Jump to content

Upicie Kardana


Raymanek
 Share

Recommended Posts

Uważam, że w tym przypadku musisz wczytać save sprzed upiciem Kardana, bo raczej nigdy odzyska przytomności po upiciu. Nie przesadzaj z upijaniem go :D. Możliwe, że jest na to inny sposób, ale miałem podobnie i musiałem wczytać wcześniejszy save, by uniknąć danej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

@seb-stryl Chodziło mi o danie Pilotowi w łapę, osobiście nigdy samemu nie chodzę xD ale na Janów idę dopiero po odnalezieniu map...i teraz, która to ogończa, albo na Płaskowyżu, albo na Żelaznym Lesie, wtedy taniej.

@Raymanek jaką misję? na jakim etapie gry jesteś?

Edited by czynnywulkan
Link to comment
Share on other sites

@seb-stryl W Misery łatwo to było zauważyć, bo bez mapy było chyba 10 000 rubli, a z mapami 5 albo 6 tysięcy, od razu portfel cięższy (chyba to już lekki off-top z mojej strony)

@kondotier a na północy Zatonu nie było przypadkiem przejścia na Janów? Tak samo na Janowie za Cementownią nie było na Zaton drogi?

Edited by czynnywulkan
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

@Raymanek Tak i tak było plus jednak jeszcze płatności, bo jak przypomnieć, tak właśnie było dzięki dostępom do map poszczególnych lokacji. Jedynie różnica jest taka, że jak pisał @kondotier, grasz w wersję czystą, żadnego tam moda (dodatki, utrudnienia, możliwości itp.), a to jest różnica, a my nie chcemy faktycznie komuś namieszać w głowie i mieć z tego powodu nieporozumienia.

Edited by seb-stryl
Link to comment
Share on other sites

Nie bło mnie nie miałem jak napisać . Znalazłem jednego z jego kolegów i musze mu o tym powiedzieć i oddać mu jego rzeczy . Będę czekał zobaczę jak będzie a wczytać save nie mogę bo dużo zrobiłem już . U mnie w ZP za podróż do (zapomniałem nazwy ale jakiegoś lasu ) chce 1000 monet więc mało a jest to jednak miejsce ważne bo są tam misje 

Link to comment
Share on other sites

@Raymanek - to zadnie nie jest kluczowym, więc może czekać. A na Zatonie jest jeden "las". Żelazny Las. Nazwa pochodzi od lasu słupów elektrycznych. Nie ma sensu płacenia za przeprowadzanie w ramach tej samej lokacji. Traci się nie tylko grę, ale i możliwości znalezienia czegoś, lub zrobienia zadania pobocznego. Np. nie natrafisz na NPCów na warsztatach podstacji, dających zadanie i dobrą nagrodę za wykonanie. Nie będziesz miał też okazji zwiedzić jaskiń pod Spaloną wsią. A trzeba tam wleźć i przeszukać.

Weź inne zadania od NPCów i je wykonaj, czas wykonywania spowoduje, że Kardan się zdąży obudzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity