudniejszego 
Grając na Mistrzu czuję się jakbył
Grał z botami w cs go xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po gadce z Doktorkiem. Jak zwykle "walę" po swojemu, jak nie "ludź" :D. Miałem wylot na Kordonie, w Wiosce Kotów, dwa podczas zamykania gry. Więcej nie pamiętam... To chyba niezły wynik, jak na tyle godzin gry. Ten pan przypomina mi kogoś i pierwowzorowi, alter ego, taka szrama przydała by "męskiego" wyglądu....

Spoiler

ss_cichy_11-06-17_12-30-07_(l05_bar).jpg ss_cichy_11-06-17_12-30-09_(l05_bar).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx wrażenia po wrzuceniu patcha bardzo pozytywne. Walka frakcji trochę zwolniła i bardzo dobrze bo w poprzedniej wersji sms gonił sms, a przy ostrej strzelaninie trochę to rozpraszało tym bardziej, że niektóre były ważne. Brakuje mi trochę zegara w HUD-ie, ale w związku z częstym korzystaniem z PDA nie jest to takie uciążliwe.

Przyroda jest dla mnie trochę za smutna. Niby jesień, ale bez kolorowych liści, same gałęzie na drzewach. Łyso jakoś. Kolory trochę mało nasycone. Taka scenografia to jednak tylko do deszczu. Jak leje i walą pioruny drzewa bez liści tworzą nastrój.

Pomysł z przetrzepaniem plecaków NPC-ów, dla mnie trochę chybiony. W poprzedniej wersji zawsze można było coś ciekawego znaleźć, a teraz ta atrakcja odpadła. U wszystkich pustki i prawie to samo. 

Ważne, że trawa w końcu normalna i można bez problemów znaleźć ustrzelonego kolesia. A najważniejsze, że npc-om popsuł się wzrok i GG nie jest za każdym razem na patelni.

Piękna grafika, pełny freeplay, aktywne frakcje. Zona po prostu żyje. I o to chodzi.

Tylko grać. 

     

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Junx napisał:

@Kurtz to trzeba krucjate na północ wykonać i zdusić monolit w zarodku :D

tja, jak ostatnio próbowałem do nich dotrzeć to już 1/2 mapy opanowali:P

skubańce są nie do powstrzymania a frakcje się nie odradzają...

poza tym, czy można jakoś wyłączyć/zablokować ten mod z wojnami frakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka wylotów podczas wczytywania zapisu z tzw. OUT OF MEMORY - typu: zapełnienie magazynu pamięci i tp. 

UWAGA: CRASHE CAŁKOWICIE USTAŁY PO ZWIĘKSZENIU PLIKU WYMIANY NA DYSKU (PAMIĘCI WIRTUALNEJ). 

Obecnie wszystko się wczytuje - te zapisy, które kilka pod rząd wywalało z braku pamięci hulają. Mam nowy komp od ponad miesiąca i zapomniałem tego zrobić wcześniej. Ustawiłem- min. 5120 Mb max. 16384 Mb. Może za dużo ale się nie znam :blush:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.