Skocz do zawartości
Junx

Hybrid Final (1.4.22)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PolskiGROM napisał:

Czy przewidywany jakiś update większy do hybrydy? 

Tak, jak kolega @dragon von chimera pisał...

31 minut temu, dragon von chimera napisał:

1.5r6 za bardzo zabugowany

Nie dam rady w takich "warunkach" pracować, a update będzie "Większy", ale kiedy to na teraz nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie Junx i van Chimera, dziękuję bardzo za szybkie informacje. Od 2 dni cieszę się bardzo i zagrywam Hybrydą, naprawdę świetny klimat i grywalność. Bardzo dziękuję za ciężką pracę i jej efekty. Moje spostrzeżenia vs mój Coc + dodatki:

- genialna muzyka, oprawa,

- dobry balans obrażeń i balistyka, gra jest wyzwaniem, ale na normalu gra się płynnie i przyjemnie,

- wojna frakcji to b. fajny ficzer, chociaż wojsko, duty i monolit miażdżą resztę jak walec i  z tego co przejrzałem forum Hybrida wynika, że raczej postępy frakcji wyglądają zawsze na korzyść w/w ugrupowań - szkoda,

- po ok. kilkunastu h gry miałem jeden losowy CTD;

- na max ustawieniach gram płynnie a Zona wygląda wprost FENOMENALNIE!!!!!

Dzięki raz jeszcze za HYBRIDA, masa fun'u :).

Kilka małych niedociągnięć jakie wyłapałem:

- AI L115A3 i L96A1 to prawie identyczne bronie, mają nieco zmienione statsy, ale ikony i 1st person view jest identyczny; chyba bez sensu że są 2, a dodatkowo po ulepszeniu zoom'a w tej pierwszej efekt ruchomego celownika jest zbugowany,

- celownik Steyr Aug ma widok charakterystycznego widoku Hk G36, z tego co pamiętam w StCop wyglądał poprawnie,

- ceny Ghillie suit są z kosmosu ( strasznie tani przynajmniej skupowany przez handlarza najmoli), nie wiem jak to zmienić, w items.ltx jest ok liczba,

- spawn mutków w 1.4.22 + hybrid 1.2 jest nieco dziwny, albo ich nie ma wcale albo np w Magazynach Wojskowych leci nagle 10-12 pijawek i 5 chimer, lekka przesada chyba, alem przeżył - gorzej że moich kolegów najmoli z MW to stadko zmiotło w pył ;)

2 pytanka jeszcze ( wiem jestem upierdliwy ):

- gdzie rezyduje Żwawy? Skadovsk czy Kordon? Bo w moim przypadku armia spacyfikowała już cały Kordon,  w ekspresowym tempie. Jak dodać Ghillie innym handlarzom, eq najmolom i  może na Jupiterze Hawajczykowi?

- Dragon von Chimera: czekam na nową snajperkę ;). Lubię tę broń, a dodana będzie w małym Twoim dodatku czy może planowany jest jakiś większy update do Hybrida 1.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mayer99 Moja balistyka będzie częścią hybrida oraz oddzielnie. Co do cheytaha to jednak nie, animacje nie działają w cocu. Aczkolwiek już dodałem stg 44 :P i poszukuję nowych broni. Aug został potraktowany po macoszemu w gulashu, naprawiłem i będzie dobrze. Co do wojen frakcji też ich nie lubię, ale @Junxa nie przekonasz w tym względzie (NIESTETY). Co do AI L115A3 i L96A1 to jest to kwestia, że to jeden i ten sam model. Prawdopodobnie będzie inna tekstura dla jednego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tego cheytah’a ale cóż... co do wojen frakcji to z pewnością utrudniają rozgrywkę i więcej się dzieje w Zonie. Moja spora obiekcja w tym temacie to brak wyrównania sił frakcji. Wygląda na to, że Monolit, Duty i Wojsko mają ogromną przewagę nad pozostałymi ugrupowaniami. Fajnie byłoby wyrównać szansę, żeby w każdym  gameplayu mapa nie wyglądała identycznie.

Edytowane przez Mayer99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.05.2018 o 12:16, Mayer99 napisał:

Moja spora obiekcja w tym temacie to brak wyrównania sił frakcji. Wygląda na to, że Monolit, Duty i Wojsko mają ogromną przewagę nad pozostałymi ugrupowaniami

Będzie rebalans, postaram się w miarę rozsądnie "rozdzielić", nowe sojusze między frakcjami tak aby to miało ręce i nogi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Junx, jeśli Ci starczy sił i chęci to w moim odczuciu w kolejnym upgradzie możnaby pomyśleć jeszcze o:

- rzucanie granatów przez Npc... ja je...ię, ale ta częstotliwość jest upierdliwa mega i do tego często zabijają się sami nawzajem;

- ghillie suit, może dałoby się w jakiś sposób sprawić by miał lepsze właściwości maskujące? W Misery 2.2 jakoś taki efekt uzyskano. Poza tym jego szybkie zużywanie, stosunkowo słabe parametry ochronne są jak najbardziej na miejscu;

- I jeszcze znalazłem jaki fitcherek w extended packu do LA, gdzie nieużywane bronie w 3rd person view są na plecach bohatera, a pistolety na biodrze. Niby duperelek ale fajny ;). Próbowałem majstrować przy tym, ale poległem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mayer99

8 godzin temu, Mayer99 napisał:

rzucanie granatów przez Npc...

Wiem, znam ból od dawna.

ghillie suit, może dałoby się w jakiś sposób sprawić by miał lepsze właściwości

Staty mgę poprawić, ale "znikania" nie bardzo.

nieużywane bronie w 3rd person view są na plecach bohatera, a pistolety na biodrze

Znam i poluje na ów dodatek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu gdy instaluje patch 1.2.7 to nie mam wszystkich rang? U mnie pierwsi w rankingu są Weterani którzy mają po 13k a bez dodatku z 13k są mistrzowie? Jest to jakiś bug czy po Weteranie są dalsze rangi?

Edytowane przez pawelek10222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi