Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal pogrywam sobie w Hybrida.
Z początku wybrałem wolność, która szybko przejęła kontrolę na magazynach, zadowolony pobiegłem do baru, by pognębić powinność, ale nie było to takie proste, bo ciągle przybywały grupy najemników od strony dziczy, gdy już przejąłem bazę powinności to musiałem czekać na posiłki z mojej frakcji. Udało się - Bar pod kontrolą '' anarchistów ". Stwierdziłem, że trzeba brać bambetle, zebrane PDA oraz inne śmieci i zawijać się na magazyny. A tam ? .. Fanatycy wybili wszelkie oddziały wolności ( pozostały jedynie niedobitki ) lokacja pod ich kontrolą.
Tak więc dupa i kamieni kupa.

Spoiler

ss_daniel_11-08-17_17-00-47_(l05_bar).jpg


Zagrałem od nowa tym razem jako powinnościowiec. Wylosowało mi na starcie porządną broń, więc od razu pobiegłem na Dzicz tłuc najemników. Wkurzony tym, co się z nimi miałem grając wcześniej, rozwaliłem ich doszczętnie. Dzicz pod kontrolą, Wysypisko pod częściową kontrolą, bo wojacy się tam panoszą i tłuką bandytów równo.
O kasę łatwo, co trochę przynoszę bambetle albo Barmanowi, albo Pietrence.
Gra się ciekawie, ale z biegiem czasu robi się nudno ze względu na brak określonego celu.
 

Spoiler

ss_daniel_11-08-17_22-11-52_(l06_rostok).jpgss_daniel_11-08-17_22-23-31_(l06_rostok).jpgss_daniel_11-08-17_22-44-52_(l02_garbage).jpgss_daniel_11-08-17_22-42-50_(l02_garbage).jpgss_daniel_11-08-17_22-46-04_(l05_bar).jpg

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przychodzę do Was tym razem z pytaniem - z kim zagadać i gdzie, by dołączyć do tych najemników, jestem w martwym mieście, ale żaden z stacjonujących tam najemniorów nie ma opcji dialogowej odnośnie właśnie dołączenia. 

 

Tymczasem - Rozpoczynając nową grę samotnikiem w kordonie zalecam rozwagę! Taki oto piękny widok można ujrzeć po minucie od rozpoczęcia swojej tułaczki po świecie zony.

Spoiler

J0kV9Aw.jpg - Taki oto optymistyczny widok napotyka Nas po wyjściu z wioski.

0s8GYcN.jpg Dobrze, że w dłoni dzierżę najcelniejszą, najmocniejszą broń zony - TOZ 34 <3

Już wiem dlaczego zawsze wioska mi padała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quiks U Sidorowicza widziałem, że jest opcja zmiany frakcji, oczywiście za drobną opłatą. Przywódcą najemników jest Duszman, ale i tak możesz nimi przecież zagrać wybierając nową grę. 

@Junx Zagrałem od nowa, jako wojskowy. Faktycznie trochę jakby wolniej i bardziej mozolnie idzie wszystkim frakcjom zdobywać tereny. Po 2h gry udało mi się spacyfikować Kordon, Agroprom, Dolinę Mroku. Teraz czas na Bagna. 
Przy graniu z patchem oraz z tą łatką na małe zaludnienie jest lepiej. Inaczej monolit znów by zajął pół zony w jeden dzień :040:
 

Spoiler

ss_daniel_11-09-17_12-43-26_(l01_escape).jpgss_daniel_11-09-17_12-43-51_(l01_escape).jpgss_daniel_11-09-17_16-17-37_(l04_darkvalley).jpgss_daniel_11-09-17_16-20-59_(l04_darkvalley).jpgss_daniel_11-09-17_16-51-40_(l03_agroprom).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2017 o 23:18, Agrael napisał:

Gra się ciekawie, ale z biegiem czasu robi się nudno ze względu na brak określonego celu.

Cel podstawowy jaki stawiam sobie, to opanowanie całej Zony przez "moją" frakcję (oczywiście neutralnych zostawiam w spokoju). Przyznaję, czasami mam dosyć ciągłego odbijania wcześniej opanowanych terytoriów, ale z drugiej strony to esencja freeplaya. Z kolei aby skutecznie zajmować poszczególne lokacje trzeba trochę zaplanować swoje działania. I wtedy jest niezła zabawa.

Spoiler

ss_user_11-10-17_23-09-02_(pripyat).thumb.jpg.946dac2856df61ab79cd5ed7f3b373d9.jpg

Spoiler

ss_user_11-10-17_23-09-14_(pripyat).thumb.jpg.6087af5bfffa14cbd19b5a0b92967281.jpg

 

Spoiler

ss_user_11-10-17_23-09-20_(pripyat).thumb.jpg.907c2ae34692844e24c088ca8058c525.jpg

 Szczególnie gdy gra się frakcją (np. wojsko) mającą sześć klanów przeciw sobie. 

 

 

         

Edytowane przez DaarMoo
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.